HTC از لیست ۵۰ شرکت برتر بازار بورس تایوان خارج شد

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

براساس اطلاعات منتشر شده، سهام شرکت HTC دیگر جزو ۵۰ سهام برتر بورس کشور تایوان قرار ندارد. درحال حاضر سهام HTC جزو ۱۰۰ سهام برتر بورس این کشور به شمار می‌رود.

سهام شرکت HTC دیگر جزو ۵۰ سهام برتر بورس کشور تایوان قرار ندارد.

کاهش فروش محصولات این شرکت که از بین آن‌ها می‌توان به فروش کم گوشی M9 اشاره کرد، باعث به وجود آمدن مشکلات مالی شده است. همچنین در چند ماه گذشته ارزش سهام HTC بسیار کاهش پیدا کرده است. شرایط بد این شرکت باعث شده که آن‌ها کارخانه قرار گرفته در شهر شانگهای خودشان را به فروش برسانند و همچنین ۱۵ درصد از کارمندان خودشان را در سرتاسر دنیا اخراج کنند.

با این حال شرکت HTC همچنان فعالیت‌های تجاری خودش در زمینه ساخت گجت‌های پوشیدنی و هدست‌های واقعیت مجازی را انجام می‌دهد. این شرکت در آینده قصد دارد هدست واقعیت مجازی Vive را راهی بازار کند. همچنین در تاریخ ۷ مهر ماه هم محصولات جدید این شرکت معرفی خواهند شد.

main-htc-stock-2

خارج شدن نام HTC از فهرست ۵۰ شرکت برتر بورس تایوان ممکن است که ارزش سهام این شرکت را بیش‌تر از قبل کاهش دهد. این موضوع باعث می‌شود که سرمایه‌گذاران خارجی روی این شرکت سرمایه‌گذاری نکنند.
شرکت HTC چند روز پیش گوشی Desire 728 را معرفی کرد. این احتمال هم وجود دارد که این شرکت در آینده یک ساعت هوشمند معرفی کند.

منبع: GSM Arenaبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما