فار کرای ۶ میزبان ضد قهرمان‌های مجموعه خواهد بود؛ بازگشت واس!

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۳ دقیقه
بازی far cry

شرکت یوبی‌سافت در کنفرانس مطبوعاتی مخصوص E3 2021 از شخصیت منفی بازی فار کرای ۶ رونمایی کرد و طرفداران این مجموعه‌ی مهیج را با خبری مهم، شگفت‌زده کرد. شخصیت‌های منفی این مجموعه مانند واس مونته‌نگرو، پگان مین و جوزف سید به عنوانی بخشی از محتوای پس از انتشار بازی، به فار کرای ۶ کوچ خواهند کرد و برای اولین بار در این مجموعه، کنترل شرورترین شخصیت‌‌ها در اختیار بازی‌کننده قرار خواهد گرفت.

یوبی‌سافت دو تریلر مهم از بازی فارکرای ۶ منتشر کرد. در اولین تریلر که حالت سینمایی داشت، ویژگی‌های شخصیت آنتون کاستیلو که دیکتاتور کشور «یارا» است برای ما مشخص شد. از تریلر فهمیدیم که آنتون از جنگ قدرت سوءاستفاده کرده و با وعده‌ی بازگردانی روزهای زیبا به جزیره‌ی یارا، قدرت را از دست بقیه خارج کرده است. او اگرچه بسیار بی‌رحم شرور است اما برعکس دیگر شخصیت‌های منفی این مجموعه، یک نقطه‌‌ی ضعف بزرگ دارد و آن‌ هم پسر سیزده‌ساله‌اش به نام دیگو است که می‌خواهد جا پای پدرش بگذارد و مانند او یک فرد شرور و خون‌ریز شود. آنتون، آینده‌ی حکومت خود را در دیگو می‌بیند و برنامه‌های زیادی برای او دارد.

در بخشی از تریلر سینمایی معرفی شخصیت آنتون دیدیم که افرادی موفق به سرقت دیگو شده‌اند و می‌خواهند او را توسط یک کشتی از یارا دور کنند. آنتون به همراه سربازان مسلحش به کشتی هجوم می‌برد و موفق به آزاد کردن پسرش می‌شود. آنگاه می‌بینیم که شرارت آنتون شعله‌ور می‌شود و او تمام افراد حاضر در کشتی را به رگبار می‌بندد. نمایش این صحنه توسط یوبی‌سافت، یاد ما آورد که اگرچه آنتون یک فرد کاریزماتیک است، اما بسیار خطرناک است و اهداف شرورانه‌ای در سر دارد. آنتون جزیره‌ی یارا به نابودی کشانده و تحریم‌های پی‌درپی هم، اقتصاد این کشور را تقریبا نابود کرده است. این گروه‌های چریکی هستند که می‌خواهند انقلابی به پا کنند و البته که این انقلاب هم قرار نیست در صلح آرامش پیگیری شود و نیاز به فداکاری افراد زیادی دارد.

آنتون کاستیلو فارکرای ۶

یوبی‌سافت علاوه بر معرفی اهداف آنتون کاستیلو، سیزن پس و محتوای پس از انتشار بازی را هم معرفی کرد. بزرگ‌ترین سورپرایز، برگشت شخصیت‌های منفی مجموعه‌ی فارکرای است. واس از بازی فار کرای ۳، پگان مین از فار کرای ۴ و جوزف سید از فار کرای ۵ به‌عنوان شخصیت‌های قابل‌کنترل فار کرای ۶ در دسترس علاقه‌مندان قرار خواهند گرفت. یوبی‌سافت سه فصل پشت سر هم برای این بازی در نظر گرفته و بازی‌کننده در هر فصل، کنترل یکی از این افراد شرور را بر عهده خواهد گرفت. فصل اول با حضور واس، فصل دوم با حضور پگان و فصل هم آخر با حضور جوزف سید دنبال می‌شود.

توسعه‌دهندگان بازی فار کرای ۶ تلاش کرده‌اند تا بعد ویژه‌ای به شخصیت‌های منفی این مجموعه ببخشند و چالش‌های درونی آن‌ها را به تصویر بکشند. خواهیم دید که واس هم مانند افراد عادی، نگرانی‌هایی دارد و نمی‌تواند با خودش کنار بیاید. حالا زمان آن است که دلیل شیطانی شدن این شخصیت‌ها و انتخاب چنین مسیر اشتباهی را بفهمیم. هر کدام از شخصیت‌های منفی بازی، سبک مبارزه‌ی خاصی خواهند داشت تا هیجان بیشتری به گیم‌پلی بخشیده شود. این اولین بار است که حتی یک بازی، اجازه‌ی کنترل شخصیت منفی را به بازیکن ‌می‌دهد و کمتر استودیوهایی به فکر چنین چیزی افتاده‌اند.

بازی Far Cry 6

یوبی‌سافت علاوه بر برگرداندن واس، پگان و جوزف، بازی فار کرای ۳ خون اژدها (Blood Dragon) را به سیزن پس اضافه خواهد کرد. همچنین یک سری آیتم‌های این بازی از جمله یک اتومبیل، دو تفنگ و تعدادی اسکین به حالت داستانی جدیدترین فارکرای اضافه خواهد شد. بازی فار کرای ۶ روز ۱۵ مهر برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری و کامپیوترهای شخصی منتشر خواهد شد.

تیزر سیزن پس فار کرای ۶ که قرار است این محتوای جدید به بازی اضافه کند را در ادامه برایتان قرار داده‌ایم.

منبع: Gametsu

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما