چگونه محتویات نمایشگر اپل واچ را در آیفون ببینیم؟

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
پخش آینه ای اپل واچ

چه بخواهید یک نمای بزرگ‌تر از اتفاقات روی مچ دست خود در اختیار داشته باشید و چه بخواهید صفحه‌ی ساعت دلخواهتان را به صورت بزرگ‌تر به نمایش بگذارید، به سادگی می‌توانید صفحه‌ی اپل واچ را روی آیفون خود نشان دهید.

این ویژگی سودمند به شما امکان می‌دهد روی صفحه‌ی اپل واچ خود زوم کنید و حتی گجت پوشیدنی خود را مستقیما از طریق آیفون خود کنترل کنید. بنابراین، در اینجا چگونگی انعکاس صفحه نمایش اپل واچ به آیفون را مرور می‌کنیم.

فعال کردن Apple Watch Mirroring در آیفون

برای میرور کردن نمایشگر (Screen Mirroring) اپل‌ واچ‌ خود در آیفون، به یک اپل‌ واچ سری ۶ یا مدل جدیدتر نیاز دارید. در این صورت می‌توانید چنین قابلیتی را برای اپل واچ خود طبق این چند گام ساده، فعال کنید:

  • برنامه‌ی Settings را در آیفون خود باز کنید.
  • به پایین بروید و روی Accessibility ضربه بزنید.
  • Apple Watch Mirroring را پیدا کرده و روی آن ضربه بزنید.
  • در بخش بعدی، Apple Watch Mirroring را فعال کنید.

تنظیمات پخش آینه ای اپل واچ

اپل واچ خود را با آیفون خود کنترل کنید

هنگام روشن بودن این قابلیت، این امکان را خواهید داشت که ساعت هوشمند خود را با آیفون کنترل کنید. می‌توانید روی نمادها ضربه بزنید، اسکرول کنید و برنامه‌های WatchOS را مستقیما از آیفون خود باز کنید.

وقتی صفحه‌ی اپل‌ واچ‌ خود را روی آیفون خود منعکس می‌کنید، می‌توانید به دیگر ویژگی‌های «دسترس‌پذیری» (Accessibility) مانند Switch Control و Voice Control دسترسی داشته باشید. این قابلیت به کاربران امکان می‌دهد تا ساعت خود را حتی بدون لمس آن، از روش‌های دیگر شامل فعالیت‌های صدایی، دستورات صوتی یا ابزار دسترسی سوییچ ساخته شده برای آیفون، کنترل کنند.

ساعت هوشمند اپل سری SE 2021 مدل  40mm Aluminum Case with Sport silicone Band

منبع: Make Use Of

پرسش‌های متداول درباره‌ی پخش آینه‌ای اپل واچ
پخش آینه‌ای اپل واچ روی چه دستگاهی ممکن است؟
با استفاده از پخش آینه‌ای می‌توانید صفحه‌ی نمایش اپل واچ خود را روی دستگاه‌هایی که از iOS 6 به بالا استفاده می‌کنند، نمایش دهید.
پخش آینه‌ای اپل واچ چه کاربردی دارد؟
این ویژگی برای افرادی که می‌خواهند گزینه‌های موجود در گوشی را همراه با اطرافیان خود مشاهده کنند، کاربردی است. اما مهم‌تر از آن افراد دارای معلولیت، به کمک آن می‌توانند بدون نیاز به لمس نمایشگر ساعت هوشمند و تنها با کنترل صوتی یا حرکتی، اپل واچ خود را کنترل کنند.
راهنمای خرید گوشی موبایل


برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما