تاریخ انتشار Fatal Frame 4 برای کنسول‌ها و کامپیوتر مشخص شد؛ تریلر جدید آن را تماشا کنید

۱۴ آبان ۱۴۰۱ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
فیتال فریم 4

کمپانی کوئی تکمو ( Koei Tecmo ) به تازگی از تاریخ انتشار بازی ترسناک Survival Fatal Frame: Mask of the Lunar Eclipse روی کنسول‌ها و رایانه‌های شخصی رونمایی کرده است.

این بازی به عنوان چهارمین نسخه از سری ترسناک فیتال فریم، در سال ۲۰۰۸ برای Wii منتشر شد. همانطور که می‌دانید سال گذشته نسخه‌ی ریمستر پنجمین نسخه از سری با نام Fatal Frame: Maiden of Black Water برای کنسول‌های نسل هشتم و نهم به همراه رایانه‌های شخصی عرضه شد. حال به نظر می‌رسد که کوئی تکمو قصد دارد که بار دیگر یکی از بهترین نسخه‌های سری را با ارتقاهای گرافیکی برای پلتفرم‌های جدید منتشر کند.

داستان بازی که در جزیره‌‌ای خیالی جریان دارد، روی روکا مینازوکی به عنوان یکی از دخترانی که به دلایل نامعلومی در جزیره اسیر شده بودند، متمرکز است. سال‌ها پس از نجات او، روکا و دو دختر بازمانده همچنان از مشکل فراموشی رنج می‌برند و برای جست‌و‌جوی حقیقت به جزیره باز می‌گردند.

فیتال فریم 4

بازی Survival Fatal Frame: Mask of the Lunar Eclipse در تاریخ ۹ مارس ۲۰۲۳ (۱۸ اسفند ۱۴۰۱) برای کنسول‌های نسل هشتم و نهمی پلی‌استیشن، ایکس‌باکس، نینتندو سوییچ و رایانه‌های شخصی به صورت دیجیتالی عرضه خواهد شد. گفتنی است که در ژاپن، نسخه‌های پلی‌استیشن ۴ و سوییچ به صورت فیزیکی نیز در دسترس خواهند بود. در کنار نسخه‌ی استاندارد، نسخه‌ی دیجیتال دلوکس بازی نیز عرضه خواهد شد که در کنار محتوای دانلودی اختصاصی در بازی، شامل یک آرت‌بوک دیجیتال و موسیقی متن بازی می‌شود.

بازیکنانی که تا قبل از ۲۲ مارس (۲ فروردین ۱۴۰۲) یک نسخه از بازی را خریداری کنند، همچنین می‌توانند لباسی انحصاری برای شخصیت روکا با عنوان Marie Rose Outfit را به عنوان پاداش دریافت کنند. از طرفی بازیکنانی که بازی را پیش‌خرید می‌کنند نیز به لباس‌هایی به صورت اختصاصی دست پیدا خواهند کرد. همچنین بازیکنانی که Fatal Frame: Maiden of Blak Water را تجربه کرده و فایل‌های ذخیره‌ی آن را داشته باشند، به عنوان پاداش کلاه Camera Obscura را نیز دریافت خواهند کرد. در ادامه می‌توانید تریلر و تصاویر منتشر شده را مشاهده کنید.

منبع: Gematsu

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

دیجی‌کلاب
برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه