بازی Wolverine احتمالا پایان سال ۲۰۲۴ عرضه شود؛ بازی قرار است خشن باشد

۱۸ بهمن ۱۴۰۱ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
wolverine insomniac

بازی ولورین (Wolverine) یک از عناوین به شدت مورد انتظار از طرف شرکت اینسامنیاک (Insomniac) است. تا الان اطلاعات زیادی از این بازی منتشر نشده و ما شاهد یک عدد تریلر از بازی ولورین بودیم. حال طبق اخباری که اخیراً عرضه شده، احتمال دارد که اینسامنیاک این بازی را تا انتهای سال ۲۰۲۴ عرضه کند.

خبر دیگری که اعلام شده این است که بازی ولورین دارای رده بندی سنی R است. به این معنا که افراد زیر ۱۷ سال نمی‌توانند این عناوین را تجربه کنند. نظر بسیاری از منتقدان این است که R برای یک بازی قهرمانی بیش از حد است. البته دلیل آن می‌تواند خشونت زیادی موجود در کاراکتر ولورین باشد. با این حال سبک گیم‌پلی اینسامنیاک به این شکل نیست که رده بندی سنی R را توجیه کند. به نظر می‌آید که رده بندی M برای این بازی منطقی‌تر باشد.

طبق چیزی که گفته شده بازی ولورین قرار نیست ارتباط خاصی با فیلم‌های آن داشته باشد. در اصل این بازی یک داستان کاملاً جدا داشته و طراحی کاراکترها و محیط آن نیز به طور کلی با فیلم‌ها متفاوت است. داستان بازی نیز قبل از زمانی است که ولورین به گروه ایکس (X Men) ملحق شده است.

wolverine insomniac

در اخباری که اخیراً منتشر شده دو تاریخ برای عرضه این بازی اعلام شده است. تاریخ اول پاییز سال ۲۰۲۴ میلادی است که بسیار عجیب است. اینطور که به نظر می‌رسد میان افراد سازنده این بازی بحث از عرضه آن در سال ۲۰۲۵ میلادی است. پس امکان هم دارد که این بازی دو سال دیگر عرضه شود. البته امکان هم دارد که اینسامنیاک هم دو بازی را در یک بازه زمانی مشترک عرضه کند ولی امکان دارد روی فروش یکدیگر اثر داشته باشند.

بازی ولورین در سال ۲۰۲۱ در مراسم پلی‌استیشن معرفی شد. بازی مرد عنکبوتی ۲ نیز در همان مراسم معرفی شد و اینسامنیاک اعلام کرد که روی هر دو پروژه کار می‌کند. بازی ولورین یک عنوان جداگانه بوده که توسط برایان هورتون (Brian Horton) و کامرون کریستین (Cameron Christian) کارگردانی می‌شود. این دو نفر از سازندگان بازی مایلز مورالس (Miles Morales) هم بودند.

اینسامنیاک اعلام کرد که قصد ندارد تغییر زیادی در کاراکتر ولورین ایجاد کند. مثل کاری که با مرد عنکبوتی انجام داد. در اصل در هر دو بازی اینسامنیاک ریشه کاراکترها را نگه داشته و در برخی از موارد آن‌ها تغییر ایجاد کرد تا سبک بازی‌سازی خود را روی آن‌ها پیاده کند. اینسامنیاک عملکرد بسیار خوبی با مرد عنکبوتی داشت. حال امیدواریم که در آینده نیز همچنان به این عملکرد ادامه داده و ولورین را نیز به همین خوبی طراحی کند.

منبع: VideoGamesChronicle.com


کنسول بازی سونی مدل PlayStation 5 ظرفیت 825 گیگابایت ریجن 1200 آسیا

کنسول بازی سونی مدل Playstation 5 Digital Edition ظرفیت 825 گیگابایت

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. Avatar ممد

    قسمت جالب مطالب اینه که (بازی قرار است خشن باشد) داداش هلو کیتی که قرار نیست بسازن ولورینه ولورین

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه