HTC U11+ همان Pixel 2 XL بود

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

گوشی‌ پیکسل ۲ توسط شرکت اچ‌تی‌سی و گوشی پیکسل ۲ اکس‌ال هم توسط شرکت ال‌جی ساخته شده است؛ اما به نظر می‌رسد که قرار بوده هر دو گوشی توسط شرکت اچ‌تی‌سی ساخته شوند. امروز مشخص شد که گوشی +HTC U11 قرار بوده همان گوشی Pixel 2 XL باشد که قبلا با اسم رمز Muskie شناخته می‌شد. به نظر می‌رسد که روند ساخت این گوشی کمی زمان‌بر شده بوده و گوگل هم تولید آن را متوقف کرده و کار ساخت پیکسل ۲ اکس‌ال را به ال‌جی سپرده است.

البته مشخص شد که روند ساخت آن گوشی کاملا متوقف نشد و اچ‌تی‌سی همین چند روز پیش گوشی +HTC U11 را معرفی کرد. این اطلاعات از بررسی کد‌های اندرویدی به دست آمده که در آن ها مشخص شده مشخصات گوشی جدید اچ‌تی‌سی مثل تراکم پیکسلی صفحه نمایش و ظرفیت باتری دقیقا همانند مشخصاتی است که از گوشی Muskie گوگل به بیرون درز کرده بود.  در واقع گوشی پیکسل ۲ اکس‌ال که شرکت اچ‌تی‌سی در حال ساخت آن بود از بین نرفت و در قالب یک محصول دیگر راهی بازار شد.

حتی گوشی Pixel 2 XL که توسط ال‌جی ساخته شد هم مشخصاتی شبیه به گوشی اچ‌تی‌سی یو ۱۱ پلاس دارد. صفحه نمایش ۶ اینچی با نسبت تصویر ۱۸:۹ و دقت تصویر ۲۸۸۰ در ۱۴۴۰ پیکسل از ویژگی‌های مشترک این دو گوشی هستند.  البته تفاوت اصلی این دو تلفن همراه هوشمند در نوع صفحه نمایش آن‌ها است. گوشی پیکسل ۲ اکس‌ال صفحه نمایش OLED دارد و گوشی اچ‌تی‌سی یو ۱۱ پلاس هم با صفحه مایش LCD راهی بازار شده است.

البته اگر گوگل کار ساخت پیکسل ۲ اکس‌ال را به ال‌جی نمی‌داد، می‌توانست خودش را مشکلات زیادی خلاص کند. در چند وقت گذشته کلی خبر از مشکلات پیکسل ۲ اکس‌ال منتشر شده است.  یکی از مشکلات این بود که برخی از مدل‌های Pixel 2 XL بدون سیستم عامل به دست مشتری رسیده بودند و حتی گزارش شده بود که صفحه نمایش این گوشی سایه ایجاد می‌کند و تصاویر برای مدت طولانی روی صفحه باقی می‌مانند.

 

منبع: The Verge
telegram_ad2_1برچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما