ماد جدید بازسازی فاینال فانتزی ۷ زاویه‌ی دوربین آن را مثل بازی اصلی می‌کند

۲۷ دی ۱۴۰۰ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
final fantasy 7

برای ادای احترام به نسخه اصلی بازی فاینال فانتزی ۷ که در سال ۱۹۹۷ میلادی منتشر شده بود، یک توسعه‌دهنده ماد (Mod) جدیدی را ساخته است که زاویه‌ی دوربین ثابت نسخه‌ی اصلی را به بازسازی فاینال فانتزی ۷ می‌آورد.

با توجه به ویدیویی که توسعه‌دهنده‌ی این ماد برای اثبات کار خود در یوتیوب بارگذاری کرده است، می‌توانیم مرحله‌ی اول معروف و خاطره‌انگیز بازی فاینال فانتزی را دوباره با زاویه‌ی دوربین نسخه‌ی اصلی مشاهده کنیم. با این تفاوت که این بار گرافیک بازی همانند گرافیک نسخه‌ی بازسازی‌شده است. اگرچه این ماد در حال حاضر برای دانلود در دسترس قرار داده نشده است، اما همان‌طور که گفته شد، این توسعه‌دهنده‌ برای اثبات کارش ویدیویی را از این ماد در کانال خود در یوتیوب منتشر کرده است. آن‌ها این را با استفاده از گزینه‌های یک حالت عکس‌برداری خاص که توسط یک توسعه‌دهنده‌ی ماد دیگر ساخته‌اند.

شما می‌توانید ویدیو این بخش بارگذاری‌شده را در پایین نگاه کنید. اگرچه این ویدیو فقط روی بخش ابتدایی بازی، جایی که کلاود (Cloud) و دیگر اعضای گروه اَولانچ (Avalanche) به یکی از رآکتورهای ماکو شینرا (Shinra) نفوذ می‌کنند. در این هر صحنه، شما می‌توانید مقایسه‌ای بین زاویه‌ی دوربین نسخه‌ی اصلی بازی که برای پلی‌استیشن ۱ عرضه شد و این ماد که برای بازسازی فاینال فانتزی ۷ منتشر شده، مشاهده کنید و ببینید که نتیجه چقدر مشابه و دقیق است. حتی شما می‌توانید نبردهای بازی را هم با زاویه‌ی دوربین قدیمی انجام دهید.

سایر توسعه‌دهندگان هم مدهایی را منتشر کرده‌اند که بر روی شخصیت‌های دنیای بازی تمرکز دارد که البته نتیجه‌ی بعضی از آن‌ها خنده‌دار و بعضی ترسناک است. بازسازی بازی فاینال فانتزی ۷ مدتی پیش بالاخره برای کامپیوترهای شخصی منتشر شد. پس از این اتفاق، انتظار می‌رفت که افراد مختلف به توسعه‌ی مادهای جالب، متفاوت و البته عجیب‌وغریب برای این بازی بپردازند. یکی از این مادهای جالب همین مادی است که در این خبر به آن پرداخته‌ایم. توسعه‌دهنده‌ی این ماد هنوز هیچ برنامه‌ای را برای عرضه‌ی این ماد اعلام نکرده است اما شما در حال حاضر می‌توانید با دنبال کردن کانال یوتیوبی او، به جدیدترین ویدیوها درباره‌ی این ماد دسترسی پیدا کنید یا اخبار جدید آن را پیگیری کنید.

بازسازی فاینال فانتزی ۷ برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۵، پلی‌استیشن ۴ و کامپیوترهای شخصی عرضه شده است. تیم توسعه‌دهنده‌ی این اثر در حال حاضر مشغول ساخت بخش دوم پروژه‌ی بازسازی این اثر هستند.

نظر شما چیست؟ آیا علاقه دارید که با زاویه‌ی دوربین قدیمی بازی نسخه‌ی بازسازی‌شده‌ی فاینال فانتزی ۷ را تجربه کنید؟

منبع: Polygon

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه