سری هواوی میت ۵۰ در تاریخ ۱۵ شهریور رسما معرفی می‌شود

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
هواوی میت 50

همانطور که انتظار داشتیم هواوی قصد دارد چند هفته‌ی دیگر از گوشی‌های پرچم‌دار سری میت ۵۰ رسما رونمایی کند. بر اساس اعلام این شرکت، گوشی‌های موردنظر در تاریخ ۶ سپتامبر (۱۵ شهریور) به طور رسمی در چین معرفی خواهند شد.

اما در کنار اعلام تاریخ معرفی، هواوی هیچکدام از ویژگی‌های کلیدی این گوشی‌ها را فاش نکرده است. با این حال به لطف انتشار گزارش‌های مختلف، تا حد زیادی می‌توانیم در مورد جزئیات آن‌ها بپردازیم. اول از همه باید بگوییم که این خانواده از ۴ مدل میت ۵۰، میت ۵۰e، ۵۰ پرو و RS Edition تشکیل شده است.

مدل استاندارد این خانواده یعنی هواوی میت ۵۰ همراه با چیپست قدیمی اسنپدراگون ۸۸۸ به دست کاربران می‌رسد که البته این نسخه‌ی چیپست فاقد مودم ۵G است. اما Kirin 9000S قرار است به عنوان قلب تپنده‌ی مدل پرو و RS انجام وظیفه کند. ظاهرا میت ۵۰e هم از چیپست اسنپدراگون ۷۷۸G استفاده می‌کند.

تراشه‌ی Kirin 9000S هنوز معرفی نشده ولی با توجه به اسمی که برای آن انتخاب شده، بدون شک مبتنی بر  Kirin 9000 است که آخرین تراشه‌ی پرچم‌دار ساخت هواوی محسوب می‌شود. برای یادآوری باید بگوییم که بعد از آغاز تحریم‌های آمریکا علیه هواوی، این شرکت امکان ساخت تراشه‌ها را از دست داد.

از دیگر مشخصات افشا شده می‌توانیم به استفاده از نمایشگر ۹۰ هرتزی برای مدل پایه و نمایشگر ۱۲۰ هرتزی در مدل‌های گران‌تر اشاره کنیم که تمام این نمایشگرها از طرف شرکت چینی BOE تامین می‌شوند. همچنین مانند دیگر گوشی‌های جدید این شرکت، این خانواده هم همراه با سیستم‌عامل اختصاصی HarmonyOS 3.0 به دست کاربران می‌رسند که البته این سیستم‌عامل در چین HongMeng OS نام دارد.

منبع: GizmoChina

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما