بخش چند نفره‌ی Halo Infinite در دسترس عموم قرار گرفت

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
halo infinite multiplayer

نسخه بتای رایگان بخش چند نفره بازی هیلو اینفینیت در حال حاضر روی کنسول ایکس باکس سری ایکس و اس به همراه کنسول ایکس باکس وان و پی‌سی در دسترس خواهد بود. شما می‌توانید آن را از فروشگاه مایکروسافت یا استیم دریافت کنید.

جوزف استاتن مدیر بخش خلاقیت در بازی Halo Infinite گفت:

از آنجایی که ما انتظار داریم تا در روز عرضه افراد بسیاری هیلو را تجربه کنند به همین دلیل می‌خواهیم همه چیز آماده باشد. ممکن است که در این نسخه آزمایشی شما تعدادی باگ و مشکل مشاهده کنید که در نسخه بتا عادی است. با اینحال فصل اول بخش چند نفره هیلو از همین الان آغاز شده است. تمام نقشه‌های روز اول در آن حضور داشته و خریدهای شما نیز در زمان عرضه بازی اصلی باقی خواهد ماند.

هیلو اینفینیت بتا

تصویری از بخش چند نفره این بازی

Halo Infinite در تاریخ ۱۷ آذر (۸ دسامبر) عرضه خواهد شد. با اینحال بخش چند نفره آن در حال حاضر قابل تجربه است. از طرفی اعلام شد که این بخش به طور کلی رایگان خواهد بود. پس شما می‌توانید تا زمان عرضه رسمی آن نیز صبر کنید.

فصل اول بخش چند نفره هیلو تا ماه مِی سال ۲۰۲۲ جریان خواهد داشت. طبق برنامه‌ای که برای این بازی در نظر گرفته شده قرار است هر ۳ ماه ما شاهد یک فصل جدید باشیم. فصل اول کمی بیشتر خواهد بود تا ۳۴۳ بتواند روی فصل ۲ بیشتر کار کند و انتظارات را برآورده کند.

هیلو اینفینیت بتا

تصویری از گیم‌پلی این بازی

زیاد بودن فصل ۲ به این معنا است که رویدادها، آیتم‌ها و محتوای جدید دیگری نیز عرضه خواهد شد. از همین امروز افرادی که وارد اکانت خود بشوند می‌توانند تعدادی آیتم ظاهری برای ۲۰ سالگی هیلو دریافت کنند. در کنار این موارد در تاریخ ۲ آذر (۲۳ نوامبر) رویداد اصلی فصل ۱ آغاز خواهد شد. نام آن نیز Fracture: Tenrai است. نکته مهم اینجاست که این رویداد فرصت خوبی برای دریافت تعدادی از آیتم‌های جالب مثل زره سامورایی است.

در ماه ژانویه سال ۲۰۲۲ قرار است اطلاعات بیشتری در مورد بخش داستانی و رویدادها به همراه فصل ۲ عرضه شود. در همان زمان عرضه رسمی یعنی ۱۷ آذر بخش داستانی نیز عرضه خواهد شد که رایگان نیست.

این اتفاق خیلی ناگهانی به دلیل ۲۰ سالگی ایکس باکس و سری بازی هیلو افتاد. به هرحال نسخه بتا جایی برای آزمایش و خطای سازنده است و امکان دارد مشکلات زیادی در آن باشد. با اینحال وقتی اعلام شده که فصل یک بازی از همین نسخه شروع می‌شود پس یک بخش خیلی مهم از بازی بوده و افرادی که قصد دارند بخش چند نفره را بازی کنند بهتر است از الان شروع کنند. با اینکار از دیگران عقب نخواهند افتاد.

منبع: Gematsu.com

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما