آپدیت ۴.۰ گنشین ایمپکت نقشه و شخصیت‌های جدیدی به همراه دارد؛ تریلر آن را ببینید

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۴ دقیقه
بازی Genshin Impact

بازی گنشین ایمپکت (Genshin Impact) توانست موفقیت بسیار خوبی در دنیای گیمینگ پیدا کند. این بازی در ابتدا مورد تمسخر افراد زیادی قرار گرفت و با این حال استقبال خوبی از آن شد. به حدی که در حال حاضر گنشین ایمپکت از عناوین بسیار پرطرفدار در دنیای گیمینگ و سبک نقش آفرینی است.

حال شرکت میهویو (miHoYo) اعلام کرده که به روزرسانی شماره ۴.۰ را برای این بازی عرضه خواهد کرد. در این به روزرسانی محتوای زیادی به بازی گنشین ایمپکت اضافه شده و قرار است گسترده‌تر بشود. در شماره ۴.۰ ما شاهد اضافه شدن منطقه‌ی فنتین (Fontaine) به شهر تایوات (Teyvat) هستیم. فنتین منطقه پنجم تیوات بوده و در آن اسرار بسیار زیادی وجود دارد.

فنتین محل فرهنگ، هنر و تکنولوژی است. در نتیجه گیم‌پلی بازی با اضافه شدن این منطقه پیشرفت زیادی کرده و قرار است امکانات زیادی به آن اضافه شود. در کنار این منطقه سه عدد کرکتر جدید هم به بازی اضافه خواهد شد. همینطور اینکه این شهر شلوغ دارای بخش داستانی و مأموریت‌های مخصوص خود است که آن را جذاب کرده است. یکی از نکات جالب این منطقه اضافه شدن بخش آبی و شهر زیر آبی است که کاربران می‌توانند در آن گشت و گذار کنند.

جزئیات شهر فنتین

شهر فنتین در شمال شرق بیابان سومرو (Sumeru) قرار دارد. این شهر توسط فوکالورها (Focalors) اداره می‌شود. افرادی که در کار با آب تسلط بسیار زیادی دارند. افراد این شهر به عدالت اعتقاد داشته و تحت تأثیر آن یکی مهم‌ترین رویدادهای بازی را برگزار می‌کنند. نام این رویداد Opera Epiclese است و جایی برای جادو و فعالیت‌های مختلف است. آخرین بخش از مأموریت آرچن (Archon Quest) نیز در آن جریان دارد.

اطراف فنتین پر از آب است. در نتیجه شما می‌توانید وارد آب شده و در آن بگردید. این کار برای اولین بار است در بازی گنشین ایمپکت وجود دارد. نکته مهم اینجاست که بازیکنان نباید نگران تمام شدن اکسیژن خود باشند. به دلیل اینکه یک توانایی‌ خاص به آن‌ها داده شده که می‌توانند زیر آب بدون محدودیت دوام بیاورند. در زیر آب نیز موارد مختلف برای افزایش سرعت یا ارتقاء توانایی‌های مختلف زیر آب وجود دارد.

به روزرسانی شماره 4.0 گنشین ایمپکت

بخش جدید اضافه شده به بازی گنشین ایمپکت دارای جزئیات بسیار زیادی است و شرکت سازنده این بازی را بسیار گسترده کرده است.

مبارزه در زیر آب نیز با تکنیک متفاوتی عمل خواهد کرد. نکته جالب اینجاست که این مبارزات نیز قابل ارتقاء بوده و توانایی‌های مختلفی در آن دخیل است. در کنار همه این موارد غولآخر (Boss) جدیدی هم در بخش فنتین وجود دارد. بازیکنان باید تلاش کنند تا با انجام مأموریت‌های مختلف به این موجودات رسیده و با آن‌ها مبارزه کنند.

غولآخر اول Icewind Suite است. این غولآخر توانایی استفاده از عنصر سرما برای مبارزه استفاده می‌:ند. بازیکنان باید تلاش کنند تا با استراتژی آن آشنا شده و برضد آن عمل کنند. در کنار این غولآخر دو مورد دیگر هم وجود دارند که از عناصر مختلف بازی برای مبارزه استفاده می‌کنند. همگی این موارد باعث شدند تا در به روزرسانی شماره ۴.۰ ما شاهد ارتقاء بسیار زیادی در بازی گنشین ایمپکت باشیم.

کرکترهای جدید بازی گنشین ایمپکت

سه شخصیت جدید به بازی گنشین ایمپکت اضافه شده است. این ۳ نفر باهم از یک خانواده بوده و باهم خویشاوند هستند. اولین نفر که مسن‌ترین هم هست، لینی (Lyney) نام دارد. لینی یک جادوگر بسیار ماهر  و یک کرکتر ۵ ستاره در شهر فنتین است. همینطور اینکه او یک تیرانداز قدرتمد بوده که توانایی کار با آتش را دارد.

دستیار لینی خواهد کوچکترش به نام لینت (Lynette) است. او به عنوان یک کرکتر ۴ ستاره به بازی اضافه خواهد شد. او توانایی شمشیرزنی بسیار خوبی دارد و از طرفی به خواهد خود در مبارزات کمک می‌کند. سرعت این کرکتر بسیار بالا است و بدست آوردن آن نیز کار دشواری نیست. لینت یکی از کرکترهای مبارزه تن به تن است که می‌تواند ترکیب خوبی با لینی داشته باشد.

به روزرسانی شماره 4 بازی Genshin Impact

آخرین شخصیت اضافه شده به بازی گنشین ایمپکت فرمینت (Freminet) است. یک شناگر بسیار حرفه‌ای که کرکتری ۴ ستاره است. او تخصص خاصی در عنصر سرما داشته و توانایی شنا در زیر آب را دارد. همینطور اینکه در مبارزات تن به تن نیز قدرتمند عمل خواهد کرد. هر سه کرکتر در اوایل فصل در دسترس کاربران قرار خواهند گرفت.

در کنار همه این موارد بازی از لحاظ تکنیکی هم بهبود زیادی داشته است. به این شکل که حالت نورپردازی محیط، استفاده از سنسور حرکت و سرعت اجرای بیشتر به بازی اضافه شده است. در کنار این موارد شرکت سازنده تمام تلاش خود را کرده تا بازی گنشین ایمپکت از لحاظ گرافیکی نیز بهبود زیادی داشته باشد. بخش گروهی بازی گنشین ایمپکت نیز بهبود بسیار زیادی نسبت به گذشته داشته و حال تجربه تیمی این بازی مشکل چندانی نخواهد داشت.

به روزرسانی شماره ۴ بازی گنشین ایمپکت در تاریخ ۲۵ مرداد (۱۶ آگوست) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۵ و ۴ به همراه کامپیوتر عرضه خواهد شد. همینطور اینکه نسخه موبایل این بازی نیز در همان زمان یک به روزرسانی گسترده دریافت خواهند کرد. نسخه سوییچ نیز در آینده این به روزرسانی گسترده را خواهد گرفت.

منبع: Gematsu

صفحه‌ی اصلی بازی دیجی‌کالا مگ | اخبار بازی، تریلرهای بازی، گیم‌پلی، بررسی بازی، راهنمای خرید کنسول بازی


کنسول بازی سونی مدل PlayStation 5 ظرفیت 825 گیگابایت ریجن 1200 آسیا

کنسول بازی نینتندو مدل Switch OLED Neon Blue and Neon Red Joy-Conبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

۲ دیدگاه
  1. امیرعلی

    برای همه ۱۳ گیگه یا فقط برای منه آپدیتش؟

    1. MaHdI

      همه همینه بلکه با اپدیتای اینده بیشترم میشه، اگه انرویدی پیشنهاد میدم گوشیت زیر ۲۵۰ گیگه بازی رو نصب نکن

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما