نسخه‌ی موبایل فورتزا به اسم فورتزا استریت معرفی شد

امیرحسین میرزایی ۲۷ فروردین ۱۳۹۸ | ۱۵:۳۰ ۲۸ فروردین ۱۳۹۸ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
بازی Forza Street

مایکروسافت برنامه دارد تا بهترین بازی‌های مسابقه‌ای حال حاضر یعنی مجموعه بازی‌های فورتزا را به پلتفرم‌های موبایل بیاورد. بازی «فورتزا استریت» (Forza Street) در حال حاضر روی فروشگاه ویندوز و برای پلتفرم ویندوز ۱۰ عرضه شده، ولی در واقع یک بازی موبایل است که به صورت رایگان و به زودی روی پلتفرم‌های اندروید و iOS عرضه خواهد شد.

زمان عرضه‌ی نسخه‌های اندروید و iOS بازی Forza Street مشخص نیست.

از نظر روند، بازی فورتزا استریت کاملا با آنچه در دیگر شماره‌های فورتزا دیده‌اید، فرق می‌کند. همه چیز بازی با در نظر گرفتن پلتفرم موبایل ساخته شده است و در واقع بازی سیستم کنترل بسیار ساده‌ای دارد؛ طوری که برای مثال با چیزی مثل بازی‌های نید فور اسپید موبایل یا آسفالت طرف نیستید.

در فورتزا استریت فقط باید در استفاده از پدال‌های گاز، ترمز و هم‌چنین بوست، زمان‌بندی درستی داشته باشید. مسابقه‌های بازی یک دقیقه‌ای هستند و طوری طراحی شده‌اند که بتوانید سریع آن‌ها را تمام کنید؛ دقیقا چیزی که از یک بازی موبایل انتظار می‌رود. با این حال، بازی یک بخش داستانی و مرحله‌ای هم دارد.

با انجام مسابقه‌ها در بازی، خودروهای بیشتری دریافت می‌کنید و می‌توانید آن‌ها را ارتقا دهید.

می‌توانید همین حالا Forza Street را روی فروشگاه ویندوز دانلود کنید. زمان عرضه‌ی نسخه‌های اندروید و iOS این بازی مشخص نیست.

در ادامه می‌توانید تریلر رونمایی بازی فورتزا استریت را ببینید

منبع: Polygon

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

برچسب‌ها :
دیدگاه شما