هواوی میت ۵۰ پرو با بریدگی نمایشگر بزرگی راهی بازار می‌شود

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
هواوی میت 50 پرو

همانطور که احتمالا می‌دانید، هواوی قصد دارد در تاریخ ۱۵ شهریور از گوشی‌های سری میت ۵۰ رونمایی کند. طی هفته‌های گذشته اطلاعات زیادی از این گوشی‌ها فاش شده و حالا بر اساس تصاویر منتشر شده از محافظ نمایشگر هواوی میت ۵۰ پرو، به نظر می‌رسد این گوشی با بریدگی نمایشگر در حد و اندازه‌ی میت ۲۰ پرو به دست کاربران می‌رسد.

البته بر اساس این تصویر، نمایشگر هواوی میت ۵۰ پرو از حاشیه‌های باریک‌تری استفاده می‌کند و در نتیجه کاربر با فضای بیشتری روبرو می‌شود. برای یادآوری باید بگوییم که این شرکت با سری میت ۴۰ بریدگی نمایشگر را حذف کرد ولی ظاهرا تصمیم گرفته برای نسل بعدی آن بار دیگر از این مشخصه بهره ببرد.

هواوی میت 50 پرو

همچنین یکی از افشاگران مشهور چینی که با نام کاربری Digital Chat Station در شبکه اجتماعی Weibo فعالیت دارد، اعلام کرده که این گوشی دارای نمایشگر ۱.۵K خمیده است. در رابطه با این اصطلاح باید بگوییم که شرکت‌های چینی اخیرا برای نمایشگرهایی که دارای رزولوشن بین QHD و FHD هستند، از این عبارت استفاده می‌کنند. ردمی K50 اولترا اولین گوشی مجهز به چنین نمایشگری است و رزولوشن آن به ۲۷۱۲ در ۱۲۲۰ می‌رسد.

با توجه به اینکه فقط ۸ روز تا معرفی این گوشی‌ها فاصله داریم، احتمالا طی روزهای آینده با اطلاعات بیشتری در مورد آن‌ها روبرو خواهیم شد.

منبع: GSMArenaبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما