بهترین سلاح‌ها و آیتم‌های الدن رینگ پس از آپدیت ۱.۰۶

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۷ دقیقه
بهترین سلاح‌ها و آیتم‌های الدن رینگ

احتمالا جای تعجب ندارد که یکی از بهترین و پرفروش‌ترین بازی‌های سال جاری یعنی الدن رینگ، همچنان در حال دریافت به‌روزرسانی‌های مختلف است. با این حال آپدیت اخیر بازی یعنی ۱.۰۶ از بسیاری جهات غافلگیرکننده بوده است. نه تنها این به‌روزرسانی بدون هیچ توضیحات خاصی و به صورت کاملا غیر منتظره منتشر شده، بلکه شامل تغییراتی است که به طور ناگهانی برخی سلاح‌ها و استراتژی‌های خاص را بیش از هر زمان دیگری ارزشمند می‌کند.

هرچند که بیشتر به‌روزرسانی‌های اخیر الدن رینگ به رفع برخی مشکلات مربوط به بخش PvP بازی پرداخته‌اند، با این حال حتی بازیکنانی که علاقه‌ای به بخش‌های آنلاین ندارند نیز می‌توانند از آپدیت اخیر این حماسه‌ی جهان باز هیجان‌زده شوند. علاوه‌بر این، تجربه‌ی بازی در هر زمانی جذاب است و در این راستا هیچ راهی بهتر از آزمایش کردن چند سبک مختلف برای بازی مجدد وجود ندارد. به خصوص اینکه بازی از زمان عرضه تاکنون بهبودهای زیادی داشته است.

حال در اینجا به طور خاص به برخی از سلاح‌ها و آیتم‌هایی از بازی می‌پردازیم که به لطف به‌روزرسانی ۱.۰۶ تغییر پیدا کرده و به نوعی قدرتمندتر شده‌اند و استفاده از آن‌ها بیشتر پیشنهاد می‌شود. در واقع این مقاله روی بهترین سلاح‌های حال حاضر بازی به طور کلی تمرکز ندارد و باید آن را به عنوان نیم نگاهی به برجسته‌ترین سلاح‌ها و آیتم‌هایی در نظر بگیرید که اکنون شایسته‌ی توجهی مضاعف هستند.

سلاح ویژه‌ی Dark Moon Greatsword

الدن رینگ

Dark Moon Greatsword بدون شک جالب‌ترین سلاح بازی است، اما بدست آوردن آن به هیچ وجه آسان محسوب نمی‌شود. این شمشیر به لطف به‌روزرسانی ۱.۰۶ بالاخره چیزهای بیشتری برای ارائه در چنته دارد. این سلاح در آپدیت جدید اندکی بهتر شده با این حال قابلیت ویژه‌ی آن جایی که در آن تغییر زیادی پیدا کرده است. مانند گذشته، قابلیت خاص این سلاح به شما این امکان را می‌دهد که شکل‌هایی خاص از جادو را به سمت دشمنان پرتاب کرده و آسیبی از نوع Frostbite بر آن‌ها وارد کنید. این در واقع بدان معناست که می‌توانید آسیب بیشتری را وارد کنید.

گفتنی است که این سلاح خاص در تمامی بازی‌های فرام‌سافتور به شکلی وجود دارد و به نظر می‌رسد که بالاخره قابل اتکا شده است. هرچند هنوز هم ممکن است که به دلیل ویژگی‌هایی که شخصیت شما برای استفاده از این سلاح باید در خود تقویت کند، تمایلی به استفاده از آن نشان ندهید.

شمشیر Bloodhound’s Fang

شمشیر Bloodhound’s Fang

این شمشیر بزرگ که از فرم خاصی بهره می‌برد، حتی قبل از به‌روزرسانی اخیر بازی قدرت زیادی داشت. با این حال باید گفت که Bloodhound’s Fang اکنون به نوعی بهتر از همیشه است. علاقه‌مندان به سلاح‌های سنگین باید توجه داشته باشند که پس از آپدیت جدید بازی، هنگام استفاده از این سلاح نه تنها به طور قابل توجهی چابک‌تر هستند، بلکه می‌توانند برخی از حملات سنگین این سلاح را سریع‌تر از همیشه انجام دهند. البته این شمشیر هنوز به اندازه‌ای قوی نیست که روی بخش چند نفره تاثیر بگذارد و تعادل آن را بهم بزند، اما همچنان یکی از گزینه‌های عالی برای افرادی است که قدرت سلاح را بر هر چیزی ترجیح می‌دهند.

شمشیر Omen Cleaver

شمشیر Omen Cleaver

در ظاهر Omen Cleaver احتمالا یکی از سلاح‌های تغییر کرده‌ای که محبوبیت زیادی ندارد. در واقع چرا باید از چنین سلاح ساده‌ای استفاده کرد وقتی که شمشیرهای جذاب‌تری برای استفاده و آزمایش وجود دارد. با این حال سادگی این سلاح از قضا یکی از دلایل بزرگی است که باید از آن استفاده کنید. این شمشیر نه تنها از ابتدا و بدون هیچ گونه ارتقا قدرتمند است، بلکه بر خلاف بسیاری دیگر از شمشیرهای بزرگ، می‌توانید این سلاح را با طیف گسترده‌ای از Ashes of War مجهز کنید.

این باعث شده تا Omen Cleaver به یک سلاح ایده‌آل برای بیلدهای مختلف تبدیل شود و در عین حال نیز به عنوان یک سلاح مبتنی بر قدرت، شایسته‌ی توجه باشد. اگر به دنبال آزمایش چند Ash of War مختلف هستید، اما هنوز سلاح مناسب خود را پیدا نکرده‌اید، این شمشیر را امتحان کنید.

 نیزه‌ی Vyke’s War

نیزه‌ی Vyke’s War

 از نظر فنی، این سلاح به طور مستقیم از به‌روز‌رسانی ۱.۰۶ اخیر بازی بهره نمی‌برد، با این حال به دلیل ضعیف شدن سایر سلاح‌ها و استراتژی‌های حالت PvP مقداری بهتر شده است. این سلاح در سناریوهای مختلف نبردهای PvP کاملا شما را راضی خواهد کرد و نه تنها یکی از بهترین سلاح‌ها در بیلدهای Madness است بلکه توانایی‌های آن بدون هیچ گونه ارتقا در سطح بالایی قرار دارند.

از طرفی اگر به هر دلیلی از حملات اصلی این سلاح خسته شدید، می‌توانید به قابلیت ویرانگر  آن که نوعی بمب است که محدوده‌ی زیادی را تحت تاثیر خود قرار می‌دهد، اعتماد کنید. هرچند این سلاح در حالت PvE بازی نیز تاثیرگذار است، با این حال برای کسانی که می‌خواهند وارد بخش آنلاین شوند، این سلاح در شروع بسیار به آن‌ها کمک خواهد کرد.

تبر Executioner’s Greataxe

تبر Executioner’s Greataxe در الدن رینگ

هرچند تبرهای بزرگ بازی به طور کلی قدرتمندتر شده‌اند اما بزرگترین نقطه ضعف این سلاح این واقعیت است که هیچ تضمینی برای بدست آوردن آن وجود ندارد. از آنجایی که این تبر فقط از انواع خاصی از دشمنان بدست می‌آید و از طرفی آن دشمنان حتی پس از کشته شدن تضمینی برای انداختن سلاح نمی‌دهند، این احتمال وجود دارد که ساعت ها طول بکشد تا در نهایت بتوانید این تبر عظیم را بدست آورید. برخی از بازیکنان همچنان نتوانسته‌اند آن را بدست آوردند.

با این حال، Executioner’s Greataxe ممکن است در نهایت ارزش این همه دردسر را داشته باشد. این تبر دقیقا مانند شمشیر Omen Cleaver، در حالت عادی آسیب فوق‌العاده بالایی وارد می‌کند و می‌توان آن را با لیست متنوعی از Ashes of War تجهیز کرد. اگر می‌خواهید که بیلدهای مبتنی بر قدرت (Strength) را امتحان کنید، پیشنهاد می‌شود که از این سلاح استفاده کنید. این سلاح وقتی با یک Ash of War قدرتمند مانند Quickstep یا Flaming Strike همراه شود، به قدرت کامل خود می‌رسد.

گرز Great Stars

گرز Great Stars

گریت استارز به تنهایی یک گرز بزرگ و قدرتمند است که از ابتدا دارای قدرت بالا و تاثیر Bleed است. همچنین می‌توان آن را با انواع Ashe of War مجهز کرد که همانطور که در بالا ذکر شد، یک مزیت برای سلاح محسوب می‌شود. این گرز یکی از معدود سلاح‌های بازی است که با هر ضربه‌ی موفقیت‌آمیز، بدون در نظر گرفتن سطح شما، سلامتی‌ شما را بازیابی می‌کند.

با این حال، دلیل واقعی اینکه اکنون این سلاح برای استفاده توصیه می‌شود این است که به‌روز‌رسانی جدید بازی در واقع امکان بدست آوردن دو عدد از این سلاح بزرگ را به طور همزمان فراهم می‌کند. برای بدست آوردن دومین گرز باید یک شخصیت جدید را شکست دهید، اما قطعا ارزش تلاش کردن دارد. در واقع به نظر می‌رسد که استفاده از دو سلاح قدرتمند به طور همزمان که به صورت منظم بخش قابل توجهی از سلامت شما را بازیابی می‌کنند، بهتر از استفاده از یک سلاح است. مشخص نیست که استفاده از دو گریت استارز به طور همزمان در بخش PvP مفید باشد یا خیر، اما این یک سلاح PvE ایده‌آل برای بلیدهای مبتنی بر قدرت است.

آیتم Opaline Hardtear

آیتم Opaline Hardtear

یکی از مهم‌ترین کارها بعد از هر به‌روزرسانی، این است که بدانید کدام آیتم‌ها یا ماموریت‌ها مانند قبل عمل نمی‌کنند. حال به لطف به‌روزرسانی ۱.۰۶، اکنون می‌دانیم که Opaline’s Hardtear به عنوان یک Crystal Tear که قرار بود به طور موقت خنثی‌‌سازی تمام آسیب‌های دریافتی را تا حد خاصی هنگام مصرف تقویت کند، در واقع فقط روی آسیب‌های غیر فیزیکی موثر بوده است. حال این مشکل به نوعی برطرف شده است.

اکنون که Opaline Hardtear همانطور که باید عمل می‌کند، یک گزینه‌ی فوق‌العاده جذاب برای بازیکنان حالت‌های PvE و PvP است. این آیتم نه تنها در واقع تمام آسیب‌های وارده را ۱۵ درصد در PvP و ۱۰ درصد در PvE کاهش می‌دهد، بلکه اثر آن برای سه دقیقه طول می‌کشد که زمان قابل توجهی است. به طور کلی این آیتم ارزش امتحان شدن را دارد.

طلسم Blue Dancer Charm

طلسم Blue dancer charm

در توضیحات آپدیت جدید بازی تایید شده که به همراه داشتن این طلسم باعث می‌شود که با تجهیزات سبک، بتوانید مسافت بیشتری را با غلت خوردن طی کنید. در حالی که به طور دقیق این مسافت مشخص نشده اما بازیکنان دریافته‌اند که این تفاوت به طرز شگفت‌آوری قابل توجه است. در واقع، غلت زدن با تجهیزات سبک اکنون بسیار راحت‌تر شده و بسیاری این طلسم را یکی از بهترین آیتم‌های بازی معرفی کرده‌اند.

Blue Dancer Charm به طور کلی هر زمان که به نوعی سبک بار باشید، آسیب فیزیکی شما را افزایش می‌دهد. میزان دقیق این افزایش آسیب تا حد زیادی مبهم است، اما هر کسی که از سلاح‌ها و زره‌های سبک در حین استفاده از این نوع Talisman بهره می‌برد، متوجه می‌شود که آن‌ها به طور قابل توجهی سریع‌تر از قبل هستند و آسیب بسیار بیشتری به دشمنان وارد می‌کنند. بنابراین، اگر شما از آن دسته بازیکن‌هایی هستید که چابکی برایتان اهمیت زیادی دارد و به توانایی خود برای جاخالی از ضربات سنگین دشمنان اطمینان دارید، به شدت توصیه می‌‌شود که از این آیتم استفاده کنید.

منبع: Den of Geek

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما