Fortnite اپیک گیمز، از ماین‌کرفت بسیار بهتر است

۲۲ خرداد ۱۳۹۶ | ۱۰:۳۰ ۲۹ شهریور ۱۳۹۶ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه

شرکت بازی‌سازی «اپیک گیمز» بالاخره تاریخ عرضه‌ی بازی «فورت‌نایت» (Fortnite) را مشخص کرده است. مراحل ساخت این بازی که نزدیک به شش سال پیش رونمایی شده بود، بالاخره تمام شده و اپیک گیمز می‌خواهد آن را در تابستان امسال عرضه کند. در حالی که قرار بود بازی فورت‌نایت به صورت رایگان عرضه شود، اپیک گیمز گفته که بازی‌کننده‌ها می‌توانند با پرداخت مبلغی، بازی را همین حالا روی پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن۴ و رایانه‌های شخصی دریافت و شروع به بازی کردن کنند. نسخه‌های مختلفی برای فورت‌نایت در نظر گرفته شده است که هر کدام، آیتم‌های متنوعی را در خودشان جای داده‌اند. قیمت نسخه‌های مختلف فورت‌نایت از ۴۰ دلار شروع می‌شود و تا ۱۵۰ دلار پیش می‌رود.

تریلری پنج دقیقه‌ای فورت‌نایت سیستم‌های پایه‌ی بازی را به خوبی توضیح می‌دهد.

بازی فور‌ت‌نایت یک اکشن کلاس-محور است که عناصر بازی‌های استراتژی و دفاع از قلعه را هم در خودش دارد. بازی‌کننده‌ها در فورت‌نایت یک کلاس برای خودشان انتخاب می‌کنند؛ هر کلاس هم مجموعه‌ای از قدرت‌ها و توانایی‌های خاص خودش را دارد. سپس در طول روز تلاش می‌کنند تا برای خودشان ساختمان‌های دفاعی بسازند. زمانی که شب می‌شود، هیولاها حمله می‌کنند و بازی‌کننده‌ها باید با استفاده از تمام آنچه در طول روز ساخته و جمع‌آوری کرده‌اند، از خودشان دفاع کنند.

تریلری پنج دقیقه‌ای از فورت‌نایت منتشر شده که بیشتر سیستم‌های پایه‌ی بازی را به خوبی توضیح می‌دهد. این تریلر را در ادامه برای‌تان قرار داده‌ایم.

بازی فورت‌نایت (Fortnite) قرار است در سال ۲۰۱۸ میلادی به صورت رایگان عرضه شود، اما می‌توانید با پرداخت ۳۹.۹۹ دلار، از ماه آینده به این بازی دسترسی داشته باشید.

 

منبع: Polygon

E3-2017-Ad

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۲ دیدگاه
  1. Avatar ایمی

    بنده که از چند سال پیش منتظر این بازی بودم ،وقتی بیاد اونم رایگانD: یکی ازبهترین بازیای انلاین میشه.

  2. Avatar سید دانیال

    “از ماین کرفت بسیار بهتر است”
    از این جمله به شدت متنفرم،چرا که هیچ بازی هیچ بازی هیچ بازی هییییییییییییییییییچ بازی حتی به اتم گرد پای ماین کرفت نمیرسه.