تریلر جدید Far Cry 5 بخش چند نفره‌ی بازی را نشان می‌دهد

۹ آبان ۱۳۹۶ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

یوبی‌سافت تریلر جدیدی از «فار کرای ۵» (Far Cry 5) به سونی داده بود تا در کنفرانس دیشب این شرکت، به نمایش در بیاید. تریلر جدید فار کرای ۵ روی بخش چند نفره‌ی این بازی تمرکز داشت؛ بخشی که توسط آن می‌توانید با دوستان خود، تمام مراحل بازی را تجربه کنید.

بازی کردن مراحل فار کرای ۵ به صورت چند نفره، تجربه‌ی متفاوتی را به بازی‌کننده‌ها ارایه می‌دهد.

از همان ابتدای کار، یعنی پس از اینکه بخش آموزشی فار کرای ۵ را به پایان می‌رسانید، می‌توانید از دوستان خود دعوت کنید تا وارد بازی شما شوند. تمام امتیاز تجربه‌هایی که در بازی می‌گیرید و حتی آیتم‌ها و اسلحه‌ها، در حالت چند نفره هم وجود خواهند داشت. به هنگام گشت و گذار در محیط بازی، هر بازی کننده آیتم‌ّهای مربوط به خودش را می‌بیند و قرار نیست با یکدیگر سر برداشتن آیتم‌ها دعوا کنید. با این حال، کسی که بازی را هاست کرده است مراحل را انتخاب می‌کند و پیشرفت داستانی فقط برای او صورت می‌گیرد.

بازی کردن مراحل فار کرای ۵ به صورت چند نفره، تجربه‌ی متفاوتی را به بازی‌کننده‌ها ارایه می‌دهد؛ چون هر بازی کننده می‌تواند با توجه به سلیقه‌ی خودش مرحله را پیش ببرد. یک نفر می‌تواند سوار خودرو باشد، در حالی که دیگری با یک هواپیما حمله می‌کند و بازی‌کننده‌ی سوم هم از دور با یک سلاح دوربین‌دار دو نفر دیگر را پشتیبانی می‌کند. می‌توان با چند نفره بازی کردن فار کرای ۵ موقعیت‌های مختلف و جالبی را رقم زد.

می‌توانید در ادامه تریلر بخش چند نفره‌ی فار کرای ۵ را ببینید. این بازی در روز ۲۷ فوریه‌ی سال آینده‌ی میلادی روی سه پلتفرم ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن۴ و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. می‌توانید با خواندن پیش‌نمایش فار کرای ۵ از قصه‌ی آن بیشتر بدانید.

دانلود تریلر با کیفیت Full HD

منبع: YouTube

دیجی‌کلاب
برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۲ دیدگاه
  1. Avatar مسعود

    بشخصه فارکرای ۱ را از همشون بیشتر قبول دارم زمان خودش هم انقلابی بود با اون گرافیک عالی نمیدونم چرا نسخه های بعدی این مدلی شدن اخه

  2. Avatar امیر حسین فعله گری

    بسیار عالی

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه