گوشی‌های تاشو شیائومی، ویوو، اوپو و گوگل در سال ۲۰۲۱ عرضه می‌شوند

۲۱ آذر ۱۳۹۹ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
گوشی‌های تاشو

به گفته‌ی راس یانگ که یکی از افشاگران مشهور در حوزه‌ی نمایشگر گوشی‌های هوشمند محسوب می‌شود، در سال ۲۰۲۱ چهار شرکت از اولین گوشی‌های تاشو خود رونمایی می‌کنند. این افشاگر اعلام کرده که در نیمه‌ی دوم ۲۰۲۱، شرکت‌های اوپو، ویوو، شیائومی و گوگل گوشی‌های تاشو خود را راهی بازار می‌کنند.

علاوه بر این گوشی‌ها، باید خاطرنشان کنیم که طبق گزارش‌ها سامسونگ قصد دارد در این سال از گوشی‌های گلکسی زد فولد ۳، زد فلیپ ۲ و زد فلیپ لایت رونمایی کند. اگرچه به‌تازگی گزارش‌هایی درباره‌ی گوشی زد فولد ۳ لایت منتشر شده، اما راس یانگ بر این باور است که گوشی تاشو مقرون‌به‌صرفه‌ی سامسونگ از خانواده‌ی فلیپ خواهد بود.

گفته می‌شود LG اوایل سال آینده یک گوشی رول شونده را راهی بازار می‌کند.

روی هم رفته عرضه‌ی گوشی‌های تاشو از طرف شرکت‌های چینی خبر عجیبی نیست اما در این میان گوگل هم می‌خواهد شانس خود را در این حوزه امتحان کند. باید خاطرنشان کنیم علاوه بر گوشی‌های تاشو، احتمالا در سال ۲۰۲۱ اولین گوشی رول شونده هم راهی بازار می‌شود. طی ماه‌های گذشته حجم خبرهای مربوط به گوشی‌های رول شونده افزایش پیدا کرده و به غیر از اوپو که مدتی قبل از یک گوشی مفهومی مبتنی بر نمایشگر رول شونده رونمایی کرد، گفته می‌شود LG اوایل سال آینده یک گوشی رول شونده را راهی بازار می‌کند.

منبع: GSM Arena

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۲ دیدگاه
  1. Avatar بهار

    من از شیامی خوشم نمیاد خواهرم شیامی خریدسر یک هفته عوض کرد سامسونگ خریدبه نظر من اصلا خوب نیست

    1. Avatar Matin

      من اول که مشخصات ایفون ۱۱ رو می‌خوندم میگفتم چه موبایل بدی هست اما بعد که باهاش کار کردم دیدم چه چیز خوبی هست باید با یه موبایل کار کنی تا اگه بد باشه عادت کنی و اگه خوب باشه و در این حال خاص باشه بعد از یه مدت بگی چقدر عالیه

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه