ساخت بخش کوآپ آفلاین هیلو اینفینت لغو شد

۱۵ شهریور ۱۴۰۱ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
halo infinite multiplayer

باز هیلو اینفینیت (Halo Infinite) را می‌توان پرطرفدارترین بازی مایکروسافت در حال حاضر دانست. افراد زیادی در حال تجربه بخش آنلاین بازی بوده و دلیل اصلی آن هم رایگان بودن آن است. حال اگر شما از طرفداران پر و پا قرص مجموعه هیلو هستید، بخش داستانی آن را نیز خریداری خواهید کرد. بخش داستانی هیلو دارای محتوای جالبی بوده و از طرفی به شکل جهان باز است. به همین دلیل تجربه آن لذت بخش است.

شرکت ۳۴۳ در یک به روزرسانی از وضعیت این بازی اخیراً اعلام کرد که تصمیم گرفته بخش کوآپ لوکال (Local Co-op) را برای بازی اینفینیت عرضه نخواهد کرد. این حالت کوآپ به شکل Split Screen بود و صفحه نمایش یک تلویزیون به دو بخش تقسیم می‌شد. این قابلیت همواره در مجموعه هیلو وجود داشته و تجربه بخش داستانی آن را با دوستان لذت‌بخش‌تر کرده است.

طبق چیزی که اعلام شده بازی هیلو اینفینیت در برخی از قسمت‌های دیگر نیاز به بهبود داشته که باعث شده تمرکز اصلی شرکت ۳۴۳ روی ساخت کوآپ نباشد. البته این موضوع به طور کامل در بلاگ ۳۴۳ ذکر نشده است. با اینحال در ویدئوی به روزرسانی موضوع رد شدن قسمت کوآپ ذکر شده است. البته دقت کنید که کوآپ عادی وجود دارد ولی Split Screen وجود ندارد.

کوآپ هیلو اینفینیت

نکته دیگری که در این به روزرسانی ذکر شد، تأخیر در عرضه فصل سوم بازی هیلو اینفینیت است. بازی هیلو اینفینیت دارای سیستم فصلی است. به این معنا که به ازای هر فصل محتوای اضافه برای این بازی عرضه می‌شود. تاریخ عرضه فصل ۳ هیلو اینفینیت ۱۸ اسفند اعلام شده است. این فصل جدید تا ۶ تیر ادامه خواهد داشت.

همینطور اینکه به زودی ما شاهد عرضه نسخه آزمایشی حالت فورج (Forge) خواهیم بود. این حالت به بازیکنان اجازه خواهد داد تا بازی مورد علاقه خود را بسازند. شما در حالت فورج می‌توانید از هر نقشه‌ای و هر حالتی استفاده کنید. حتی می‌توانید موانع را خودتان جایگذاری کنید. نکته مثبت فورج این است که می‌توان آن را با دیگران به اشتراک گذاشت و بازی کرد.

هیلو اینفینیت یک بازی بسیار مهم برای مایکروسافت و ۳۴۳ است. در اصل مایکروسافت با این بازی توانست هیلو را دوباره زنده کند. به همین دلیل پشتیبانی از این بازی اهیمت بسیار زیادی دارد. استراتژی جدید مایکروسافت نتیجه خوبی برای هیلو داشت. در اصل رایگان شدن هیلو یک قدم دیگر در هدف اصلی ایکس‌باکس است. ایکس‌باکس در تلاش است تا بازی‌ها را در دسترس افراد بیشتر قرار دهد.

بازی هیلو اینفینیت برای کنسول‌های مایکروسافت و کامپیوتر به صورت رایگان وجود دارد. بخش داستانی این بازی نیز در سرویس گیم‌پس (Game Pass) حضور داشته تا مشترکین این سرویس به صورت رایگان به آن دسترسی داشته باشند.

منبع: PCGamesn.com

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

دیجی‌کلاب
برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه