اولین عکس واقعی از حفره‌های نمایشگر آیفون ۱۴ پرو منتشر شد

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
آیفون 14

شب گذشته اپل اعلام کرد که گوشی‌های سری آیفون ۱۴ در تاریخ ۱۶ شهریور رسما معرفی می‌شوند. حالا تعدادی از افشاگران چند تصویر مربوط به این گوشی‌ها را منتشر کرده‌اند. اولین تصویر که در ادامه می‌توانید آن را ببینید، دو حفره‌ی نمایشگر آیفون ۱۴ پرو را نشان می‌دهد. همانطور که انتظار داشتیم، یکی از این حفره‌ها دایره‌ای شکل و دیگری به شکل کپسول است.

آیفون 14

یکی دیگر از افشاگران مشهور در توییتر تصویری از ماکت آیفون ۱۴ پرو را منتشر کرده که در این تصویر هم شاهد دو حفره‌ی نمایشگر هستیم. البته طبیعتا حفره‌های نمایشگر مدل نهایی چنین شکل و شمایلی نخواهند داشت و در کل تصویر بالا باورپذیرتر است.

آیفون 14

در تصویر بعدی شاهد اسکرین‌شاتی از نوار بالایی آیفون‌ ۱۴ پرو‌ مکس هستیم که با همین بخش در آیفون ۱۳ پرو مکس مورد مقایسه قرار گرفته است. همانطور که می‌توانید ببینید، این المان‌ها در مدل جدید کمی پایین‌تر آمده‌اند تا هم‌راستا با حفره‌های نمایشگر باشند.

طبق گزارش‌های منتشر شده، مدل‌های استاندارد آیفون‌ ‌۱۴ مانند نسل قبلی دارای ناچ هستند و صرفا مدل‌های پرو با نمایشگر حفره‌دار راهی بازار می‌شوند. به طور کلی اپل امسال تصمیم گرفته توجه بسیار بیشتری به مدل‌های پرو نشان بدهد و به همین خاطر فقط این گوشی‌ها از تراشه‌ی جدید و دوربین ۴۸ مگاپیکسلی بهره می‌برند.

منبع: MacRumors

راهنمای خرید آیفون


برچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما