چطور یک هدیه‌ی خاص برای خانم‌ها بخریم؟ (با ۲۰ پیشنهاد جذاب)

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲۵ دقیقه
خرید هدیه خاص برای خانم‌ها

عشق مهم‌ترین احساس برای خانم‌ها است و جهان را بر اساس عشق و محبت می‌سنجند. اگر کمی در رفتار خانم‌ها دقیق شوید متوجه این نگاه لطیف و احساسی آن‌ها به همه چیز می‌شوید. پس طبیعی است که توقع داشته باشند شما به عنوان دوست و شریک عاطفی به شکل‌های مختلف عشق و علاقه‌تان را به آن‌ها نشان دهید. این اتفاق می‌تواند بدون مناسبت یا در مناسبت‌های خاص پیش بیاید. در هر صورت آن‌ها از ابراز علاقه‌ی شما لذت می‌برند. این مطلب حاوی راهنمای کامل درباره‌ی خرید یک هدیه خاص برای خانم‌ها و پیشنهادهایی به عنوان هدیه است. پس بد نیست حالا که به روزهای گرم عشق و دوستی در دل زمستان نزدیک می‌شویم به فکر خرید یک هدیه‌ی عالی باشید که بیشتر از هزینه‌ای که بابت آن پرداخت کرده‌اید، حاوی احساس و علاقه باشد. مثلا هدیه‌ای بخرید که یادآور خاطره‌ای خاص است یا گزینه‌ای را انتخاب کنید که می‌تواند زندگی را برای او راحت‌تر کند.

نکات مهم در خرید هدیه خاص برای خانم‌ها

ولنتاین 1402

هدیه دادن یکی از بهترین روش‌ها برای نشان دادن عشق و علاقه‌مان‌ به دیگران است. با این ‌حال، این کار گاهی اوقات طاقت‌فرسا و ناامیدکننده می‌شود، به‌ویژه زمانی که هدیه‌ای که خریده‌اید، دلخواه طرف مقابلتان قرار نگیرد‌. بیشتر آقایان بر سر این موضوع که هدیه گرفتن برای خانم‌ها کار سختی است، توافق دارند.

ممکن است هدیه‌ای که می‌خرید، کوچک باشد یا رنگ آن به نظر طرف مقابلتان زیبا نباشد. برای جلوگیری از این مشکلات هنگام خرید هدیه خاص برای خانم‌ها، باید یک سری نکات را در نظر بگیرید. به طور مثال باید زمان مناسب برای هدیه دادن را بلد باشید. اگر هدیه‌ی خوبی برای خانم‌ها بخرید اما آن را در زمان مناسب به آن‌ها ندهید، تمام تلاش‌هایتان به باد می‌رود. در ادامه‌ی مقاله به طور دقیق‌تر به این موضوع می‌پردازیم.

چرا هدیه بدهیم؟

ولنتاین 2024

هدیه ‌دادن را محدود به مناسب‌ها، سالگرد‌ها و سال نو نکنید. در روزهای عادی هم می‌توانید با دادن هدیه به همسر یا مادرتان آن‌ها را غافلگیر و خوشحال کنید.

خانم‌ها علاوه بر اینکه هدیه گرفتن را دوست دارند، از نشان دادن هدیه‌ای که از فرد محبوبشان گرفتند هم خوششان می‌آید. آن‌ها دوست دارند در دورهمی‌های دوستانه‌ی خود، با نشان دادن هدایایی که از همسر، دوست یا فرزندانشان گرفته‌اند، رابطه‌ی صمیمی خود را به دیگران ثابت کنند.

هدیه دادن به همسر یا مادر باعث می‌شود ارزشتان در نظر آن‌ها بیشتر شود، چون از این طریق آن‌ها متوجه می‌شوند که شما برای قدردانی از زحمات و همراهی‌‌شان در روزهای سخت، این هدیه را برایشان گرفته‌اید. هدیه ‌دادن را محدود به سالگرد‌ها و سال نو نکنید. در روزهای عادی هم می‌توانید با دادن هدیه به خانم‌ها، آن‌ها را غافلگیر و خوشحال کنید.

هدیه خاص برای خانم‌ها چیست؟

ولنتاین 1402

نیازی نیست برای تهیه‌ی هدیه خاص برای خانم‌ها بیش از حد هزینه کنید و یک هدیه‌ی گران‌قیمت بخرید. احساسی که همراه با هدیه است بیشتر از قیمت آن ارزشمند است.

بیشتر خانم‌ها به گران بودن هدیه توجهی نمی‌کنند و فقط همین که با دادن هدیه به آن‌ها نشان دهید به فکرشان هستید، برایشان کافی است. به این موضوع توجه داشته باشید که بعضی از خانم‌ها با دریافت هدیه‌های لاکچری و گران‌قیمت، به جای خوشحال شدن، عصبانی می‌شوند، چون فکر می‌کنند هزینه کردن زیاد برای هدیه غیرضروری است و می‌توان این هزینه را در جایی که اولویت دارد، خرج کرد.

پس به جای اینکه یک هدیه‌ی غیرضروری گران‌قیمت بخرید، حسابی فکر کنید و ببینید همسر، مادر یا خانمی که قصد خرید هدیه برای او را دارید، به چه چیزی نیاز دارند و همان وسیله‌ی ضروری را برایشان تهیه کنید. هنگام خرید هدیه خاص برای خانم‌ها، باید به یک سری فاکتورها توجه کنید که در ادامه به بعضی از آن‌ها اشاره می‌کنیم:

 • سایز: هنگام خرید لباس، سایز و استایل دلخواه همسر یا مادرتان را در نظر بگیرید‌. اگر نمی‌خواهید با پرسش مستقیم سایز، مادر یا همسرتان بویی از خرید هدیه ببرند، سراغ کمد لباس‌شان بروید و سایز لباس‌ها را بررسی کنید. همچنین یک نگاه کلی به لباس‌هایی که در کمد است بیندازید تا متوجه استایل و رنگ دلخواه مادر یا همسرتان بشوید.
 • رنگ دلخواه: برای خرید هدیه، دست‌کم باید یکی از رنگ‌های دلخواه فردی که می‌خواهید برای او هدیه بخرید را بدانید. اگر همسر یا مادر یا دوست‌تان از اید‌ه‌ها و رنگ‌های جدید استقبال می‌کند، لباس یا وسیله‌ای بخرید که آن رنگ را تا به‌ حال نداشته ‌است.
 • گل محبوب: گل دادن یکی از روش‌های قدیمی و همچنان محبوب برای هدیه دادن و نشان دادن عشق و علاقه به طرف مقابل است. گل‌ها هر کدام معنای خاصی دارند. به طور مثال، گل رز بنفش نشانه‌ی عشق در نگاه اول است. هنگام گل دادن به مادر یا همسرتان به معنای گل‌ها و همچنین گل محبوبشان توجه کنید.
 • طلا یا نقره: خیلی از خانم‌ها طرفدار طلا و خیلی دیگر طرفدار نقره هستند. اگر می‌خواهید برای مادر یا همسرتان دست‌بند، گردن‌بند یا وسایلی از این دست بخرید، به اینکه آن‌ها طلا دوست دارند یا نقره، توجه کنید. برای مشاهده انواع طلا مناسب تولد، می‌توانید به صفحه خرید طلا مراجعه کنید.
 • غذای دلخواه: معمولا خانم‌ها مسؤولیت آشپزی کردن را به عهده دارند. اگر در روز مادر، روز تولد یا در یک روز عادی، غذای دلخواه مادر یا همسرتان را درست کنید (یا اگر آشپزی‌تان خوب نیست، از بیرون تهیه کنید)، مطمئن باشید که خیلی خوشحال خواهند شد.
 • نویسنده یا کتاب دلخواه: کتاب می‌تواند یک هدیه خاص برای خانم‌ها محسوب شود. اگر همسر یا مادرتان اهل کتاب خواندن هستند، کتاب دلخواهشان در زمان حال یا دوران بچگی را برایشان بخرید. یک ایده‌ی خلاقانه هم این است که اگر همسرتان اهل خط کشیدن زیر جمله‌های جالب در کتاب دلخواهش است، یکی از آن جملات را چاپ و قاب کنید و به او هدیه دهید.
 • فیلم یا برنامه‌ی تلویزیونی محبوب: لازم نیست همیشه برای مادر، همسر یا دوستتان هدیه‌های مادی تهیه کنید. از قبل یک بعدازظهر را برای تماشا کردن فیلم یا برنامه‌ی تلویزیونی محبوب آن‌ها تعیین کنید و چند میان‌ وعده‌ی خوشمزه تهیه کنید. فیلم را با هم ببینید و از خوردن خوراکی‌های خوشمزه در کنار یکدیگر لذت ببرید.
 • انجام کارهای خانه: درست کردن یکی از وسایل خانه که مدت‌هاست نیاز به تعمیر دارد، مطمئنا خانم‌ها را خوشحال می‌کند. می‌توانید در ظرف شستن، تا کردن لباس‌های شسته شده یا سایر کارهای خانه که مادر یا همسرتان علاقه‌ای به انجام آن‌ها ندارند هم کمک کنید. یک کار ساده و جالب دیگری که می‌توانید انجام دهید این است که خودروی همسر، مادر یا دوستتان را به بهانه‌ای قرض بگیرید و به کارواش ببرید و باک آن را هم از بنزین‌  پر کنید. شک نکنید که آن‌ها از این کار حسابی خوششان می‌آید.
 • وسایل مد شده در فضای مجازی: کمتر خانمی هست که از وسایل تزئینی و ریلکس‌کننده خوشش نیاید. روشن کردن یک شمع با رایحه‌ی ملایم در شب، به ریلکس شدن خانم‌ها بعد از یک روز کاری شلوغ کمک می‌کند. همه‌ی وسایلی که در فضای مجازی ترند شده‌اند، گران‌قیمت نیستند. صابون‌های معطر، ماگ، شمع معطر، تقویم زیبا و پلنر همگی از جمله وسایلی هستند که می‌توانید به‌عنوان یک هدیه خاص برای خانم‌ها در نظر داشته باشید.

هنگام خرید هدیه برای خانم‌ها نکات ذکر شده در بالا را در نظر داشته باشید. یک بار دیگر تأکید می‌کنیم که لازم نیست همیشه به فکر تهیه‌ی هدیه‌های مادی و گران‌قیمت باشید. بعضی از ایده‌هایی که در بالا آوردیم (مثل تماشای فیلم در کنار یکدیگر)، از جمله راهکارهای ارزان‌قیمت برای خوشحال کردن خانم‌ها هستند؛ به‌ویژه اگر به دلیل مشغله‌ی زیاد، کمتر فرصت وقت گذراندن در کنار یکدیگر را دارید.

همچنین بهتر است خرید هدیه را در دقیقه‌ی آخر انجام ندهید، چون استرس می‌گیرید و نمی‌توانید درست فکر کنید. هر زمان که بیرون رفتید و لباس یا وسیله‌ی مناسبی دیدید، آن را بخرید و در موقعیت مناسب (مانند روز زن)، به خانم‌ها هدیه دهید.

چه زمانی هدیه بدهیم؟

ولنتاین به انگلیسی

زمان هدیه دادن یکی دیگر از فاکتورهایی است که اهمیت زیادی دارد و باید توجه ویژه‌ای به آن بکنید. در ادامه‌ به بدترین زمان‌‌ها برای هدیه دادن به خانم‌ها اشاره می‌کنیم:

 • هنگامی که موقعیت سختی را می‌گذراند، به طور مثال بچه‌ها در حال دعوا کردن هستند و او عصبانی و ناراحت ا‌ست، یا هنگامی که یکی از وسایل خانه خراب شده است.
 • زمانی که دیرش شده و برای رفتن به سرکار یا یک جلسه‌ی مهم عجله دارد.
 • زمانی که بعد از یک روز پراسترس کاری، وارد خانه می‌شود.
 • بلافاصله بعد از دعوا کردن با یکدیگر
 • بلافاصله بعد از ابراز احساسات منفی (مانند احساس تنفر از خود)
 • دقیقا بعد از اینکه از شما چیزی خواسته، مثل توجه بیشتر یا انجام یکی از کارهای خانه
 • زمانی که خسته و بی‌حوصله است.

به بدترین زمان‌ها برای هدیه دادن اشاره کردیم. در ادامه بهترین زمان‌ها و روش هدیه دادن را می‌گوییم:

 • صبح‌ها، بهترین زمان برای هدیه دادن: افراد صبح‌ها انرژی و وقت بیشتری دارند. اگر به همسر یا مادرتان در صبح هدیه دهید، او وقت و حوصله‌ی این را دارد که حسابی از هدیه‌ای که گرفته لذت ببرد و از شما بابت وقتی که گذاشته‌اید و ارزشی که برای او قائل بوده‌اید، تشکر کند. اگر همسر یا مادرتان صبح‌های شلوغی دارند، به آن‌ها بگویید که عصر برای او یک سورپرایز جالب خواهید داشت.
 • قرار دادن هدیه در جایی که خودشان آن را پیدا کنند: هدیه‌ای که برای همسر یا مادرتان تهیه کردید را جایی بگذارید که خودشان آن را پیدا کنند و حسابی شگفت‌زده شوند. به طور مثال، می‌توانید هدیه را روی کاپوت ماشین یا روی کانتر یا میز آشپزخانه بگذارید.
 • هدیه دادن چند روز بعد از مشاجره و دعوا: همان‌طور که در بالا اشاره کردیم، هدیه دادن بلافاصله بعد از دعوا کردن اصلا ایده‌ی خوبی نیست. اجازه دهید دست‌کم یک روز از مشاجره‌تان بگذرد. هدیه‌‌ای تهیه کنید و با همسر، دوست یا مادرتان یک گوشه بنشینید و درباره‌ی اتفاقی که افتاده، صحبت کنید. اگر خودتان مقصر بوده‌اید، عذرخواهی کنید و به آن‌ها بگویید این هدیه‌ای که تهیه کرده‌اید،برای ابراز پشیمانی‌تان است.
 • هدیه دادن در یک جای خلوت و آرام: اگر می‌خواهید به همسرتان در محیط آرام هدیه دهید، برای بچه‌ها کارتون بگذارید تا مشغول شوند و مزاحم شما نشوند. همچنین می‌توانید آن‌ها را به خانه‌ی مادرتان بفرستید. با همسرتان دوتایی پیاده‌روی کنید، یا در کارهای خانه مثل ظرف شستن به او کمک کنید تا وقت بیشتری برای رسیدگی به خودش داشته باشید. زمانی که دور و اطراف‌تان خلوت باشد، همسرتان بهتر می‌تواند روی شما و هدیه‌ای که به او داده‌ا‌ید، تمرکز کند.
 • روزی که او معمولا ناراحت است: به طور مثال، سالگرد فوت پدر یا مادر از جمله موقعیت‌های ناراحت‌کننده برای همه‌ی افراد است‌. با دادن هدیه به خانم‌ها در این روز، به آن‌ها یادآوری کنید که برایتان ارزشمند هستند. دادن هدیه در چنین روزی باعث می‌شود آن‌ها یک چیز مثبت برای فکر کردن داشته باشند.
 • روزی که هیچ انتظاری برای دریافت هدیه ندارند: هدیه دادن در روز مادر، روز تولد یا سالگرد ازدواج کار خوبی است، اما در کنار این روزها می‌توانید در روزی که خانم‌ها هیچ انتظاری برای هدیه گرفتن ندارند هم علاقه‌ و محبت خود را به آن‌ها نشان دهید. به طور مثال، یک روز در وسط هفته را انتخاب کنید و به آن‌ها هدیه دهید‌. اگر مناسبت هدیه را پرسیدند، به آن‌ها بگویید که برای قدردانی از زحمات‌شان این هدیه را برایشان تهیه کرده‌اید‌.

می‌توانید موقعیت‌های زیر را هم برای هدیه گرفتن در نظر بگیرید:

 • اولین روز کاری
 • موفقیت کاری
 • روز خواستگاری

چطور هدیه خاص به خانم‌ها بدهیم؟

ولنتاین ایرانی

نحوه‌ی دادن هدیه‌ خاص برای خانم‌ها هم اهمیت زیادی دارد. لازم نیست از گران‌قیمت‌ترین کاغذ کادو استفاده کنید، اما این بدین معنی نیست که به نحوه‌ی هدیه‌ دادن هیچ توجهی نکنید. در ادامه به باید‌ها و نبایدهای چگونگی هدیه دادن اشاره می‌کنیم.

بایدها

 • رسید هدیه را نگه دارید، چون شاید نیاز شود وسیله‌ای که خریده‌‌اید را تعویض کنید یا پس دهید‌. به طور مثال ممکن است نیاز به تهیه‌ی سایز یا رنگ دیگر شود.
 • هدیه را داخل ساک هدیه بگذارید یا اگر در کادو کردن مهارت چندانی ندارید، از فروشنده خواهش کنید هدیه‌ای که خریده‌اید را کادوپیچ کند.
 • یک کارت کوچک روی هدیه بچسبانید و یک جمله‌ی محبت‌آمیز روی آن بنویسید.
 • کادو را به محل کار همسر یا مادرتان پست کنید. برای این کار حتما برنامه‌ی آن‌‌ها را چک کنید تا از بودن‌شان در محل کار اطمینان حاصل کنید.
 • در صورت تمایل می‌توانید از بچه‌هایتان بخواهید کادویی که تهیه کرده‌اید را به همسرتان بدهند. به فرزندتان بگویید هنگام دادن هدیه به مادرش بگوید:«بابا گفت این را به زیباترین مادر جهان بدهم.»

نبایدها

 • برچسب قیمت را روی کادو نگذارید و حتما آن را بردارید.
 • کادو را توی پلاستیک ساده‌ای که مغازه به شما داده، قرار ندهید.
 • از کاغذ کادوی بی‌ربط استفاده نکنید. کاغذ کادو را با توجه به مناسبت هدیه انتخاب کنید. به طور مثال، اگر می‌خواهید هدیه‌ی روز مادر بدهید، از کاغذ کادوی با طرح تولد استفاده نکنید.

۱۶ پیشنهاد خرید هدیه برای خانم‌ها

ولنتاین غمگین

حالا که با بهترین روش هدیه دادن به خانم‌ها آشنا شدید می‌توانیم به سراغ هدیه‌های پیشنهادی دیجی‌کالا برای آن‌ها برویم.

۱. گجت پوشیدنی

گجت‌های پوشیدنی به دلیل کاربردی و جذاب بودن‌شان، بین خانم‌ها و آقایان بسیار جذاب شده‌اند. مچ‌بندهای هوشمند ضربان قلب، مسافت طی شده و تعداد گام‌های شما را اندازه‌گیری می‌کنند و علاوه بر آن، توسط بلوتوث به گوشی شما متصل می‌شوند و می‌توانند تماس‌ها و پیامک‌های دریافتی را هم به شما اعلام کنند. این مچ‌بندها می‌توانند یک انتخاب هوشمندانه به‌ عنوان یک هدیه‌ خاص برای خانم‌ها باشند و خانم‌های علاقمند به تکنولوژی را واقعا تحت تأثیر قرار دهند.

۲. عطر و ادکلن

اگر بخواهیم به سراغ مطمئن‌ترین هدیه برای خانم‌ها برویم، عطر را به شما پیشنهاد می‌کنیم. اگر عطر کسی که دوست دارید را بو کرده باشید، حتما می‌دانید که چه نوع عطری را می‌پسندد. عطر شیرین و خنک دوست دارد یا عطر تلخ با بوی گرم؟ شاید انتخاب برای شما کار سختی باشد و ندانید که دوست، مادر یا همسرتان چه رایحه‌ای را دوست دارد. به همین دلیل ما چند نمونه پرفروش‌ و محبوب عطرهای زنانه‌ی گروه عطر و ادکلن دیجی‌کالا را به شما معرفی می‌کنیم که تقریبا محبوب بیشتر خانم‌ها هستند و البته قیمت مناسبی دارند.

۳. دوربین عکاسی

خیلی از خانم‌ها عاشق عکاسی هستند اما عکاسی با موبایل آن‌ها راضی نمی‌کند. برای تشویق خانم‌ها و دختر خانم‌هایی که به تازگی به عکاسی علاقمند شده‌اند، می‌توانید یک دوربین عکاسی دیجیتال به آن‌ها هدیه بدهید؛ اما در میان انواع دوربین عکاسی فروشگاه دیجی‌کالا به جز انواع دوربین‌های DSLR و کامپکت، دوربین‌های چاپ فوری هم وجود دارد. این دوربین‌های مینیمال و جذاب می‌توانند یک هدیه خاص برای خانم‌ها باشند تا با آن‌ها خاطرات خاص و دوست‌داشتنی خودشان را ثبت کنند. پیشنهاد ما برای خرید دوربین عکاسی به‌عنوان هدیه برای خانم‌هایی که دوست دارند حرفه‌ای عکاسی کنند.

۴. لوازم شخصی برقی

خانم‌ها به لوازم شخصی برقی خود خیلی اهمیت می‌دهند، چون تقریبا هر روز از آن‌ها استفاده می‌کنند. از جمله لوازم شخصی برقی می‌توانیم به سشوار، بیگودی، فر کننده و اتوی مو، لوازم اصلاح مو و ابزار مراقبت از پوست اشاره کنیم. خانم‌ها همیشه از اینکه جدیدترین و بهترین مدل این محصولات را داشته باشند، خوشحال می‌شوند. برای مثال شما می‌توانید یک سشوار جدید و قدرتمند یا یک دستگاه برای حالت دادن موهای لخت برایشان هدیه بگیرید. شاید بهترین هدیه‌ی تولد برای خانم‌ها، یک دستگاه بیگودی یا فرکننده باشد که با آن بتوانند موهای لخت و بی‌حالت خود را فر کنند.

۵. لوازم آرایش چشم و ابرو

در میان انواع هدیه‌های خاص برای خانم‌ها، یک هدیه است که هیچ‌وقت محبوبیت‌ خود را از دست نمی‌دهد و آن لوازم آرایش است. لوازم آرایش مرغوب و با کیفیت که خانم‌ها بتوانند با خیال راحت از آن روی چشم‌های زیبایشان استفاده کنند. ممکن است برای خرید اینترنتی هدیه‌ی تولد برای خانم‌ها و دختر خانم‌های جوان با گزینه‌های زیادی روبه‌رو شوید اما اطلاعات زیادی درباره‌ی برندها و مدل‌ها نداشته باشید.

۶. لوازم آرایش لب

همان‌طور که گفتیم، همه‌ی خانم‌ها وقتی که لوازم آرایش هدیه می‌گیرند خوشحال می‌شوند، به‌خصوص اگر این هدیه یک رژ لب خوش‌رنگ باشد. پرطرفدارترین رنگ‌های رژ لب، رژ لب قرمز است. از تن‌های رنگی تیره و گرم مثل زرشکی و آلبالویی تا قرمزهای روشن‌تر. برای خرید رژ لب برای خانم‌ها، باید به رنگ پوست‌ و نوع آرایشی که معمولا استفاده می‌کنند، توجه کنید.

۷. زیورآلات

اگر به دنبال یک هدیه‌ی لوکس برای خانم‌ها می‌گردید، یک گردنبند یا یک ست یا نیم ست می‌تواند یک گزینه‌ی عالی باشد. اگر مناسبت خاصی در پیش نیست یا اگر قصد ندارید که زیاد هزینه کنید، می‌توانید بین زیورآلات غیر طلا و بدلی، گزینه‌های خیلی شیک و جذابی پیدا کنید که با سنگ‌ها و مرواریدهای زیبا تزیین شده‌اند. فقط قبل از خرید، مطمئن شوید که به فلز خاصی حساسیت نداشته باشند. می‌توانید از میان مدل‌های مختلف ست و نیم‌ست زیبا و جدید دیدن کنید و زیباترین را برای خانم جذابی که می‌شناسید بخرید.

۸. کیف پول

کیف پول وسیله‌ای است که همه‌ی ما به آن احتیاج داریم. هدیه دادن کیف پول به خانم‌ها باعث می‌‌شود همیشه به یادتان باشند، چون کیف پول وسیله‌ای است که هر روز دست‌کم یک بار از آن استفاده می‌شود. کیف پول یک وسیله‌ی کاربردی است. علاوه بر این، نسبت به خیلی از هدیه‌ها، ارزان‌تر است. کیف پول به دلیل استفاده‌ی مکرری که از آن‌ داریم، بعد از مدتی کهنه و پاره می‌شود و باید تعویض شود. بنابراین وقتی به کسی کیف پول هدیه می‎‌دهید، بالاخره یک روز به کارش می‌آید. هنگام خرید، به سلیقه‌ی خانمی که قرار است برای او کیف پول بخرید توجه کنید و ببینید از طرح‌های شلوغ خوشش می‌آید یا ساده، رنگ محبوبش چیست و کیف کوچک و جمع جور دوست دارد یا بزرگ، سپس انتخاب خود را نهایی کنید.

۹. ساعت مچی

معمولا ساعت مچی انتخاب افرادی است که به دنبال یک هدیه‌ی لوکس برای خانم‌ها هستند. ساعت مچی را معمولا برای هدیه‌ی سالگرد ازدواج یا هدیه‌ی تولد برای خانم‌ها می‌خرند که به نوع خود جزء هدیه‌های جذاب محسوب می‌شود. در میان تمام برندهای مختلف ساعت مچی، قیمت‌های مختلفی هم وجود دارد که با توجه به بودجه‌ای که دارید، می‌توانید برند مناسب را پیدا کنید. اگر قصد خرید هدیه برای مناسبت خاصی را دارید بهتر است که کمی بیشتر هزینه کنید و یک ساعت شیک و رسمی بخرید. اما اگر به دنبال خرید یک هدیه‌ی ارزان قیمت برای خانم‌ها هستید، مشکلی نیست و باز هم می‌توانید یک ساعت مچی زیبا پیدا کنید.

۱۰. آویز ساعت

اگر می‌خواهید یک هدیه‌ی بامزه و قشنگ به یک خانم جوان بدهید که نه آنقدر کوچک باشد که به چشم نیاید و نه چندان تجملی باشد، می‌توانید نگاهی به آویزهای ساعت بیندازید. آویز ساعت جزء زیورآلات کوچکی به شمار می‌رود که شاید به تنهایی جلوه‌‌ی خاصی نداشته باشد، اما همین زنجیر ظریف، زیبایی ساعت را دو چندان می‌کند.

اگر مناسبت خاصی در پیش است یا می‌خواهید یک هدیه‌ی ارزشمند و ماندگار به یک خانم بدهید، که هر وقت به ساعتش نگاه می‌کند یاد شما بیفتد، آویز ساعت طلا بهترین گزینه است. اگر هم می‌خواهید صرفا به رسم یادبود و دوستی به یک دختر خانم زیبا هدیه بدهید، می‌توانید آویز ساعت بدل انتخاب کنید که آن هم در نوع خود بسیار زیبا است.

۱۱. لوازم ورزشی

لوازم ورزشی یک هدیه‌ی کاربردی هستند که خانم‌های ورزشکار را بیش از هر چیز خوشحال می‌کند. کافی ا‌ست بدانید که به چه ورزشی علاقه دارند و به سراغ لوازم همان ورزش بروید. در گروه لوازم ورزشی فروشگاه دیجی‌کالا شما انتخاب‌های زیادی مثل لوازم ورزش TRX، ورزش‌های هوازی، زیرانداز یوگا و پیلاتس، لوازم اسکی، کوهنوردی دارید.

حتی می‌توانید با هدیه دادن لوازم ورزشی به کسانی که ورزش نمی‌کنند، آن‌ها را به ورزش کردن تشویق کنید. هدیه‌های پیشنهادی ما به شما یک جفت دمبل ۱ کیلوگرمی جذاب برای انواع ورزش‌های هوازی و بدن‌سازی و یک زیرانداز ورزشی جذاب برای ورزش‌ یوگا، پیلاتس، باراسل و دیگر ورزش‌هایی است که به مت یا زیرانداز ورزشی نیاز دارند.

۱۲. لوازم جانبی دیجیتال

گشت‌و ‌گذار در اینترنت و شبکه‌های اجتماعی باعث می‌شود که در طول روز شارژ موبایل‌ها خیلی زودتر از چیزی که انتظار داریم تمام شود. به همین دلیل است که پاور بانک یا شارژر همراه می‌تواند یک هدیه عالی از طرف شما باشد. اگر می‌خواهید یک پاوربانک برای خانم‌ها هدیه بگیرید، بسیار مهم است که بدانید پاور بانک باید کوچک و سبک با ظاهری زیبا و ظریف باشد. میزان شارژدهی و کاربردی بودن پاور بانک قطعا اهمیت زیادی دارد، اما ظاهر آن هم مهم است؛ چون خانم‌ها پاور بانک‌های سنگین با طراحی‌های زمخت را دوست ندارند و ترجیح می‌دهند یک پاور بانک ظریف و سبک در کیف‌شان بگذارند.

۱۳. کیف و کوله

برای کسانی که می‌خواهند یک هدیه‌ی کاربردی برای یک خانم بخرند، که بتواند هر روز از آن استفاده کند و واقعا به کارش بیاید، کیف و کوله پشتی گزینه‌ی خوبی است. خانم‌ها هر روز از کیف استفاده می‌کنند، پس یک کیف نو همیشه خوشحال‌شان می‌کند. با توجه به سبک لباس پوشیدن و نوع استفاده‌ای که آن خانم از کیف می‌کند، انتخاب شما می‌تواند کیف دستی مهمانی، کیف رودوشی یا کوله برای استفاده‌ی روزمره باشد. پیشنهاد ما برای خرید کیف زنانه، یک کوله‌پشتی ساده برای خانم‌های جوان‌تر و یک کیف دستی ساده و شیک برای مهمانی‌ها است.

۱۴. پابند

یکی دیگر از زیورآلات جذاب برای خانم‌های جوان، پابند است. پابند یک زیور قدیمی برای زیبایی بخشیدن به پاهای خانم‌ها است که همچنان طرفداران زیادی دارد. پابندها طرح‌ها و جنس‌های متنوعی دارند. پابندهای طلا، نقره، بدل یا پارچه با هر بودجه‌ای متناسب هستند. پابند، جزء زیورآلات خاص محسوب می‌شود و به همین دلیل می‌تواند انتخاب خوبی به‌عنوان یک هدیه خاص برای خانم‌ها باشد. می‌توانید این پابند شیک با زنجیر استیل نقره‌ای ضد حساسیت و ضد زنگ را برای یک فرد بسیار خاص هدیه بگیرید، یا یک پابند اسپرت و دخترانه که با صدف و الیاف نخی ساخته شده است.

۱۵. پک مراقبت از پوست

خانم‌ها اهمیت زیادی به پوست خود می‌دهند. آرزوی همه‌ی خانم‌ها این است که پوست درخشان، مرطوب و بی‌عیب و نقصی داشته باشند. پک مراقبت از پوست یک هدیه‌ی بسیار عالی برای خانم‌ها است. این پک نیازهای پوستی مختلف خانم‌ها را برطرف می‌کند.

از جمله فواید این پک می‌توانیم به پاکسازی آلودگی‌های پوست، جلوگیری از خشکی پوست، برطرف کردن سلول‌های پوستی مرده و جوان‌سازی پوست اشاره کنیم. خانم‌ها می‌توانند با استفاده از این پک مراقبتی، سلامت، زیبایی و شفافیت پوستشان را تضمین کنند. می‌توانید برای خرید یک هدیه خاص برای خانم‌ها، پک مراقبت از پوست را در نظر داشته باشید.

۱۶. خرید کارت هدیه دیجی‌کالا

اگر خانمی که قصد هدیه برای او را دارید، خانمی مشکل پسند است یا شناخت کافی در مورد او و علایقش ندارید، امن‌ترین و مطمئن‌ترین گزینه برای هدیه، خرید کارت هدیه دیجی‌کالا است. این هدیه نه تنها شما را به عنوان هدیه‌دهنده از نگرانی درمی‌آورد بلکه هدیه‌گیرنده هم این امکان را می‌دهد که محصول مورد علاقه‌ی خودش را خریداری کند و از استفاده از آن لذت ببرد. کارت‌های هدیه‌ی دیجی‌کالا طرح‌ها و پیام‌های متنوع و زیبایی دارند و بازه‌ی قیمتی آن از ۲۰۰ هزار تومان تا ۲۰ میلیون تومان است. بنابراین برای هر بودجه و سلیقه‌ای می‌توانید یک کارت هدیه‌ی مناسب و زیبا انتخاب کنید.

۱۷. پتوی سفری و بالش طبی

بهترین هدیه ولنتاین برای خانم‌ها

لوازم استراحت یکی از گزینه‌های عالی ببرای هدیه دادن به خانم‌ها است. شاید فکر کنید هدیه‌ی عاشقانه‌ی زنانه باید ظریف و تجملاتی باشد اما یک استراحت و چرت کوتاه جلوی سریال مورد علاقه بهترین اتفاقی است که می‌تواند تمام خستگی‌های یک خانم را از بین ببرد. پس یک بالش طبی برای رفع درد گردن و استراحت دادن آن و یک پتوی سفری نرم برای گرم نگه داشتن بدن او در زمان استراحت روی کاناپه، می‌تواند یک هدیه‌ی عالی باشد.

۱۸. تراول ماگ و قمقمه

نوشیدن قهوه در زمان پیاده‌روی، نوشیدن آب در زمان ورزش یا به همراه داشتن یک لیوان آبمیوه‌ی خوشمزه در سفر یا زمان خرید می‌تواند بسیار لذت‌بخش باشد. پس چه هدیه‌ای بهتر از تراول ماگ و قمقمه برای خانمی که دوستش دارید. برای خرید این هدیه اول باید ببینید شخص هدیه گیرنده بیشتر به نوشیدنی‌های گرم علاقه دارد یا نوشیدنی‌های سرد، سپس محصول مناسب را به عنوان هدیه بخرید.

۱۹. اسپرسو ساز سفری

اگر خانمی که قرار است برای او هدیه بخرید عاشق قهوه است پس شک نکنید که دریافت یک اسپرسو ساز سفری می‌تواند او را بی‌نهایت خوشحال کند چون هرجا که باشد می‌تواند قهوه‌ی تازه و گرم بنوشد. همچنین می‌توانید این هدیه را با یک شات اسپرسو و یک بسته پودر قهوه بخرید تا بتوانید یک پک هدیه عاشقانه‌ی کامل برای یک خانم عاشق قهوه داشته باشید.

۲۰. گل

خانم‌ها عاشق گل و گیاه هستند. فرقی نمی‌کند یک شاخه گل مریم هدیه بگیرند یا یک گلدان بزرگ یوکا، آن‌ها از گرفتن گل و گیاه خوشحال می‌شوند. پس اگر از بین تمام هدیه‌های پیشنهادی هنوز نتوانسته‌اید گزینه‌ی مورد نظرتان را پیدا کنید به گل و گیاه فکر کنید. مطمئن باشید انتخاب هرچه باشد او را خوشحال خواهد کرد.

پاسخ به چند پرسش

اگر همچنان بعد از خواندن این مطلب، سوالاتی در ذهنتان باقی مانده شاید جواب آن‌ها را در این بخش پیدا کنید. سوالاتی که در اینجا به آن‌ها پاسخ داده‌ایم برای اغلب افرادی است که درگیر خرید هدیه برای خانم‌ها هستند.

مناسب‌ترین هدیه برای خانم‌ها چیست؟

اگر بخواهیم به صورت خلاصه به این سوال پاسخ دهیم باید بگوییم همه چیز!
برای انتخاب مناسب‌ترین هدیه برای خانم‌ها باید به سراغ گزینه‌هایی بروید که آن‌ها را واقعا و از صمیم قلب خوشحال می‌کند. گاهی یک کارت تبریک و یک شاخه گل می‌تواند تمام وجود آن‌ها را با احساس عشق و محبت گرم کند. گاهی هم ممکن است با گران‌ترین هدایا هم خوشحال نشوند چون نیاز اصلی‌شان چیز دیگری بوده است. پس اولین قدم برای خرید مناسب‌ترین هدیه برای خانم‌ها، شناخت کامل آن‌ها است.

هدیه تولد دخترانه چی بخریم؟

با توجه به سن شخص هدیه گیرنده، انتخاب‌ها متفاوت است. اگر دختربچه است عروسک و کتاب داستان بهترین انتخاب است. اگر در سن نوجوانی است بهتر است با توجه به هیجانات و رویاهایی که در سر دارد برای او هدیه انتخاب کنید. اگر ابتدای راه جوانی است به سراغ کالاهای دیجیتال و کتاب‌های پرهیاهو بروید تا بتوانید او را حسابی خوشحال کنید.

چه چیزی به عنوان کادو برای دختر ۲۰ ساله مناسب است؟

دختران در این سن تازه به جوانی پا گذاشته‌اند و پر از امید و آرزو هستند. به همین دلیل هر چیزی می‌تواند آن‌ها را خوشحال کند. اگر بودجه‌ی کافی دارید و خیلی با سلیقه‌ی او آشنا نیستید، به سراغ زیورآلات طلا یا وسایل دیجیتال و گجت‌ها بروید. اما اگر شناخت کافی از او دارید می‌توانید یک هدیه‌ی متناسب با شخصیت و سلیقه‌اش بخرید. مثلا اگر به سفر و طبیعت‌گردی علاقه‌مند است می‌توانید وسایل کمپینگ، دوربین عکاسی یا کوله‌ی مناسب سفر بخرید. اگر اهل کتاب و درس است برای او گجت‌های متناسب با مطالعه یا چند کتابی که دوست دارد را بخرید. اگر هم هیچ شناختی از او ندارید و بودجه‌ی متوسطی دارید لباس، لوازم آرایش و ست کیف و کفش بهترین انتخاب است.

بهترین هدیه ساده برای خانم‌ها چیست؟

یک شاخه گل، بهترین هدیه‌ی ساده‌ای است که می‌توانید به خانم‌ها بدهید.

نکته‌ی‌آخر

در این مقاله به معرفی نکات مهم درباره‌ی هدیه دادن به خانم‌ها پرداختیم و لیستی از ۱۶ هدیه‌ی جذاب برای خانم‌ها را در اختیارتان قرار دادیم که هر کدام از آن‌ها می‌تواند هدیه‌ای از طرف شما برای همسر، دختر، خواهر یا دوست‌تان باشد. این لیست با توجه به سلیقه و نیاز خانم‌های جوان طراحی شده و شامل انواع لوازم آرایش، لوازم دکوری، لوازم جانبی ورزشی و صنایع دستی می‌شود. چه به دنبال هدیه‌ی تولد برای خانم‌ها باشید و چه بخواهید با یک هدیه، روز زن را به او تبریک بگویید و چه بخواهید یک هدیه برای عید نوروز بخرید، در نظر گرفتن پیشنهادها و نکات ذکر شده در این مقاله شما را سربلند خواهد کرد.

برای اینکه خرید مطمئنی داشته باشید و پشیمان نشوید، حتما به این نکات توجه کنید. علاوه بر خرید هدیه، زمان هدیه دادن هم اهمیت زیادی دارد. اگر در زمان نامناسب هدیه دهید، تمام تلاش‌هایی که کرده‌اید به باد می‌رود. پس دفعه‌ی بعدی که خواستید برای مادر یا همسرتان هدیه‌ای بخرید، ترفندهای ذکر شده در این مقاله را در نظر داشته باشید و از پیشنهادهای خریدی که معرفی کردیم، استفاده کنید.

مناسب‌ترین هدیه برای خانم‌ها چیست؟
اگر بخواهیم به صورت خلاصه به این سوال پاسخ دهیم باید بگوییم همه چیز!

برای انتخاب مناسب‌ترین هدیه برای خانم‌ها باید به سراغ گزینه‌هایی بروید که آن‌ها را واقعا و از صمیم قلب خوشحال می‌کند. گاهی یک کارت تبریک و یک شاخه گل می‌تواند تمام وجود آن‌ها را با احساس عشق و محبت گرم کند. گاهی هم ممکن است با گران‌ترین هدایا هم خوشحال نشوند چون نیاز اصلی‌شان چیز دیگری بوده است. پس اولین قدم برای خرید مناسب‌ترین هدیه برای خانم‌ها، شناخت کامل آن‌ها است.
هدیه تولد دخترانه چی بخریم؟
با توجه به سن شخص هدیه گیرنده، انتخاب‌ها متفاوت است. اگر دختربچه است عروسک و کتاب داستان بهترین انتخاب است. اگر در سن نوجوانی است بهتر است با توجه به هیجانات و رویاهایی که در سر دارد برای او هدیه انتخاب کنید. اگر ابتدای راه جوانی است به سراغ کالاهای دیجیتال و کتاب‌های پرهیاهو بروید تا بتوانید او را حسابی خوشحال کنید.
چه چیزی به عنوان کادو برای دختر ۲۰ ساله مناسب است؟
دختران در این سن تازه به جوانی پا گذاشته‌اند و پر از امید و آرزو هستند. به همین دلیل هر چیزی می‌تواند آن‌ها را خوشحال کند. اگر بودجه‌ی کافی دارید و خیلی با سلیقه‌ی او آشنا نیستید، به سراغ زیورآلات طلا یا وسایل دیجیتال و گجت‌ها بروید. اما اگر شناخت کافی از او دارید می‌توانید یک هدیه متناسب با شخصیت و سلیقه‌اش بخرید. مثلا اگر به سفر و طبیعت‌گردی علاقه‌مند است می‌توانید وسایل کمپینگ، دوربین عکاسی یا کوله‌ی مناسب سفر بخرید. اگر اهل کتاب و درس است برای او گجت‌های متناسب با مطالعه یا چند کتابی که دوست دارد را بخرید. اگر هم هیچ شناختی از او ندارید و بودجه‌ی متوسطی دارید لباس، لوازم آرایش و ست کیف و کفش بهترین انتخاب است.
بهترین هدیه ساده برای خانم‌ها چیست؟
یک شاخه گل، بهترین هدیه‌ی ساده‌ای است که می‌توانید به خانم‌ها بدهید.


برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما