God of War احتمالا دوم فروردین عرضه می‌شود

۲ بهمن ۱۳۹۶ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

همانطور که پیش‌بینی می‌کردیم، قرار است پایان اسفند شاهد عرضه‌ی جدیدترین قسمت مجموعه بازی‌های «خدای جنگ» یا همان God of War باشیم. سونی رسما تاریخ عرضه‌ی بازی را اعلام نکرده است، ولی صفحه‌ی مختص بازی در فروشگاه پلی‌استیشن بروزرسانی و تاریخ انتشار God of War در آن درج شده است.

اولین قسمت مجموعه‌ی God of War در روز ۲۲ مارس سال ۲۰۰۵ عرضه شده بود.

تغییر تاریخ انتشار God of War در فروشگاه پلی‌استیشن، دیروز صورت گرفته است. تا دو روز پیش صفحه‌ی بازی تاریخ انتشار ۳۱ دسامبر ۲۰۱۸ را نشان می‌داد، ولی در حال حاضر این تاریخ به ۲۲ مارس سال ۲۰۱۸ تغییر پیدا کرده است.

۲۲ مارس سال ۲۰۱۸ یک روز پنج شنبه است و بازی‌ها معمولا در این روز وارد بازار نمی‌شوند، ولی باید به این موضوع اشاره کنیم که اولین قسمت مجموعه‌ی God of War در روز ۲۲ مارس سال ۲۰۰۵ عرضه شده بود. احتمالا سونی می‌خواهد God of War جدید را در همان روز عرضه‌ی اولین قسمت این مجموعه عرضه کند.

مراسم The Game Awards 2017 پس فردا برگزار خواهد شد. به غیر از انتخاب بهترین بازی‌های سال، این بازی رونمایی‌های مختلفی را هم در خودش جای خواهد داد. سونی هم‌چنین هفته‌ی آینده رویداد PlayStation Experience 2017 را برگزار خواهد کرد. بدون شک در یکی از این دو مراسم شاهد مشخص شدن تاریخ رسمی عرضه‌ی God of War خواهیم بود.

پیش از بازی کردن God of War بدانیم.

بازی God of War اولین قسمت این مجموعه است. کارگردان God of War 2 ساخت این بازی را برعهده گرفته است و به جای خدایان یونان، این بار با اسطوره‌های اسکاندیناوی طرف هستیم.

روز ۲۲ مارس، دوم فروردین است. از همین حالا برای بازی کردن God of War در تعطیلات سال نو خودتان را آماده کنید.

منبع: Gematsu

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه