میازاکی: الدن رینگ هنوز یک راز کشف نشده دارد

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
راز بازی الدن رینگ

بازی الدن رینگ (Elden Ring) در سال ۲۰۲۲ میلادی عرضه شد. این بازی توانست توجه منتقدین و گیمرها را به خود جلب کرده و به یکی از بهترین عناوین عرضه شده در این چند سال تبدیل شود. یکی از نکات مثبت بازی الدن رینگ دنیای آن بود. دنیایی که پر از رمز و راز بوده و به حدی گسترده بود که با ساعت‌ها تجربه بازی باز هم شما موارد جدیدی در آن پیدا می‌کردید.

حال اگر شما از طرفداران این بازی بوده و فکر می‌کنید که به طور کامل به آن شناخت دارید، شاید بهتر باشد بیشتر فکر کنید. به دلیل اینکه کارگردان این بازی یعنی هیدتاکا میازاکی (Hidetaka Miyazaki) در مصاحبه اخیر خود اعلام کرده که هنوز یک عنصر کوچک در بازی کشف نشده است.

کارگردان الدن رینگ به اینکه این عنصر چه چیزی است اشاره نکرد ولی در مورد میزان تلاش طرفداران شگفت زده بود. تیم سازنده الدن رینگ در بازی خود جزئیات بسیار زیادی قرار دادند و نکته جالب اینجاست که بسیاری از افراد تمام وقت و زمان خود را گذاشته تا رازهای این بازی را کشف کرده و آن‌ها را پیدا کنند.

طبق چیزی که میازاکی گفته طرفداران باید کمی بیشتر در بازی بگردند تا این مورد آخر را پیدا کنند. او در ادامه توضیح داد:

به نظر شخصی من تنها یک عنصر اصلی است که هنوز در بازی الدن رینگ پیدا نشده است. در نتیجه من انتظار دارم که به زودی کاربران با گشت و گذار و تلاش بیشتر این مورد آخر را نیز پیدا کنند.

راز الدن رینگ

بسته الحاقی الدن رینگ به نام سایه‌ی اردتری (Shadow of the Erdtree) تابستان سال آینده عرضه خواهد شد و قرار است جزئیات بسیار زیادی به دنیای این بازی اضافه کند.

بازی الدن رینگ دارای جزئیات بسیار زیادی است. در اصل شرکت سازنده با نویسنده کتاب‌های گیم آو ترونز (Game of Thrones) همکاری کرده و همین موضوع باعث شده تا بازی الدن رینگ عمق به شدت زیادی داشته باشد. نکته اصلی اینجاست که عمیق بودن بازی باعث شده که نکات بسیار زیادی در آن نهفته باشد و یافتن همه آن‌ها کار دشواری باشد.

طرفداران بازی الدن رینگ در این دو سال هر کاری که می‌توان تصور کرد را با آن انجام دادند. از اتمام آن با استفاده از کنترلر موزی گرفته تا چندین هزار ساعت گشت و گذار در دنیای این بازی همگی توسط طرفداران این بازی انجام شده است. در نتیجه اینکه یک نکته همچنان باقی مانده باشد بسیار جالب و در عین حال عجیب است. اینکه یک شرکت سازنده تا این حد بازی را عمیق طراحی کرده که کاربران پس از دو سال جست و جو همچنان آن را پیدا نکرده‌اند بسیار جالب است.

چندی پیش نیز به طور رسمی از بسته الحاقی الدن رینگ رونمایی شد. همینطور اینکه شرکت سازنده اعلام کرد که به فکر عرضه یک دنباله یا بسته الحاقی جدید برای این بازی نیست و در نتیجه امکان دارد که عرضه محتوای جدید برای این بازی دوست داشتنی به اتمام رسیده باشد. نکته اینجاست که بسته الحاقی الدن رینگ در تابستان امسال در دسترس طرفداران قرار خواهد گرفت و قرار است جزئیات بسیار زیادی به دنیای این بازی اضافه کند.

منبع: Eurogamer

صفحه‌ی اصلی بازی دیجی‌کالا مگ | اخبار بازی، تریلرهای بازی، گیم‌پلی، بررسی بازی، راهنمای خرید کنسول بازیبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما