اد شیرن به پوکمون گو می‌آید!

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
ed sheeran pokemon go

چندی پیش اعلام شد که خواننده معروف اد شیرن (Ed Sheeran) قرار است با بازی پوکمون گو (Pokemon Go) همکاری داشته باشد. این همکاری یکی از نمونه‌های بسیار جدید در این بازی است و به نوعی باعث شده تا پوکمون گو به صدر اخبار بیاید.

به علت سبک خاصی که پوکمون گو دارد نمی‌تواند مانند فورتنایت میزبان یک کنسرت مجازی باشد. به همین علت این همکاری بیشتر به حالت موسیقی پس زمینه و کارهایی از این قبیل است.

اد شیرن پوکیمان گو

شخصیت اد شیرن به اینگونه به شما در بازی نمایش داده خواهد شد.

این رویداد امروز ۱ آذر (۲۲ نوامبر) آغاز خواهد شد و تا ۹ آذر (۳۰ نوامبر) هم ادامه خواهد داشت. شما می‌توانید اجراهای اد شیرن که قبلا ضبط شده‌اند را در این بازی مشاهده کنید. تا الان ۶ آهنگ زیر اعلام شده که قرار است اجرا بشود.

  • Perfect
  • Bad Habits
  • Overpass Graffiti
  • Thinking Out Loud
  • First Times
  • Shivers

آهنگ Overpass Graffiti در حوالی عصر برای کاربران در حال بازی هم اجرا خواهد شد. نیانتیک (Niantic) شرکت سازنده پوکمون گو در یک پست بلاگ نوشت:

اد شیرن از زمانی که مجموعه پوکمون را بازی کرده یک شخصیت آبدوست را انتخاب کرده است. به همین علت رویداد ما جدید هم بسیار زمینه‌ی آبی با شخصیت‌های آبدوست خواهد داشت.

در آخر هم قرار است در این رویداد یک جعبه‌ی رایگان از المان‌های داخل بازی به بازیکنان هدیه داده شود. در این جعبه تعدادی برچسب، یک هودی برای کرکتر شما در پوکمون گو و چیزهای دیگر وجود دارند. شما با وارد کردن کد VVM87WGMMUZHTB8X در سایت نیانتیک هدایا را دریافت کنید. دقت کنید که این کد را در بازه زمانی رویداد وارد کنید.

اد شیرن پوکیمان گو

گیم‌پلی بسیار متفاوت این بازی باعث شد تا طرفداران بسیاری در سطح جهان پیدا کند.

در این مدت رویدادهای بسیاری در بازی‌های مختلف وجود داشتند. حتی برخی از خوانندگان مثل آریانا گرانده یک کنسرت مجازی در فورتنایت برگزار کردند که به نوبه‌ی خود بسیار جالب بود. با این حال این‌ها به نوعی یک حقه‌ی تبلیغاتی بود تا بازی را دوباره به سر زبان‌ها بیاورد. مدتی هست که از پوکمون گو خبر خاصی نیست با اینکه در زمان عرضه به‌شدت مشهور و پر طرفدارن بود.

پوکمون گو یک بازی متفاوت بود که در سال ۲۰۱۶ برای پلتفرم گوشی‌های همراه عرضه شد. این بازی با تلفیقی از دنیای واقعی و دنیای مجازی افراد را مجبور کرد تا از خانه به بیرون رفته و به دنبال پوکمون خود بگردند. سبک متفاوت به همراه گیم‌پلی جالب این بازی باعث شد تا نه تنها نامزد جوایز بسیاری شود بلکه بتواند طرفداران بسیاری پیدا کند. البته پوکمون گو دردسرهای زیادی نیز ایجاد کرد ولی با این حال زمینه ساز یک سبک جدید در بازی‌های ویدیویی بود.

منبع: Eurogamer.net

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما