اولین بسته الحاقی فارکرای ۶ با حضور واس به زودی عرضه خواهد شد

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
far cry 6

هنوز چیزی از عرضه بازی فارکرای ۶ نگذشته که اولین شخصیت موجود در بسته الحاقی فارکرای ۶ معرفی شد. این بسته قرار است در ۲۵ آبان (۱۶ نوامبر) منتشر شود. اولین بسته الحاقی قرار است با شخصیت Vaas عرضه شود. اگر به یاد داشته باشید واس شخصیت منفی فارکرای ۳ بود. نکته‌ی مهم اینجاست که این شخصیت جزئی از سیزن پس است و رایگان نیست.

Season Pass فارکرای ۶ با چیزی که ما در دیگر بازی‌ها شاهد هستیم متفاوت است. بر اساس اطلاعات منتشر شده شما در این سیزن پس می‌توانید به جای کاراکترهای منفی بازی‌های قبلی فارکرای بازی کنید. برای مثال در تریلر معرفی این موضوع پگان مین، واس و جوزف سید نشان داده شد. همه این افراد شخصیت‌های منفی بازی‌های قبلی فارکرای هستند. اینکه گیم‌پلی آن چگونه خواهد بود هنوز مشخص نیست.

در کنار تاریخ عرضه برای واس، یوبیسافت یک خلاصه از چیزی که شما با این شخصیت منفی تجربه خواهید کرد، اعلام کرد.

far cry 6

بازیکنان به جای واس قرار خواهند گرفت. کسی که به جای او مایکل مندو حرف می‌زند. این یک تجربه جدید برای کاربران خواهد بود به‌خصوص اینکه از ژانر Roguelite الهام گرفته است. بازیکن با یک تفنگ دستی بازی را آغاز خواهد کرد. سپس در ادامه قدرت و اسلحه بهتری به دست آورده و پیش می‌رود.

ماجرای سیزن پس فارکرای ۶ چیست؟

اینکه یوبیسافت چگونه در زمینه اکشن و داستان پیش خواهد رفت هنوز معلوم نیست. نکته‌ی جالب اینجاست که گفته شده ما با این تجربه به انگیزه‌ها، گذشته و حتی مشکلات واس پی خواهیم برد. واس مشهورترین دشمن بازی فارکرای بود و باعث شد شماره ۳ این سری بازی به‌شدت مشهور شود. با اینحال در فارکرای ۴ پگان مین هم شخصیت خاصی داشت که به نظر می‌رسد تجربه آن جالب باشد.

امیدواریم که طراحی این سیزن پس خوب باشد و بتواند به قول‌هایی که داده است عمل کند. افراد زیادی دوست دارند تا به جای شخصیت منفی بازی کنند و همین باعث شده تا یوبیسافت این بخش را بسازد. به نوعی این که ببینیم چگونه شخصیت‌های منفی یک بازی تبدیل به این افراد می‌شوند جالب است. از طرفی سبک Roguelite آن نیز باعث می‌شود تا این بخش چالش برانگیز نیز بشود. همچنین با توجه به این سبک خاص داستان‌سرایی هم بسیار با چیزی که انتظار داریم متفاوت خواهد بود.

بسته الحاقی فارکرای 6

تصویری از محتوای موجود در این بسته الحاقی

سیزن پس فارکرای ۶، قیمت ۴۰ دلاری داشته که اصلا قیمت کمی نیست. با توجه به عملکرد متوسط فارکرای ۶ هم این بخش باید بسیار خوب عمل کند تا بتواند توجه کاربران را به خود جلب کند.

منبع: Destructoid.com

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما