ببینید؛ بازی ترسناک P.T در هیلو اینفینیت بازسازی شد

۱۱ مرداد ۱۴۰۱ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
halo pt

بازی هیلو اینفینیت (Halo Infinite) عرضه طولانی مدتی داشت. در اصل بخش‌های مختلف بازی در بازه‌های زمانی مختلف عرضه شده و همین باعث شده که همچنان اخبار زیادی از اینفنیت منتشر شوند. یکی از حالت‌هایی که قرار بود به بازی هیلو اینفنینت اضافه شود بخش فورج (Forge) بود. این حالت هنوز در دسترس کاربران قرار ندارد اما برخی از افراد توانستند به آن دست پیدا کنند.

حالت فورج به این صورت است که بازیکنان می‌توانند نقشه و بازی را طبق سلیقه خود ساخته و آن را به اشتراک بگذارند. این حالت برای اولین بار توسط شرکت بانجی (Bungie) در هیلو ۳ قرار گرفت. پس از آن ما در هیلو ۵ هم شاهد این حالت بودیم. حال این حالت دوباره به مجموعه هیلو بازگشته است. کاربرانی که به ابزار حالت فورج دسترسی داشتند توانستند موارد عجیبی را با استفاده از آن بسازند. یکی از موارد جالب ساخته شده حالت پی‌تی (.P.T) است.

سازنده حالت پی‌تی به بهترین نحو آن را ساخته است. اگر با پی‌تی آشنایی ندارید، این بازی یکی از عناوین به شدت ترسناک بوده که نتوانست به عرضه رسمی برسد. با اینحال نمونه آزمایشی آن به شدت ترسناک بوده و دیدن یک اسپارتان (Spartan) در آن شرایط جالب به نظر می‌رسد. عرضه حالت پی‌تی نشانگر آزاد عمل بسیار زیاد بازیکنان در حالت فورج است. موتور هیلو اینفینیت بسیار پیشرفته بوده و بازیکنان می‌توانند بازی‌های زیادی را طراحی کنند.

halo pt

اینطور که پیداست، قابلیت ساخت نقشه و بازی در هیلو اینفینیت بسیار پیشرفته خواهد بود.

ساخت حالت پی‌تی نشان می‌دهد که بازیکنان می‌توانند از چارچوب ظاهری هیلو هم خارج شوند. سازنده حالت پی‌تی گفته که تمام تلاش خود را خواهد کرد تا به بهترین نحو آن را بسازد. با اینحال یاد بازی از بین رفته کونامی نیز زنده خواهد ماند. حالت فورج آزادی عمل بسیار زیادی را به کاربران می‌دهد. به این معنا که بازیکنان می‌توانند اندازه موارد موجود در یک نقشه را کامل تغییر داده و یک نقشه جدید طراحی کنند.

در حالت فورج حتی حالت تلفیق چند وسیله نقلیه و اسلحه هم وجود دارد. چیزی که باعث می‌شود با کمی خلاقیت حالت‌های بسیار جالبی در این بخش از بازی ساخته شود. در حال حاضر فورج در دسترس افراد عادی قرار ندارد. به طور کلی دسترسی به آن هم دشوار بوده و ارزش این را ندارد که ۳۴۳ شما را به طور کامل از تجربه هیلو اینفینیت منع کند. با توجه به اینکه دسترسی به این حالت ممکن شده است، به زودی شاهد عرضه رسمی آن خواهیم بود.

منبع: PCgamer.com

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه