فروش بسته الحاقی الدن رینگ از ۵ میلیون نسخه عبور کرد

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
فروش Shadow of the Erdtree

بسته الحاقی بازی الدن رینگ، Shadow of the Erdtree، موفق شده تنها در سه روز از پس انتشار به فروش ۵ میلیون نسخه‌ای در سراسر جهان دست پیدا کند.

جالب است بدانید که در اوایل ماه ژوئن، اعلام شد که ۲۵ میلیون نسخه از الدن رینگ در سراسر جهان فروش رفته و این بدان معناست که ۲۰ درصد از بازیکنان برای تجربه‌ بسته‌ الحاقی بازگشته‌اند. البته بهتر است امیدوار باشیم که همه کسانی که این بسته را خریداری کرده‌اند، بتوانند به آن دسترسی داشته باشند زیرا این کار مستلزم کشتن دو باس خاص در بازی اصلی است که طبق آمار و ارقام استیم در اوایل ژوئن، فقط ۳۷.۸ درصد از بازیکنان موفق به انجام این کار شده بودند.

بسته Shadow of the Erdtree بازیکنان را به دنیایی که در گذشته فکر می‌کردند که به طور کامل فتح کرده‌اند باز می‌گرداند. با این حال، این بار، تمرکز به گذشته‌ی پنهان Erdtree تغییر می‌کند. این بسته در سرزمین سایه اتفاق می‌افتد، قلمرویی که توسط خود Erdtree پنهان شده است. در اینجا، بازیکنان اسرار ورود ماریکا به سرزمین‌های بینابین و حقیقت پشت میکلا را کشف خواهند کرد.

تصویری از بسته الحاقی الدن رینگ

این بسته دارای حجم وسیعی از محتوای جدید برای تجربه کردن است. بازیکنان می‌توانند یک نقشه گسترده، جدید و پر از راز‌هایی برای کشف و چالش‌هایی برای غلبه بر آن را کشف کنند.  البته این کار به این آسانی‌ها نیز نخواهید بود چرا که گفته شده که این بسته حتی سخت‌تر از بازی اصلی است و بازیکنان باید حسابی خود را برای مرگ‌های متعدد آماده کنند. با این حال، حس موفقیت حاصل از غلبه بر این چالش‌ها مطمئنا بسیار زیاد خواهد بود.

بخوانید: ۵ نکته‌ای که باید پیش از آغاز بسته‌ی الحاقی الدن رینگ بدانید

به طور کلی Shadow of the Erdtree یک اثر ضروری برای طرفداران الدن رینگ است. این بسته محتوای قابل توجهی را به تجربه اصلی اضافه می‌کند و درک جدیدی از داستان را ارائه می‌دهد و به نوعی مانند یک بازی کامل است. البته بازیکنان می‌توانند انتظار مکانیک‌های جدیدی را در گیم‌پلی بازی نیز داشته باشند و همه چیز محدود به داستان و دشمنان و محیط‌های جدید نیست.

منبع: Eurogamer

صفحه‌ی اصلی بازی دیجی‌کالا مگ | اخبار بازی، تریلرهای بازی، گیم‌پلی، بررسی بازی، راهنمای خرید کنسول بازیبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما