گوگل پیکسل ۶ ایکس‌ال شاید دوربین تله‌فتو با زوم ۵ برابری داشته باشد

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
گوگل پیکسل 6 ایکس‌ال

طبق رندرهای فاش شده از گوگل پیکسل ۶ ایکس‌ال، در پنل پشتی این گوشی شاهد سه دوربین هستیم که یکی از آن‌ها از نوع پریسکوپی محسوب می‌شود. حالا به لطف اطلاعات فاش شده، می‌توانیم به ویژگی‌های احتمالی این دوربین پریسکوپی بپردازیم.

یکی از توسعه‌دهندگان با بررسی‌های کدهای جدیدترین نسخه‌ی اپلیکیشن دوربین گوگل شواهدی مبنی بر وجود یک دوربین با زوم ۵ برابری پیدا کرده است. این توسعه‌دهنده با بررسی بیشتر به این نتیجه رسیده که این دوربین در واقع مبتنی بر زوم ۴٫۳ برابری است اما به احتمال زیاد به‌عنوان یک دوربین دارای زوم ۵ برابری معرفی خواهد شد.

گوگل پیکسل 6 ایکس‌ال

اگرچه در این کدها به وجود این دوربین در پیکسل ۶ ایکس‌ال اشاره‌ی مستقیمی نشده، اما با توجه به رندرها و اطلاعات فاش شده از این گوشی به نظر می‌رسد با مشخصات دوربین پریسکوپی همین گوشی سروکار داریم. اگر این اطلاعات و رندرها صحت داشته باشند، گویا پیکسل ۶ ایکس‌ال اولین گوشی گوگل است که همراه با دوربین سه‌گانه راهی بازار می‌شود.

گوگل تا سری پیکسل ۴ از فقط یک دوربین اصلی استفاده کرد اما گوشی‌های پیکسل ۴ همراه با دوربین دوگانه به دست کاربران رسیدند. پیکسل ۵ هم مجهز به دوربین دوگانه بود اما برخلاف نسل قبلی، دوربین اولترا واید را جایگزین دوربین تله‌فوتو کرد.

گوگل برای افزایش کیفیت زوم دیجیتال از یک فناوری انحصاری موسوم به Super Res Zoom استفاده می‌کند. مثلا در پیکسل ۴ با استفاده از دوربین زوم ۲ برابری، نرم‌افزار دوربین می‌توانست حداکثر زوم دیجیتالی را به ۸ برابر برساند. بنابراین باید ببینیم با وجود دوربین زوم ۵ برابری موجود در پیکسل ۶ ایکس‌ال، حداکثر توان زوم دیجیتالی این گوشی به چه حدی می‌رسد.

منبع: Android Authorityبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما