[E3 2016] تریلر رونمایی Injustice 2 را ببینید

۲۰ خرداد ۱۳۹۵ | ۱۲:۰۰ ۶ بهمن ۱۳۹۵ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

استودیوی بازی‌سازی NetherRealm، سازنده‌ی مجموعه بازی‌های «مورتال کامبت»، خبر از ساخت شماره‌ی دوم بازی «بی‌عدالتی» (Injustice) داده است. دنباله‌ی بازی Injustice: Gods Among Us قرار است که در سال آینده‌ی میلادی و روی کنسول‌های پلی‌استیشن۴ و ایکس‌باکس وان عرضه شود.

قرار است کاراکترهای جدیدی هم از دنیای DC وارد این بازی شوند.

آن طور که استودیوی بازی‌سازی NetherRealm گفته است، می‌خواهند بزرگ‌ترین مجموعه‌ی قهرمانان و ضدقهرمانان کمیک‌های DC را در s جای دهند. نکته‌ی مهم درباره‌ی این بازی مبارزه‌ای، امکان شخصی‌سازی کاراکترهای بازی است.

برای اولین بار در یک بازی مبارزه‌ای، می‌توان ظاهر و قابلیت‌های شخصیت‌ها را عوض کرد. در طول بازی، ابزارها و لباس‌های مختلفی پیدا می‌کنید و می‌توانید آن‌ها را روی شخصیت‌ها سوار کنید. این ابزارها و زره‌های مختلف، روی قدرت شخصیت‌ها هم تاثیر می‌گذارند؛ طوری که طبق گفته‌ی سازندگان Injustice 2، می‌توان شخصیت‌ها را پیشرفت داد.

Injustice2

از نظر داستانی، Injustice 2 روند شماره‌ی قبلی را دنبال می‌کند. یعنی بتمن و رفقای‌اش می‌خواهند از بازگشت دوباره‌ی رژیم سوپرمن جلوگیری کنند. با این حال، در میان تمام هرج و مرج، تهدید جدیدی هم ظاهر می‌شود و قهرمان‌ها با آن دست و پنجه نرم می‌کنند.

شخصیت‌های معروف DC مثل بتمن، سوپرمن، آکوامن یا فلش مثل بازی قبلی، در Injustice 2 هم حضور دارند. با این حال، قرار است کاراکترهای جدیدی هم از دنیای DC وارد این بازی شوند. برای مثال، می‌توانیم در تریلر منتشر شده از بازی، «سوپرگرل» را هم ببینیم.

می‌توانید تریلر رونمایی از Injustice 2 را در ادامه ببینید.

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

منبع: Gematsu

E3_News
کانال تلگرام دیجی کالا مگ

برچسب‌ها :
دیدگاه شما