HTC شایعه‌ی تاسیس شرکت مستقل برای واقعیت مجازی را رد کرد

۲۰ فروردین ۱۳۹۸ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
HTC Vive

شرکت HTC شایعات روز گذشته درباره‌ی تاسیس شرکت مستقل برای واقعیت مجازی را رد کرد و گفت که قصد دارند در تمام روند تولید تکنولوژی‌های واقعیت مجازی خودشان نقش داشته باشند.

HTC شرکت مستقل برای واقعیت مجازی تاسیس نمی‌کند.

شرکت HTC‌ قصد ندارد بخش مجزایی برای فعالیت‌هایی که در حوزه‌ی واقعیت مجازی انجام می‌دهد به وجود بیاورد و تمام شایعات منتشر شده درباره‌ی این موضوع را رد کرد. این شرکت گفت:” در حالی که رسانه‌ها گفته‌اند «چر وانگ» (Cher Wang) مدیرعامل شرکت HTC‌ قصد دارد بخش مجزایی برای کار روی تکنولوژی‌های واقعیت مجازی تاسیس کند، چنین احتمالی وجود ندارد. HTC همچنان مسیر خودش در ساخت تکنولوژی‌های واقعیت مجازی را ادامه می‌دهد و این حوزه از اهمیت بسیار بالایی برای این شرکت برخوردار است.”

HTC Vive

هدست واقعیت مجازی Vive

‌‌‌‌‌‌‌به نظر می‌رسد که بازخوردها درباره‌ی هدست واقعیت مجازی Vive این شرکت بسیار خوب بوده و به همین دلیل HTC حضور در این بخش را ادامه می‌دهد. البته باید به این موضوع اشاره کنیم که هدست واقعیت مجازی Vive از هم اکنون پیش فروش می‌شود و شایعات گفته‌اند که این محصول به احتمال زیاد ۱۵۰۰ دلار قیمت دارد. سایر شرکت‌های فعال در این حوزه قیمت بسیار پایین‌تری را برای محصولات خودشان در نظر گرفته‌اند. به طور مثال شرکت Oculus هدست خودش را با قیمت ۶۰۰ دلار به فروش می‌رساند و براساس شایعات منتشر شده، سونی هم قصد دارد هدست PlayStation VR را هم با قیمت ۵۰۰ دلار در اختیار بازی‌کننده‌ها قرار دهد.

البته شرکت HTC مدتی پیش در نمایشگاه CES 2016 یک نمایش فوق‌العاده از هدست واقعیت مجازی Vive نشان داد که همه را هیجان‌زده کرد.

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

منبع:  TechCrunch

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه