گلکسی بادز ۲ پرو به شما یادآوری می‌کند گردن خود را ورزش دهید

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
گلکسی بادز 2 پرو گردن

در کنار تمام قابلیت‌ها و پیشرفت‌های خوب در مقایسه با قبل، گلکسی بادز ۲ پرو حتی می‌تواند به شما یادآوری کند باید به گردن خود ورزش دهید.

سامسونگ ۹ روز پیش از محصولات سخت‌افزاری جدید خود برای سال ۲۰۲۲ رونمایی کرد. گوشی‌های تاشو، ساعت‌های هوشمند و یک ایربادز با نام گلکسی بادز ۲ پرو که در این مطلب قرار است به قابلیتی در همین مدل آخر بپردازیم. گلکسی بادز ۲ پرو از لحاظ شکل ظاهری اگرچه شبیه به هدفون بی‌سیم قبلی سامسونگ یعنی گلکسی بادز پرو است، اما از لحاظ قابلیت، نسبتا بهتر از آن است که از جمله این موارد می‌توان به بهبود کلی کیفیت صدا، حذف نویز قدرتمندتر، طول عمر بیشتر باتری و صدای ۳۶۰ درجه با کیفیت بهتر، اشاره کرد.

اما تمام این قابلیت‌ها به کنار، ظاهرا گلکسی بادز ۲ پرو یک قابلیت بسیار جذاب دارد که کاملا آن را از سایر محصولات موجود در بازار، نه فقط نماینده‌های سامسونگ متمایز می‌کند. اینطور که به نظر می‌رسد، شرکت کره‌ای درون محصول جدید خود یک سنسور ردیاب قرار داده که می‌تواند حرکت سر را پایش کند. در نتیجه اگر کاربر برای مدت زمانی طولانی گردن خود را ثابت نگه دارد، به او یادآوری می‌کند که باید اندکی آن را ورزش دهد.

گلکسی بادز 2 پرو گردن

معمولا کسانی که پشت میز کار می‌کنند باید هر چند دقیقه یک‌بار، به تمام بدن خود ورزش بدهند، حرکات کششی انجام بدهند، تحرک داشته باشند یا به طور کلی بالاخره از حالت سکون خارج شوند تا به بدن‌شان در نتیجه‌ی ثابت ماندن طولانی مدت، آسیبی وارد نشود. حال سامسونگ در راستای کمک به افرادی که حین پوشیدن این ایربادز، پشت میز هم می‌نشینند و فراموش می‌کنند به فکر سلامتی خود باشند، قابلیتی را در نظر گرفته که به آن‌ها یادآور می‌شود اندکی به خود ورزش دهند و تحرک داشته باشند. این باعث می‌شود اندام‌های مختلف بدن از جمله گردن، شانه‌ها و پشت همیشه انعطاف داشته باشند.

در اسکرین شات بالا هم که از اپلیکیشن گلکسی Wearable ثبت شده، می‌بینید که گلکسی بادز ۲ پرو می‌تواند حرکات سر و گردن شما را پایش و در نتیجه پیامی را بعد از ۱۰ دقیقه ثابت ماندن، به شما ارسال کند. اگرچه گجت‌های هوشمند زندگی ما را متحول کرده‌اند اما استفاده‌ی نادرست از آن‌ها چندین برابر فایده‌شان به ما آسیب خواهند رساند. در نتیجه این حرکت جالب از سوی سامسونگ بسیار تحسین‌برانگیز بود.

منبع:‌ SamMobileبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما