نقش‌آفرینی آنلاین کلان سری Horizon در دست ساخت است

۲۷ دی ۱۴۰۲ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
هورایزن

به تازگی جزئیات بیشتری در مورد سری هورایزن (Horizen) لو رفته که نشان می‌دهد که یک نقش‌آفرینی MMO از آن در دست توسعه است.

یک محقق بازی‌های ویدیویی با نام Kurakasis در توییتر جزئیاتی را از فراخوان‌های استخدامی که به نظر می‌رسد مربوط به یک بازی در حال توسعه از این مجموعه با عنوان Land of Salvation باشد، به اشتراک گذاشته است. طبق گفته‌ها به نظر می‌رسد که یک کارمند از کمپانی NCSoft فراخوانی را در وبسایت لینکدین (LinkedIn) ارسال کرده که مربوط به اثری است که لوگوی آن شباهت زیادی به لوگی سری بازی‌های هورایزن دارد. این اثر با نام رمز Project Skyline در دست توسعه است. البته نام ابتدایی آن Project H بوده است. از طرفی به نظر می‌رسد که این بازی روی رایانه‌های شخصی و موبایل عرضه شود و در این میان هیچ اشاره‌ای به پلی‌استیشن ۵ نشده است.

همچنین ظاهرا این بازی به جای موتور دسیما، با آنریل انجین ۵ در دست توسعه است. Kurakasis بیان کرده که این پروژه هونگ یانگ چوی (Hong-Young Choi) هدایت می‌شود که قبلا رئیس Dineage W Development بوده است. از طرفی طبق رزومه‌ی سابق کارمند NCSoft در لینکدین و فیسبوک، این پروژه تقریبا از سال ۲۰۲۱ آغاز شده است. Kurakasis افزود که NCSoft همچنین دامنه‌ای را برای آنچه که به نظر می‌رسد یک بازی با عنوان Land of Salvation، ثبت کرده است و این می‌تواند عنوان رسمی بازی MMO سری هورایزن باشد. البته این می‌تواند یک پروژه‌ی دیگر باشد که فعلا از آن آگاه نیستیم.

اسکای‌لاین

این اطلاعات در حالی منتشر شده که چند هفته پیش کمپانی سونی و NCSOFT خبر از یک همکاری استراتژیک دادند که هدف آن گسترش خود فراتر از کنسول‌ها و گسترش دسترسی پلی‌استیشن به مخاطبان بیشتری است. تائکجین کیم (Taekjin Kim)، رئیس NCSOFT و جیم رایان (Jim Ryan) از سونی این مشارکت را امضا کردند تا این شرکت‌ها در زمینه‌های مختلف تجارت جهانی، از جمله موبایل، با هم همکاری کنند.

در حالی که هیچ مورد مشخصی ذکر نشده است، این دو شرکت اظهار داشتند که در حال ارزیابی طیف وسیعی از فرصت‌های بالقوه با هدف تقویت خود هستند. این شامل اعمال قدرت فناوری NCSOFT و همچنین رهبری جهانی سونی در زمینه‌ی سرگرمی خواهد بود. در نهایت انتظار می‌رود که بازی MMO سری هورایزن دیرتر از بازی Aion 2 عرضه شود که طبق پیش‌بینی‌ها برای انتشار در سال ۲۰۲۴ یا ۲۰۲۵ برنامه‌ریزی شده است.

منبع: Eurogamer

صفحه‌ی اصلی بازی دیجی‌کالا مگ | اخبار بازی، تریلرهای بازی، گیم‌پلی، بررسی بازی، راهنمای خرید کنسول بازی

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه