بازی نقش‌آفرینی اکشن Atlas Fallen برای کنسول‌ها و کامپیوتر معرفی شد

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
Atlas Fallen

شرکت دک ۱۳ (Deck 13) اعلام کرد که در حال ساخت بازی نقش‌آفرینی اطلس فالن (Atlas Fallen) است. این بازی در سبک نقش آفرینی و اکشن است. همینطور اینکه در فضای فانتزی جریان دارد. هنوز تاریخ عرضه رسمی‌ای برای اطلس فالن اعلام نشده ولی برای کنسول‌های نسل ۹ و کامپیوتر در دسترس خواهد بود. همینطور اینکه انتظار می‌رود این بازی در سال ۲۰۲۳ عرضه شود.

طبق چیزی که در تریلر بازی نشان داده شد شما در محیط کویر قرار دارید. همینطور اینکه کاراکترهای شما دارای قابلیت‌های خاص بوده و می‌توانند از شن به نفع خود استفاده کنند. اینجاست که شما باید تلاش کنید تا دشمنان خود را از بین ببرید. کاراکتر اصلی بازی می‌تواند روی شن سر خرده و به مقصد خود حرکت کند.

دشمنان شما نیز موجوداتی بسیار خطرناک و بزرگ بوده و به طور کلی مبارزات در این بازی بسیار لذت بخش به نظر می‌رسند. با از بین بردن دشمنان شما امتیازاتی بدست خواهید آورد. با این امتیازها کاراکتر خود را ارتقاء داده و مبارزات را برای خود راحت‌تر کنید. همینطور اینکه این بازی دارای قسمت کوآپ (Co-op) بوده تا شما به همراه دوستان خود داستان بازی را به اتمام برسانید.

Atlas Fallen

یکی از نکات مهم بازی اطلس فالن شباهت دنیای آن به دنیای بازی دون (Dune) بود. اینجاست که کمی وضعیت نگران کننده می‌شود. به دلیل اینکه بازی دون پشتوانه فیلم را داشته و می‌تواند از شهرت آن استفاده کند. با این حال رقابت در دنیای بازی‌های ویدئویی باعث پیشرفت آن‌ها می‌شود. همینطور اینکه ما اطلاعات چندانی از هر دو عنوان نداریم. با اینحال باید صبر کرد و دید که هر دو بازی چگونه عمل خواهند کرد.

چیزی که باعث می‌شود اطلس فالن با بازی دون تفاوت داشته باشد قسمت کوآپ آن است. این باعث می‌شود تا شما بتوانید کل داستان بازی را با دوستان خود تجربه کنید و از آن لذت ببرید. تجربه یک بازی داستانی به صورت کوآپ تجربه‌ای نیست که در هر عنوانی وجود داشته باشد.

منبع: Gematsu.com

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگدیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما