Injustice 2 به زودی روی کامپیوتر عرضه می‌شود

۳ آبان ۱۳۹۶ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

استودیوی بازی‌سازی NetherRealm، سازنده‌ی دو مجموعه‌ی مبارزه‌ای مورتال کامبت و Injustice، خبر از عرضه‌ی قسمت دوم بازی Injustice روی رایانه‌های شخصی داده است. نکته‌ی جالب اینجاست که از همین امروز می‌توان نسخه‌ی آزمایشی Injustice 2 را به صورت رایگان از استیم دانلود و بازی کرد.

سخه‌ی نهایی Injustice 2 برای کامپیوتر، قرار است که تا پایان امسال روی دو فروشگاه استیم و ویندزو استور عرضه شود.

نسخه‌ی نهایی و کامل Injustice 2 برای کامپیوتر، قرار است که تا پایان امسال روی دو فروشگاه استیم و ویندزو استور عرضه شود. این بازی در اردیبهشت ماه سال جاری روی پلی‌استیشن۴ و ایکس‌باکس وان عرضه شده بود.

نسخه‌ی کامپیوتر Injustice 2 را شرکت بازی‌سازی QLOC می‌اسزد. این استودیو وظیفه‌ی ساخت نسخه‌ی کامپیوتر Mortal Kombat X را هم برعهده داشته. نسخه‌ی کامپیوتر جدیدترین مورتال کامبت بدون مشکل فنی نبود و امیدواریم که پورت Injustice 2 از سوی شرکت QLOC بهتر انجام شود.

Injustice 2 قصه‌ی قسمت اول این بازی مبارزه‌ای را دنبال می‌کند. بازی از نظر روند بسیار سرگرم‌کننده و هم‌چنین سینمایی است و مجموعه‌ای از بهترین شخصیت‌های دنیای کمیک‌های دی‌سی را در خودش جای داده است. بحش داستانی بسیار خوب Injustice 2 را نمی‌توانید در هیچ بازی مبارزه‌ای دیگری پیدا کنید.

منبع: Polygon

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه