ساخت نسخه‌ی نینتندو سوییچ گنشین ایمپکت لغو نشده است

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
Genshin Impact

بازی گنشین ایمپکت (Genshin Impact) از زمان عرضه موفقیت بسیار زیادی کسب کرد. این بازی روی کنسول‌ها و کامپیوتر به همراه موبایل در دسترس است. در زمان عرضه اعلام شد که گنشین ایمپکت قرار است برای کنسول نینتندو سوییچ (Nintendo Switch) نیز عرضه شود. با اینحال با گذشت ۲ سال ما هنوز شاهد این عنوان روی کنسول دستی نینتندو نیستیم.

شرکت سازنده بازی گنشین ایمپکت به نام میهویو (miHoYo) مدت زیادی است که یک به روزرسانی از وضعیت کلی این بازی اعلام نکرده است. با اینحال طرفداران این بازی از خود میهویو در این باره سؤال کردند و جواب خاصی دریافت نکردند! به دلیل اینکه این شرکت تنها اعلام کرد که نسخه نینتندو سوییچ این بازی در حال ساخت است.

طبق چیزی که مسئولان این شرکت اعلام کردند، این نسخه در حال ساخت است و هر وقت آماده شود، میهویو اعلام خواهد کرد. نکته جالب اینجاست که به جز این حرف، میهویو هیچ چیز دیگری اعلام نکرده است! به این حالت که ما نمی‌دانیم نسخه نینتندو سوییچ در چه مرحله‌ای قرار دارد. با اینحال همین که این شرکت همچنان در حال ساخت نسخه سوییچ است قابل تقدیر است.

Genshin Impact نینتندو سوییچ

بازی گنشین ایمپکت در سبک نقش آفرینی ژاپنی بوده و در سال ۲۰۲۲ به صورت رایگان عرضه شد. این عنوان از همان ابتدا توانست توجه افراد زیادی را به خود جلب کرده و طرفداران بسیاری پیدا کند. نکته اینجاست که گنشین ایمپکت اصلاً یک بازی سنگین از نظر فنی نیست. به همین دلیل سوییچ به راحتی می‌تواند از پس اجرای آن بربیاید. همینطور اینکه این بازی به دلیل سبک نقش آفرینی ژاپنی طرفداران بسیار خاص و متعهدی دارد.

یکی از عوامل موفقیت گنشین ایمپکت هم همین سبک خاص و رایگان بودن بود. در اصل عناوین بسیاری در دوران پاندمی رایگان شدند ولی هیچ کدام در سبک نقش آفرینی ژاپنی نبودند. به همین دلیل این بازی با عرضه رایگان خود سر و صدای زیادی به پا کرده و توانست موفقیت خوبی هم کسب کند. میهویو نیز از پشتیبانی آن دست نکشیده و گنشین ایمپکت از زمان عرضه تغییرات بسیاری کرده است. همینطور اینکه محتوای زیادی به آن اضافه شده و توانسته در طول این مدت طرفداران بسیاری را بدست بیاورد.

منبع: VG247.com

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما