HTC 10، اولین گوشی اندرویدی که با AirPlay سازگار است

۲۶ فروردین ۱۳۹۵ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

HTC 10 نسبت به پرچم‌دار قبلی HTC پیش‌رفت‌های قابل‌توجهی داشته. این موضوع لااقل در بررسی‌های اولیه خوب به چشم کارشناسان آمده است. یکی از قابلیت‌های جالب این گوشی سازگاری با برنامه‌ی Apple AirPlay است. به‌این‌ترتیب HTC 10 اولین گوشی اندرویدی است که مستقیما قابلیت کار با این برنامه را دارد.

این به آن معناست که HTC 10 می‌تواند از طریق وایرلس موزیک‌ها را با دستگاه یا اسپیکرهای دیگر پخش کند. البته مشخصا این دستگاه یا اسپیکرها باید قابلیت اتصال به Apple AirPlay را داشته باشند.

HTC 10 این امکان را هم دارد که مستقیما به برنامه‌های جدید Apple TV دسترسی داشته و آن‌ها را پخش کند.

علاوه بر این پرچم‌دار جدید HTC این امکان را هم دارد که مستقیما به برنامه‌های جدید Apple TV دسترسی داشته و آن‌ها را پخش کند. این ویژگی همان‌طور که گفتیم، تا به‌حال در هیچ دستگاه اندرویدی‌ای وجود نداشته است.

دارن اسنگ (Darren Sng) معاون ارشد بازاریابی محصولات HTC درباره‌ی تصمیم‌گیری برای سازگاری با این برنامه گفته: “ما به پلت‌فرم اعتقادی نداریم [و با همه‌ی پلت‌فرم‌ها سازگاریم]” او همچنین گفته HTC هیچ مقاومتی در مقابل استفاده از تکنولوژی‌های شرکت‌های دیگر از جمله Apple Pay و سرویس پرداخت سامسونگ ندارد؛ البته این در صورتی است که این شرکت‌ها مایل به ارایه‌ی سرویس به دیگران باشند.

درحال‌حاضر HTC پیش‌فروش گوشی‌های HTC 10 را روی وب‌سایتش شروع کرده است. این گوشی با قیمت ۶۹۹ دلار از ماه آینده فروخته خواهد شد.

منبع: Ubergizmo

????? ?????? ???? ???? ??

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه