بخش داستانی هیلو اینفینیت را می‌توان به‌زودی چند نفره تجربه کرد

۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
halo infinite

شرکت ۳۴۳ اعلام کرد که حدود مرداد ماه (آگوست) حالت کوآپ (Co-Op) را برای بخش داستان بازی هیلو اینفینیت (Halo Infinite) عرضه خواهد کرد. البته این نکته لازم به ذکر است که این مورد تنها شامل حالت کوآپ آنلاین است. به این معنا که شما با استفاده از یک تلویزیون (Split Screen) نمی‌توانید بخش داستانی را تجربه کنید.

همینطور اینکه د اوایل شهریور ماه بازیکنان می‌تواند تک تک مراحل بخش داستانی را به صورت جداگانه تجربه کنند. همینطور اینکه در اوایل مهرماه قرار است نسخه آزمایشی حالت فورج (Forge) عرضه شود. تمامی این اطلاعات در نقشه راهبردی منتشر شده توسط ۳۴۳ وجود دارند.

بازی هیلو اینفینیت

برنامه کلی در گذشته اینگونه بود که قرار بود حالت کوآپ داستانی به همراه فصل ۲ این بازی عرضه شود. اینطور که به نظر می‌رسد این برنامه با تأخیر مواجه شده است. همینطور اینکه فصل ۱ این بازی طولانی‌تر از میزان تعیین شده بود. طبق اطلاعاتی که اخیراً منتشر شده، اولویت شرکت ۳۴۳ سلامت کارکنانش است. به همین علت به آن‌ها فشار بیش از حدی نمی‌‌آورد. از طرفی روند پیشرفت این بازی، کندتر از چیزی است که انتظار می‌رود. در بیانیه اخیر ۳۴۳ نوشته شده:

ما در جریانیم که باید سرعت تولید محتوا را بالا ببریم. با اینحال اولویت ما سلامت تیم سازنده است. به همین علت گاهی اوقات باید سرعت را کم کرده تا دیگران آسیب نبینند. با اینحال در تلاش هستیم تا روند کار را سریع‌تر بکنیم.

هدف ما این است که حالت فورج را هرچه زودتر به دست کاربران برسانیم. به همین علت در انتهای فصل ۲ این بازی نسخه آزمایشی و بتای آن را منتشر خواهیم کرد. در حال حاضر این حالت در مرحله آزمایشی محدود قرار داشته و بسیار خوب عمل کرده است. به همین علت تصمیم گرفتیم که آزمایش را گسترده‌تر کنیم.

با این روند کاری حالت فورج خیلی زودتر به دست کاربران می‌رسد. نکته اینجاست که اگر به حالت بتا عرضه شود، ناقص خواهد بود. با اینحال می‌توان نیمه پر لیوان را نگاه کرد. به دلیل اینکه این حالت به دست کاربران و نظر بازیکنان کامل خواهد شد و در کمتر از یک سال به بهترین نسخه خود تبدیل می‌شود.

فصل ۲ بازی هیلو اینفنیت با محتوای زیادی در تاریخ ۱۳ اردیبهشت (۳ می) عرضه خواهد شد.

منبع: VideoGamesChronicle.com

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه