چگونه در اندروید چند برنامه را هم‌زمان حذف کنیم؟

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
پلی استور نظرات

حذف هم‌زمان چند برنامه در اندروید زمانی یک چالش به شمار می‌رفت، به این خاطر که امکان انجام این کار به طور پیش‌فرض در سیستم عامل ممکن نبود. با این وجود، فروشگاه پلی‌استور امکانی فراهم کرد که حذف هم‌زمان چند برنامه در اندروید به‌سادگی انجام بگیرد.

تا پیش از این موضوع کاربران برای انجام این کار یا به روت کردن گوشی متوسل می‌شدند (که ریسک‌های خاص خودش را دارد) یا کار را از روش‌های پیچیده‌ای پیش می‌بردند که زمان زیادی می‌گرفت. خوشبختانه از طریق پلی‌استور می‌توانید چندین اپلیکیشن را خیلی سریع و به آسانی از حافظه گوشی پاک کنید. برای یاد گرفتن نحوه انجام این کار با دیجی‌کالا مگ همراه باشید.

در مرحله اول، پلی‌استور را باز کنید و از قسمت بالا و سمت راست صفحه روی پروفایل خود اشاره نمایید.

حذف همزمان چند برنامه در اندروید

حالا از منویی که ظاهر شده روی گزینه Manage Apps & Device اشاره کنید.

حذف همزمان چند برنامه در اندروید

اینجا بخشی خواهید دید که به شما میزان حافظه باقی مانده از دیوایس را نشان می‌دهد. روی آن اشاره کنید.

حذف همزمان چند برنامه در اندروید

با انجام این کار صفحه‌ای ظاهر می‌شود که بتوانید کلیه‌ی اپلیکیشن‌هایی را که از پلی‌استور نصب کرده‌اید را مشاهده کنید. حالا به‌راحتی، تیک تمام اپلیکیشن‌هایی که لازمشان ندارید را بزنید و سپس از گوشه بالا و سمت راست صفحه روی آیکن سطل زباله ضربه بزنید.

حذف همزمان چند برنامه در اندروید

در نهایت، لازم است با انتخاب گزینه Uninstall تمام اپلیکیشن‌هایی که برای حذف انتخاب شده را تأیید کنید و منتظر پاک شدن آن‌ها بنشینید.

حذف همزمان چند برنامه در اندروید

کار تمام است! همه اپلیکیشن‌هایی که نمی‌خواهید در عرض چند دقیقه با این روش پاک می‌شوند. با حذف هم‌زمان چند برنامه در اندروید می‌توانید حافظه گوشی را به سرعت خالی کنید. در این صورت برای ذخیره محتوای مفیدتر و کاربردی‌تر جای بیشتری خواهید داشت.

شما چه روش‌های دیگری برای پاکسازی حافظه گوشی‌های اندرویدی می‌شناسید؟ آیا استفاده از اپلیکیشن‌های خاصی را توصیه می‌کنید؟ حتما با ما در میان بگذارید.برچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما