نسخه‌ی موبایل eFootball به همراه آپدیت جدید آن عرضه خواهد شد

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
efootball

در حالی که مدتی پیش اولین به‌روزرسانی بازی eFootball منتشر شد، کونامی اخیراً اعلام کرده است که به‌روزرسانی جدید این بازی قرار است در تاریخ ۱۲ خرداد (۲ ژوئن) در دسترس مخاطبان قرار بگیرد. دقیقاً در همین روز، نسخه‌ی موبایلی این بازی هم منتشر خواهد شد.

این آپدیت که در واقع نسخه‌ی ۱.۱.۰ بازی eFootball‌ به حساب می‌آید، اولین آپدیتی است که از زمان عرضه‌ی آپدیت بزرگ و اصلی بازی در ماه آوریل قرار است منتشر شود. با این وجود، کونامی هنوز درباره‌ی جزئیات کامل ویژگی‌های این به‌روزرسانی اطلاعات زیادی را بیان نکرده است. با این حال، کونامی اعلام کرد که این به‌روز‌رسانی تصمیم‌گیری برد/باخت را در مسابقات آنلاین بهبود می‌بخشد، ظرفیت سرور را افزایش می‌دهد و پایه‌های اولیه‌ی سازگاری بین نسخه‌ی کنسولی و نسخه‌ی موبایل بازی eFootball را ایجاد خواهد کرد. جزئیات بیشتر در زمان انتشار به‌روزرسانی مشخص خواهد شد.

این بازی موبایل نسخه‌ای دوباره از eFootball PES 2021 خواهد بود که اکنون با نام تجاری کامل eFootball و سازگاری با بازی جدید مجهز شده است. کونامی درباره‌ی این نسخه هم دوباره گفت که جزئیات بیشتر از جمله ویژگی‌ها و بازیکنانی که از بازی سال گذشته به نسخه جدید منتقل می‌شوند، به‌زودی اعلام خواهد شد و تصریح کرد که پشتیبانی از برخی دستگاه‌ها «به دلیل تغییرات در محیط عملیاتی موردنیاز» لغو خواهد شد.

efootball

به‌روزرسانی  نسخه‌ی ۱.۰.۰ بازی eFootball که در ماه آوریل منتشر شد، شرایط بازی را کمی بهتر کرد و حالت Dream Team و تغییرات گسترده‌ای را در گیم‌پلی اضافه کرد اما همچنان فاقد چندین حالت محبوب سری بازی‌های PES از جمله Master League، Team Play، Co-Op، Match Lobby و Edit بود.

این به‌روزرسانی تلاش تیم توسعه‌دهنده‌ برای بازیابی اعتماد بازیکنان پس از یک نسخه پیش از انتشار بسیار فاجعه‌بار بود که در ماه اکتبر راه‌اندازی شد. با این وجود، این تلاش هم بسیار دیرهنگام و هم ناکامل بوده است. اکنون باید منتظر ماند و مشاهده کرد که کونامی می‌خواهد در به‌روزرسانی‌های بعدی چه تغییراتی را در بازی اعمال کند.

با وجود افتضاحی که eFootball‌ در زمان عرضه‌اش به بار آورد و تمامی رکوردهای بدی را که می‌توانست بشکند، پشت سر گذاشت، به نظر می‌رسد کونامی نمی‌خواهد به‌راحتی آن را فراموش کند و می‌خواهد این ساختار تازه‌ای  را که با eFootball آورده و مورد استقبال طرفداران نیست، ادامه دهد. البته، با عرضه‌ی نسخه‌ی موبایل شاید آن‌ها بتوانند امید داشته باشند که بخشی از طرفدارانی که بازی را روی گوشی‌های همراه تجربه می‌کنند، جذب این بازی شوند.

منبع: IGN

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

یک دیدگاه
  1. Ram..

    واس همین بود که پی اس من نمی رفتتو بازی؟!

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما