گوگل برای شما کار پیدا می‌کند

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

پرتال مشاغل گوگل به‌زودی به صورت آنلاین شروع به کار می‌کند. شما هم می‌توانید رزومه‌ی خود را آپلود کنید. در حال حاضر سایت استخدام گوگل (Google Hire) قابل مشاهده است. اما هنوز نمی‌توانید در آن ثبت‌نام کنید. شرکت‌ها می‌توانند لیست مشاغلشان را در وب‌سایت Google Hire قرار دهند. از سوی دیگر هم افراد می‌توانند در این وب‌سایت جست‌وجو و شغل موردنظرشان را بیابند.

گوگل حریم شخصی ما را رعایت می‌کند؟

جزئیات پراکنده‌ای در مورد این وب‌سایت وجود دارد. اما نگرانی اصلی در مورد حفظ حریم شخصی افراد است. این وب‌سایت از ما می‌خواهد با اطلاعات حساب کاربری گوگل خود ثبت‌نام کنیم. حدس و گمان‌هایی وجود داشت که می‌گفت ممکن است کارفرمایان بالقوه بتوانند سوابق جستجوهای شما برای مشاغل و شرکت‌های مختلف را ببینند. طبق گزارش Daily Mail گوگل این ادعا را رد کرده است.

گوگل اولین شرکت بزرگی نیست که به عرصه‌ی استخدام و کاریابی پا گذاشته است. فیسبوک بهمن‌ماه سال ۹۴ پرتال مشاغل خود را راه انداخت. گوگل در این بازار، با رقبای زیادی مثل لینکدین ( LinkedIn)، گلاسدور (Glassdoor) و مانستر (Monster) مواجه است. گوگل برای موفقیت در این زمینه، باید کار متفاوت و بهتری انجام دهد.

سخنگوی گوگل اعلام کرده است: «Google Hire محصولی در حال توسعه و پیشرفت است. این سایت به کارفرمایان اجازه می‌دهد مجموعه‌ای از کارجویان را بر اساس رزومه‌ی آنلاین آن‌ها انتخاب کنند. اطلاعات شخصی افراد به اشتراک گذاشته نمی‌شود.»

منبع: Engadget

telegram_ad2_1برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۲ دیدگاه
  1. مهدی مسکین

    البته لینکی که گذاشتین مربوط به صفحه استخدام خود شرکت گوگل هست.

  2. Behnam

    تو ایران که کاربرد نداره…

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما