Galaxy S8 برچسب ضد سگ دارد

۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ | ۱۳:۰۰ ۱۵ بهمن ۱۳۹۷ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

کسانی که Galaxy S8 را پیش‌خرید کرده بودند، یکی پس از دیگری مشغول دریافت گوشی‌های جدیدشان هستند. خیلی از این افراد گوشی‌های تازه‌ی خودشان را به یوتیوب برده‌اند و با چکش و آتش به جان آن‌ها افتاده‌اند؛ برخی از وب‌سایت‌ها هم دل و روده‌ی Galaxy S8 را به بیرون ریخته‌اند و یک برچسب جالب داخل آن دیده‌اند. روی باتری Galaxy S8 عکس یک سگ است که روی آن خطی کشیده شده است.

قبل از هر چیز بیاییم به این موضوع نگاه کنیم که باتری Galaxy S8 قرار نیست از گوشی بیرون بیاید؛ چون این گوشی باز نمی‌شود. با این حال اگر روزی تصمیم گرفتید تا داخل Galaxy S8 را ببینید، سامسونگ می‌خواهد بدانید که نباید باتری‌تان را همینطوری رها کنید تا سگ‌تان شروع به جویدن آن کنید. باتری‌ها موجب مسموم شدن سگ‌ها می‌شوند.

مصرف باتری می‌تواند باعث سوختگی، از دست دادن اشتها، اسهال، درد شکم، خارش و هم‌چنین صدمه زدن به سیستم گوارش سگ شود.

همانطور که قضایای گوشی Galaxy Note 7 به ما ثابت کرد، باتری یک گوشی می‌تواند به راحتی آتش بگیرد. جویدن و بلعیدن باتری توسط سگ می‌تواند کاری کند تا باتری در شکم سگ آتش بگیرد. البته سامسونگ کاری کرده است که باتری Galaxy S8 در مقابل آتش سوزی از خودش مقاومت نشان می‌دهد.

با نگاهی به گوشی‌های اپل، سونی، HTC، هوآوی یا لنوو می‌توانیم ببینیم که روی باتری هیچ‌کدام از آن‌ها، لیبل ضد سگ چسبانده نشده است. شرکت LG از گوشی G2 به بعد روی باتری‌های خود این لیبل را دارد و تمام گوشی‌های نکسوس هم برچسب ضد سگ را روی باتری‌های خود داشته‌اند.

این طور که به نظر می‌رسد، سامسونگ بیشتر از دیگر شرکت‌ها حواس‌اش به سلامتی حیوان خانگی شما است.

منبع: The Verge

telegram_ad2_1

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۴ دیدگاه
 1. Avatar مهمان

  واقعا کجا داریم میریم؟؟

  این طور که به نظر می‌رسد، سامسونگ بیشتر از دیگر شرکت‌ها حواس‌اش به سلامتی حیوان خانگی شما است.

 2. Avatar احمد

  خوبه خودتون میگین الجی از جی2 به بعد داره پس الجی از همه بیشتر به فکره!

 3. Avatar حسین میم

  منبع نوشته سامسونگ گذاشتن این برچسب رو از S5 شروع کرده. (به گمانم بهتره به متن اضافه کنید. چون الان به نظر می‌رسه در s8 برای اولین بار این اقدام انجام می‌گیره)

 4. Avatar abbas.ipa

  كسي كه ايفون داره خودش اينو ميدونه