فصل سوم فورتنایت با حضور مرد عنکبوتی، نقشه‌ی جدید و تغییرات زیاد شروع شد

۱۶ آذر ۱۴۰۰ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه

بعد از ۴ سال از عرضه فورتنایت به فصل سوم از آن رسیدیم. شنبه هفته پیش بود که اعلام شد فورتنایت وارد فصل سوم خواهد شد. طبق چیزی که در رویداد اعلام شد تغییرات گسترده‌ای در بازی ایجاد شده است.

چندی پیش شرکت سازنده فورتنایت، شرکت اپیک گیمز (Epic Games) اپیزود اول از قسمت جدید فورتنایت را آغاز کرد. این فصل فلیپد (Flipped) نام داشته و تا الان پر سر و صداترین تغییر در تاریخ این بازی است. یکی از تغییرات اصلی در جزیره بازی فورتنایت است. به حدی که این جزیره برفی شده و مناطق جدیدی مثل جایگاه‌ مقدس (Sanctuary) به آن اضافه شده است. این جایگاه مقدس نقش مهمی در داستان فورتنایت دارد.

قسمت 3 فورتنایت

بخش‌های بسیاری در فصل جدید فورتنایت به آن اضافه شده است.

افرادی که بتل‌پس (Battle Pass) فورتنایت را خریداری کنند، می‌توانند به مرد عنکبوتی و فاندیشن (The Foundation) دسترسی داشته باشند. صداگذار فاندیشن، دواین جانسون (Dwayne Johnson) بوده که همه او را به راک می‌شناسند.

این‌طور که به نظر می‌رسد گیم‌پلی بازی هم تغییرات اساسی داشته است. فصل سوم فورتنایت شامل دو حرکت کاملا جدید در بازی است. این دو حرکت لیز خوردن و تاب خوردن هستند. هر دو قرار است تجربه فورتنایت را سریع‌تر و لذت‌بخش‌تر بکنند. برای افرادی که در حالت خلاقیت فورتنایت (Creative Mode) کار می‌کنند هم تعدادی پاداش جدید اضافه شده است. این افراد حال می‌توانند امتیازات بتل‌پس بذست بیاورند.

در کنار بخش‌های بالا به بازی تعدادی عنصر دوام‌آوری هم به‌وجود آمده است. طبق چیزی که اپیک توضیح داده است:

در فصل جدید فورتنایت کمپ‌ها به بازی اضافه شده‌اند. مکان‌هایی که بازیکنان و تیمشان می‌توانند در آنجا جمع شده و بهبود پیدا کنند. حتی می‌توانند وسایل خود را هم آنجا قرار دهند. این قابلیت باعث ماندگاری بیشتر بازیکنان و تجربه‌ای اجتماعی خواهد شد. در فصل جدید تعدادی اسلحه به همراه پاداش جدیدی وجود دارد. این پاداش جدید برای برنده شدن Ultimate Crown نام داشته و برندگان آن را به‌دست خواهند آورد.

قسمت 3 فورتنایت

نقشه فورتنایت نیز در فصل سوم تغییرات زیادی نسبت به قبل داشته است.

بسیاری از این اطلاعات قبل از معرفی رسمی بازی منتشر شده بود. رویداد معرفی فصل ۳ باعث شد بازیکنان به طور ناگهانی وارد اقیانوس شده و جزیره زیر و رو بشود. سپس سازندگان بازی شروع به صحبت کردند و فصل جدید فورتنایت را معرفی کردند.

فورتنایت را به‌راحتی می‌توان یکی از با ثبات‌ترین بازی‌های این مدت دانست. شرکت اپیک سازنده این بازی بسیار خوب از آن پشتیبانی کرده و با عرضه فصل‌ها و کاراکترهای جدید همواره تنوع را در بازی حفظ کرده است. حال با عرضه فصل ۳ باید دید که چگونه عمل خواهد کرد و همچنین آینده فورتنایت چگونه خواهد بود.

می‌توانید در ادامه تریلر آغاز فصل سوم فورتنایت را ببینید.

منبع: TheVerge.com

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه