تعداد بازی‌کننده‌های Fortnite از Battlegrounds بیشتر شد

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

زمان زیادی از عرضه‌ی بازی «فورت‌نایت» (Fortnite) نمی‌گذرد، ولی این بازی توانسته است از رقیب فعلی‌اش یعنی PlayerUnknown’s Battlegrounds جلو بزند. حساب کاربری بازی فورت‌نایت در توییتر با تشکر از بازی‌کننده‌ها، خبر داده است از زمان عرضه‌ی بازی تعداد کسانی که فورت‌نایت بازی می‌کنند از ۲۰ میلیون نفر گذشته است.

 تعداد کسانی که فورت‌نایت بازی می‌کنند از ۲۰ میلیون نفر گذشته است.

آخرین آماری که از بازی Battlegrounds داشتیم، از فروش ۱۷ میلیون نسخه‌ای این بازی می‌گفت. و دقیقا هم باید به این موضوع اشاره کنیم که بازی Battlegrounds رایگان نیست، در صورتی که بازی Fortnite: Battle Royale به صورت رایگان عرضه شده است.

فقط هم رایگان بودن حالت Fortnite بازی نیست، فورت‌نایت هم‌چنین روی سه پلتفرم ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن۴ و رایانه‌های شخصی عرضه شده است.

مطمئنا بازی Battlegrounds درآمد بسیاری بیشتری برای سازندگان خود دارد. فروش ۱۷ میلیون نسخه رقم کمی نیست و در خود بازی هم می‌توان آیتم خریداری کرد.

با تمام این اوصاف، تعداد بازی‌کننده‌های همزمان فورت‌نایت قرار نیست به این زود‌ی‌ها به Battlegrounds برسد. رکورد ۸۰۰ هزار بازی‌کننده‌ی فور‌ت‌نایت با اینکه اصلا کم نیست، ولی به تعداد ۲ میلیون بازی‌کننده‌ی همزمان Battlegrounds نمی‌رسد. رکورد Dota 2 به دست Battlegrounds در استیم شکسته شد و هنوز هم هیچ بازی دیگری نزدیک آن نشده است.

برای بازی کردن بازی اصلی فورت‌نایت در حال حاضر باید ۴۰ دلار پرداخت کنید، ولی بخش Battle Royale بازی رایگان است و روی هر سه پلتفرم هم عرضه شده است. پیشنهاد می‌کنیم آن را امتحان کنید.

منبع: VG247برچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. cp.mahdi cp.mahdi

    به جای Fortnite و pubg برید فیلم بتل رویال رو ببینید. 🙂

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما