تریلر گیم‌پلی Honor of Kings: World مبارزات و دنیای بازی را نشان می‌دهد

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
honor of kings world

مجموعه افتخار پادشاهان (Honor of Kings) حدود ۷ سال است که در دنیای بازی‌های ویدئویی وجود دارند. حال شرکت سازنده این مجموعه، Timi Studios، تریلری از آخرین عنوان این مجموعه منتشر کرده است. بازی افتخار پادشاهان: جهان (Honor of Kings: World) در سبک نقش آفرینی و جهان باز بوده که بر اساس عنوان اصلی این مجموعه ساخته شده است.

بازی افتخار پادشاهان در ابتدا برای دستگاه‌های همراه عرضه شد. حال جهان این بازی را به دنیای کنسول‌ها و کامپیوتر آورده تا افراد بیشتری بتوانند این بازی را تجربه کنند. بازی افتخار پادشاهان: جهان در سال ۲۰۲۱ معرفی شد. حال پس از گذشت نزدیک به یک سال تریلری از گیم‌پلی آن منتشر شده که گستردگی این بازی را نشان می‌دهد.

شما در بازی افتخار پادشاهان در حال یک ماجراجویی هستید. دنیای بازی نیز بسیار گسترده بوده و شما باید تلاش کنید اسرار آن را کشف کنید. در بازی افتخار پادشاهان توانایی‌های زیادی وجود داشته که می‌توانید آن‌ها را بدست بیاورید. سپس با استفاده از این توانایی‌ها دنیای بازی را گشته و بازی را برای خود آسان‌تر کنید. در بازی جهان کاراکترهای زیادی وجود دارند که به شما در ماجراجوییتان کمک خواهند کرد.

گیم‌پلی Honor of Kings: World

دنیای بازی افتخار پادشاهان حالت فانتزی دارد. به همین دلیل چیز جدیدی نیست. نکته اینجاست که این بازی وارد بخش شده است که رقابت در آن بسیار سنگین است. در سبک نقش آفرینی و فانتزی عناوین بسیار خوبی مثل ویچر ۳ وجود دارند. به همین دلیل رقابت در این بخش بسیار دشوار بوده و شرکت سازنده باید نهایت نوآوری خود را به کار بگیرد.

هنوز پلتفرم‌های بازی به طور دقیق مشخص نشده اما با توجه به اینکه بر اساس عناوین موبایل است، قطعاً این بازی برای دستگاه‌های دیگر عرضه خواهد شد. نکته اینجاست که عناوین زیادی وجود دارند که نسخه موبایل از یک بازی اصلی ساخته شده است. با این حال موارد برعکس این ماجرا زیاد نیستند. حال باید صبر کرد و دید که شرکت سازنده چگونه از پس ساخت این بازی بر می‌آید.

بازی افتخار پادشاهان دنیای زیبایی دارد. همین مورد یک نقطه قوت برای این عنوان بوده و می‌تواند مخاطبان زیادی را به آن جذب کند. نکته اینجاست که در کنار این دنیای زیبا، شرکت سازنده باید محتوای زیادی هم در بازی قرار دهد. چیزی که می‌تواند در عناوین جهان باز بسیار آزاردهنده باشد، دنیای خالی آن‌ها است و TiMi باید تمام تلاش خود را بکند تا از این موضوع جلوگیری کند. هنوز اطلاعات زیادی از داستان بازی منتشر نشده و به زودی همگی سؤالات پاسخ داده خواهد شد.

منبع: Gematsu.com

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگدیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما