۱۰ دقیقه از گیم‌پلی بازی Forspoken نشان داده شد

۸ شهریور ۱۴۰۱ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
forspoken

در حالی که بعضی از تریلرهای قبلی بازی Forspoken و سپس تأخیر در تاریخ عرضه‌ی بازی باعث نگرانی بسیاری از طرفداران شده بود، شرکت اسکوئر انیکس با انتشار ۱۰ دقیقه جدید از ویدئو گیم‌پلی این اثر نمای بسیار بهتر و امیدوارکننده‌تری از این بازی را به ما نشان داده است و قدرت‌های جادویی و نحوه‌ی حرکتی سریع و منحصر‌به‌فرد شخصیت‌ اصلی‌ بازی یعنی فِرِی هالند (Frey Holland) را در دنیای جادویی بازی به تصویر کشیده است.

اکثر نمایش‌های قبلی بازی Forspoken که قبل از این منتشر شده بودند، مناطق باز گسترده و نبردهای پر زرق‌وبرق را نشان می‌دادند اما تریلر امروز زمان زیادی را صرف نشان‌دادن مردمی می‌کند که در سرزمین خارق‌العاده و جادویی آتیا (Athia) – جایی که بازی در آن جریان دارد – زندگی می‌گذرانند. بسیاری از آن‌ها در جایی به نام سیپال (Cipal) زندگی می‌کنند، پناهگاه امنی که پناهندگانی را در خود جای داده که امیدوارند از خطرات و تهدیدات حال حاضر جهان سرزمین آتیا فرار کنند. البته، در این تریلر همچنان صحنه‌های جذابی از مبارزات و قدرت‌های خاص شخصیت اصلی بازی هم می‌بینیم.

بازی Forspoken

تصویر هنری از فِرِی هالند

جایی که دیگران تهدیدهایی را می‌بینند، فِرِی با توانایی‌های ویژه‌اش دره‌ها و روستاهای متروکه‌ای را پیدا می‌کند تا از آن‌ها به‌عنوان زمین بازی استفاده کند. در کنار گزینه‌های حرکتی جالب بازی، بازیکنان می‌توانند با رسیدن به نقاط موردنظر خود یا با شکست دادن دشمنان و جمع‌آوری تجهیزات جهان بازی را کشف کند و از رازهای آن آگاه شوند.

شاید هنوز نگرانی‌های به‌جایی در رابطه با بازی Forspoken ‌وجود داشته باشد اما در حال حاضر تنها چیزی که می‌تواند در رابطه با تریلر ۱۰ دقیقه‌ای گیم‌پلی بازی بیان کرد، این است که حداقل لحظات درخشان و چشم‌نوازی از مبارزات سریع بازی را نشان می‌دهد. هرچند، بهتر است خودتان آن را مشاهده کنید. همچنین اسکوئر انیکس تصویر هنری جدیدی از شخصیت اصلی بازی منتشر کرده است که می‌توانید آن را در بالا مشاهده کنید.

بازی Forspoken هنوز چند ماهی تا عرضه فاصله دارد. در حالی که در ابتدا قرار بود این بازی در سال ۲۰۲۲ منتشر شود اما تاریخ‌ عرضه‌ی آن به سال ۲۰۲۳ موکول شد و اکنون قرار است در تاریخ ۴ بهمن ۱۴۰۱ (۲۴ ژانویه ۲۰۲۳) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۵ و کامپیوترهای شخصی عرضه شود. از آنجایی که پلی‌استیشن قرارداد انحصاری زمان‌داری برای نسخه‌ی کنسولی این بازی منعقد کرده است، حداقل تا دو سال پس از تاریخ عرضه شاهد نسخه‌ی ایکس‌باکس بازی Forspoken ‌ نخواهیم بود.

منبع: Gematsu

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه