HTC برای انتشار ماهانه‌ی به‌روزرسان هیچ قولی نمی‌دهد

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
htc

«جیسون مکنزی»، رییس شعبه‌ی آمریکای HTC، در توییترش گفت قول نمی‌دهد که شرکت‌اش هر ماه برای امنیت دستگاه به‌روزرسان ارایه دهد.

“ما به‌روزرسان‌هایی را ارایه خواهیم داد، اما اینکه کسی انتشار ماهانه‌ی آنها را تضمین کند، واقع‌بینانه نیست.”

چند ماه گذشته وقتی که اولین آسیب‌پذیری Stagefright در سیستم عامل اندروید کشف شد، شرکت‌های تولید‌کننده تصمیم گرفتند برای دستگاه‌هایشان به‌روزرسان‌هایی منتشر کنند. به دنبال این ماجرا، شرکت‌های سازنده‌ی گوشی‌های هوشمند وعده دادند که به طور مرتب و ماهانه به‌روزرسان‌هایی عرضه خواهند کرد. از میان این شرکت‌ها می‌توانیم گوگل، ال‌جی و سامسونگ را نام ببریم که قول دادند هر ماه برای محصولات‌شان به‌روزرسان‌هایی منتشر کنند.

متاسفانه اگر شما یک گوشی HTC دارید و امیدوار هستید که HTC هم مشابه شرکت‌های دیگر عمل کند، مایوس خواهید شد. «جیسون مکنزی» رییس شعبه‌ی آمریکای HTC این خبر را در صفحه‌ی رسمی توییترش اعلام کرد. مکنزی عنوان کرد که گرچه این شرکت در نظر دارد به‌روزرسان‌هایی را در ماه منتشر کند، اما این کار کمی غیرواقعی و غیر عملی به نظر می رسد.

مکنزی در توییترش نوشت: “ما به‌روزرسان‌هایی را ارایه خواهیم داد، اما اینکه کسی انتشار ماهانه‌ی آنها را تضمین کند، واقع‌بینانه نیست.” البته باید او از به خاطر صداقت‌اش در رابطه با این موضوع ممنون باشیم؛ چرا که اگر او چنین وعده‌ای دهد و نتواند به آن عمل کند، ناامیدکننده‌تر خواهد بود. حداقل به این طریق، مشتریان می‌دانند که نباید هر ماه منتظر به‌روزرسان باشند.

اخیرا یک باگ Stagefright جدید در سیستم عامل اندروید کشف شده بود. این آسیب‌پذیری امنیتی به هکرها اجازه می‌داد با یک فایل صوتی کنترل یک گوشی را به دست بگیرند. با این حساب، کاربران باید بیشتر از گذشته مراقب وب‌سایت‌هایی باشند که از آنها فایل‌های صوتی دانلود می‌کنند.

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

منبع: Twitterبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما