آپدیت جدید الدن رینگ یک زمین مبارزه آنلاین به بازی اضافه می‌کند؛ تریلر آن را ببینید

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
الدن رینگ

استودیوی فرام‌سافتور (FromSoftware) به تازگی در کنار انتشار تریلری از آپدیت جدید بازی الدن رینگ با عنوان Colosseum رونمایی کرده است.

به دلیل نزدیکی مراسم گیم اوارزد ۲۰۲۲، الدن رینگ قصد دارد تا بار دیگر توجه‌ی صنعت را به خود جلب کند و این آپدیت به نظر راه مناسبی برای این کار باشد. بسیاری از طرفداران از زمان عرضه‌ی بازی مشتاق باز شدن کلوسئوم‌ها (Colosseums) بودند و به نظر می‌رسد که این اتفاق هم اکنون افتاده است. کولوسئوم‌ها مکان‌های خاصی در الدن رینگ هستند. آن‌ها مناطق بزرگی هستند که در سراسر سرزمین‌های میانه قرار گرفته‌اند، اما تا زمان به‌روزرسانی جدید بازی قابل دسترسی نبودند.

پس از انتشار این به‌روزرسانی، کلوسئوم‌های مناطق لیندل، لیم‌گریو و و Caelid دروازه‌های خود را به روی بازیکنان باز خواهند کرد. استودیوی سازنده تریلر جدیدی از بازی منتشر کرده است که مبارزات درون این کولوسئوم‌ها را برجسته می‌کند. این مبارزات PvP در حالت‌های دوئل، مبارزه‌ی تیمی و free-for-all قابل تجربه هستند.

الدن رینگ

البته این به‌روزرسانی به این معنا نیست که شاهد نمایشی از بسته‌ی الحاقی بازی در مراسم گیم اواردز نیستیم. بسته‌ای که البته مشخص نیست وجود دارد یا خیر اما بسیاری از طرفداران انتظار دارند که در این مراسم شاهد رونمایی آن باشند. در هر صورت مهم نیست که چه اتفاقی می‌افتد، زیرا الدن رینگ حضور پررنگی در مراسم ذکر شده خواهد داشت.

الدن رینگ دارای هفت نامزدی از جمله بازی سال، بهترین کارگردانی، بهترین روایت، بهترین کارگردانی هنری، بهترین، بهترین طراحی صدا و بهترین بازی نقش‌آفرینی است. سخت‌ترین رقیب او بدون شک گاد آو وار رگناروک است که در مجموع در ده بخش نامزد شده است و باید دید که در نهایت کدام یک از این دو بازی می‌توانند جوایز بیشتری را کسب کنند. این مراسم در ۹ دسامبر (۱۸ آذر) برگزار می‌شود.

بازی الدن رینگ هم اکنون برای کنسول‌های نسل هشتم و نهمی پلی‌استیشن، ایکس‌باکس و رایانه‌های شخصی در دسترس است. در ادامه می‌توانید تریلر منتشر شده را مشاهده کنید.

منبع: Gematsu

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما