تاریخ عرضه‌ی بازی Fatal Frame Maiden of Black Water مشخص شد

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
بازی Fatal Frame: Maiden of Black Water

اگر به خاطر داشته باشید، شرکت کوئی تکمو (Koei Tecmo) حدود یک ماه پیش و در جریان کنفرانس نینتندو در E3 از نسخه‌ی بازسازی‌شده‌ی بازی ترسناک Fatal Frame: Maiden of Black Water رونمایی کرد. اکنون تاریخ دقیق عرضه‌ی این اثر مشخص شده است.

شرکت کوئی تکمو به‌صورت رسمی اعلام کرده است که بازی Fatal Frame: Maiden of Black Water در تاریخ ۶ آبان (۲۸ اکتبر) به‌صورت دیجیتالی برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس سری ایکس/ اس، پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و کامپیوترهای شخصی (از طریق استیم) عرضه خواهد شد.

نسخه‌ی دیجیتالی ویژه‌ای هم تحت عنوان دلوکس ادیشن (Digital Deluxe Edition) برای این بازی منتشر خواهد شد. این نسخه‌ی ویژه شامل یک نسخه از بازی، کتاب هنری دیجیتالی و ۶ لباس برای شخصیت‌های بازی خواهد بود که از لباس شخصیت‌های قبلی این مجموعه الهام گرفته‌ شده‌اند. در این نسخه لباس‌های میو آماکورا و ری کوروساوا برای شخصیت یوری، لباس مایو آماکورا و دو لباس از میکو هیناساکی برای شخصیت میو و لباس کی آماکورا برای شخصیت رن قابل‌دسترس خواهد بود.

بازی Fatal Frame: Maiden of Black Water

بازیکنانی که تا دو هفته‌ی اول عرضه‌ این اثر را پیش‌خرید یا خریداری کنند، یک لباس ویژه بر اساس شخصیت رایزا از بازی Atelier Ryza: Ever Darkness & the Secret Hideout دریافت خواهند کرد. تصور کراس‌اور بین این دو بازی می‌تواند بسیار عجیب و در نوع خود جالب باشد!

هر چند این بازی در غرب فقط به‌صورت دیجیتالی عرضه می‌شود اما نسخه‌ی ژاپنی به هر دو شکل فیزیکی و دیجیتالی برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و سوییچ عرضه خواهد شد.

علاوه بر بهبودهای گرافیکی انجام‌شده، یک حالت فتو مود کاملا جدید به بازی Fatal Frame: Maiden of Black Water اضافه شده است تا خودتان هم بتوانید تصاویر ترسناک و خاصی را ثبت کنید.

بازی Fatal Frame: Maiden of Black Water ابتدا در سال ۲۰۱۴ برای کنسول Wii U در ژاپن منتشر شد و یک سال بعد نسخه‌ی غربی آن هم برای Wii U به انتشار رسید. حال قرار است همان‌ اثر به‌صورت بهبودیافته‌ برای کنسول‌های امروزی هم منتشر شود تا تجربه‌ی ترسناک خاص این اثر را برای مخاطبان بیشتری در دسترس قرار دهد.

وقایع Fatal Frame: Maiden of Black Water در منطقه‌ای خیالی به نام کوه هیکامی جریان دارد. مکانی که با وقایع ماورا طبیعی بیگانه نیست. بازی ماجرای سه شخصیت یوری کازوکاتا (Yuri Kozukata)، رن هوجو (Ren Hojo) و میو هیناساکی (Miu Hinasaki) را دنبال خواهد کرد. یوری این قابلیت را دارد که مردم را از جهان سایه‌ها به جهان واقعی بازگرداند. این در حالی است که رن دوستی است که یوری را همراهی می‌کند تا بتواند درباره‌ی کتاب خودش تحقیقات بیشتری انجام دهد. از آن طرف، میو دختر یکی از قهرمانان قبلی این مجموعه بازی یعنی میکو هیناساکی است.

منبع: Gematsu

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما