ساعت هوشمند پیکسل واچ احتمالا با نسخه‌ی جدید گوگل اسیستنت عرضه می‌شود

۱ دی ۱۴۰۰ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
پیکسل واچ

بعد از سال‌ها انتشار گزارش‌ها و شایعات مختلف در مورد ساعت هوشمند گوگل، به نظر می‌رسد پیکسل واچ به زودی راهی بازار خواهد شد. در این میان متخصصان سایت ۹To5Google با بررسی کدهای اپلیکیشن گوگل، شواهدی را در رابطه با ویژگی‌های ساعت هوشمند پیکسل واچ پیدا کرده‌اند.

با وجود اینکه نسخه‌ی سوم پلتفرم چند ماه قبل WearOS ارائه شده، اما این پلتفرم همچنان فاقد گوگل اسیستنت است. حالا به نظر می‌رسد اولین ساعت هوشمند گوگل همراه با نسخه‌ی جدید این دستیار هوشمند معرفی خواهد شد. به نظر می‌رسد این نسخه‌ی جدید از قابلیت‌های آفلاین بیشتری بهره می‌برد. همچنین در زمینه‌ی قابلیت‌های آنلاین هم ظاهرا امکانات بیشتری را ارائه خواهد داد. در همین زمینه یک طرح هم در کدهای موردنظر پیدا شده که در ادامه می‌توانید آن را مشاهده کنید:

پیکسل واچ

از سوی دیگر، شواهد از عدم بهره‌گیری پیکسل واچ از چیپست اسنپدراگون Wear 4100 پلاس خبر می‌دهند و به احتمال زیاد این ساعت با چیپست اگزینوس سامسونگ عرضه خواهد شد. هنوز مشخص نیست که گوگل برای این ساعت از کدام چیپست سامسونگ استفاده کرده ولی احتمالا از اگزینوس W920 بهره می‌برد که در ساعت‌های سری گلکسی واچ ۴ مورد استفاده قرار گرفته است.

مطابق معمول، چنین شایعاتی را باید با شک و تردید در نظر بگیریم و هنوز هیچ چیزی به طور رسمی اعلام نشده است. با این حال احتمالا طی روزهای آینده گزارش‌ها و جزئیات بیشتری از این ساعت هوشمند فاش خواهد شد.

منبع: Android Authority

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه