انتشار بازی Forspoken تا پاییز عقب افتاد

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
Forspoken

بازی اکشن و نقش‌آفرینی Forspoken از کمپانی اسکوئر انیکس و استودیوی Luminous Productions که انتشار آن برای خرداد ماه سال آینده برنامه‌ریزی شده بود، قرار است با چند ماه تأخیر عرضه شود.

استودیوی سازنده‌ی بازی در این باره بیان کرد:

ما تصمیم گرفته‌ایم که تاریخ انتشار بازی Forspoken را به ۱۱ اکتبر ۲۰۲۲ (۱۹ مهر ۱۴۰۱) تغییر دهیم. هدف ما برای این IP جدید و هیجان‌انگیز، ارائه‌ی جهان و قهرمانی است که گیمرها در سراسر جهان بخواهند آن را برای سال‌های آینده تجربه کنند. بنابراین رسیدن به این چشم‌انداز به طور صحیح برای ما بسیار مهم است. برای این منظور، طی چند ماه آینده تمام تلاش خود را روی توسعه‌ی نهایی بازی و بهینه‌سازی آن متمرکز خواهیم کرد و نمی‌توانیم منتظر باشیم تا شما سفر فری را در پاییز سال جاری جاری میلادی تجربه کنید.

از درک و حمایت مستمر شما متشکریم و مشتاقانه منتظر هستیم تا اطلاعات بیشتری درباره‌ی بازی با شما به اشتراک بگذاریم.

Forspoken

در توضیحات بازی آمده است که فری هالند به‌عنوان شخصیت اصلی، به طرز مرموزی از شهر نیویورک خارج شده و خود را در سرزمین فانتزی و نفس‌گیر آتیا گرفتار می‌یابد. یک دستبند جادویی و قدرتمند به طور غیرقابل توضیحی دور دست فری قرار گرفته و به او توانایی انجام جادوهای قدرتمند و عبور از مناظر وسیع آتیا را می‌دهد. فری به همراه دستبند طلایی‌اش که به آن لقب کاف را می‌دهد، به سمت خانه حرکت می‌کند و سعی دارد که به زندگی گذشته‌ی خود بازگردد.

فری متوجه می‌شود که این سرزمین زیبا که زمانی تحت فرمانروایی حاکمی خیرخواه به نام تانتاس شکوفا شده بود، توسط یک وجود شرور فاسد شده است. این بلا حیوانات و انسان‌ها را هیولا و مناظر غنی آتیا را به چهار قلمرو خطرناک تبدیل کرده است. حال در مرکز قلمروهای از هم پاشیده، جادوگران دیوانه و شیطانی حکومت می‌کنند. فری که تحت تأثیر این مرض قرار نگرفته و ناامید به دنبال پاسخ است، به ناچار قبول می‌کند که به آخرین شهروندان باقی مانده‌ی آتیا کمک کند. افرادی که او را تنها امید خود می‌دانند. سفر فری در این سرزمین عجیب، او را به اعماق قلب فساد خواهد برد، جایی که او باید با موجودات هیولایی بجنگد، با جادوگرهای قدرتمند مقابله و رازهایی را کشف کند که او را از اتفاقاتی که برای او افتاده، آگاه خواهند کرد.

Forspoken

بازی نقش‌آفرینی Forspoken با تأخیر در تاریخ ۱۱ اکتبر ۲۰۲۲ (۱۹ مهر ۱۴۰۱) برای پلی‌استیشن ۵ و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار خواهد گرفت. گفتنی است که این بازی به مدت دو سال، انحصاری زمانی کنسول نسل نهمی سونی است.

منبع: Gematsu

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما