نیک فیوری از دنیای اونجرز وارد فورتنایت خواهد شد

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
Nick fury fortnite

سازندگان بازی فورتنایت تصمیم گرفته‌اند تا نیک فیوری (Nick Fury) را به این بازی بیاورند. این اتفاق بر اساس قرارداد بلند مدت شرکت اپیک با مارول است تا کاراکترهای این دنیا را وارد بازی فورتنایت کند. تا الان تعداد زیادی از شخصیت‌های اونجرز و مارول در بازی فورتنایت حضور دارند. حال مأمور عضوگیری گروه شیلد (S.H.I.E.L.D) هم در این بازی بتل رویال حضور خواهد داشت. پس با بخش‌هایی که به همراه این کاراکتر به بازی اضافه خواهد شد آشنا شوید.

نیک فیوری به همراه آیتم‌های تزئینی زیادی به بازی خواهد آمد. در کنار این کاراکتر، کوله پشتی، کلنگ و گلایدر خاص هم عرضه خواهد شد. اگر شما مجموعه نیک فیوری را خریداری کنید، صفحه لودینگ خاصی هم دریافت خواهید کرد. این لودینگ اسکرین خاص شامل VTOL معروف فیوری خواهد بود. بخش‌های اضافه شده با بازی به شرح زیر هستند.

  • اسکین نیک فیوری
  • کوله پشتی F.I.E.L.D
  • کلنگ Director’s Scythe
  • گلایدر First Strike Infiltration
  • لودینگ اسکرین Quinjets In Flight
فورتنایت نیک فیوری

در کنار نیک فیوری آیتم‌های زیادی به بازی اضافه خواهند شد ولی لزوما این آیتم‌ها ارتقائی در بازی شما ایجاد نخواهند کرد.

مانند دیگر اسکین‌های موجود در فورتنایت، نیک فیوری هم یک کپی دقیق از این شخصیت نیست. در اصل شباهت زیادی هم به بازیگر این کاراکتر در فیلم‌های مارول، ساموئل ال جکسون، ندارد. به نوعی اپیک تغییرات مخصوص خود را روی این کاراکتر انجام داده و به سبک خود آن را عرضه خواهد کرد.

شرکت اپیک اطلاعاتی درباره‌ی این که تا چه مدت این اسکین در دسترس است، اعلام نکرده است. به همین دلیل اگر به آن علاقه دارید باید زودتر آن را تهیه کنید وگر نه امکان دارد ناگهانی حذف شود.

در این مدت بازی فورتنایت کاراکترهای زیادی را دریافت کرد. از ثانوس تا مرد آهنی همگی طبق قرارداد اپیک با مارول آرام‌آرام به این بازی اضافه شده‌اند. می‌توان گفت که این قرارداد استراتژی اپیک برای زنده نگه داشتن فورتنایت است که تا الان بسیار خوب عمل کرده است. فورتنایت بیش از پیش طرفداران داشته و همواره در حال گسترش است.

فورتنایت برخلاف انتظارات تا الان پشتیبانی بسیار خوبی داشته و بیش از ۴ سال است که در حال گسترش است. فورتنایت را نمی‌توان بدون مشکل دانست و از نظر برخی اصلا بازی خوبی نیست. با اینحال شرکت اپیک تمام تلاش خود را کرده تا این دید منفی درباره‌ی این بازی را از بین ببرد.

منبع: Gamespot.com

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما