پلتفرم اتوماسیون بازاریابی اینترک هفته آینده رسما رونمایی می‌شود

۱۴ تیر ۱۴۰۱ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
اینترک

پلتفرم مارکتینگ اتومیشن اینترک InTrack، هفته آینده در جریان مراسمی به طور رسمی رونمایی خواهد شد. در این مراسم مدیران این شرکت از روند شکل‌گیری این نرم‌افزار و نیاز آن در شرکت‌های ایرانی خواهند گفت و در خصوص چالش‌های شرکت‌های داخلی در خصوص استفاده از سرویس‌های اتوماسیون بازاریابی صحبت خواهند کرد.

پلتفرم‌های مارکتینگ اتومیشن نه تنها در ایران، بلکه در دنیا هم ابزارهای نسبتا جدیدی هستند که حالا به یکی از ابزارهای مهم مارکترها تبدیل شده‌اند. این پلتفرم‌ها از مهم‌ترین ابزارهای تعامل کسب و کار به خصوص کسب‌و کارها بزرگ با مخاطبان خود به شمار می‌آیند.

نحوه عملکرد یک پلتفرم مارکتینگ اتومیشن، از جمع‌آوری اطلاعات کاربران یک وب‌سایت یا اپلیکیشن آغاز می‌شود. این کاربران در دسته‌بندی‌های معناداری قرار می‌گیرند و مارکتر می‌تواند براساس ویژگی‌های اختصاصی هر دسته، به آن‌ها پیام اختصاصی در زمان درست ارسال کند. به عنوان مثال کد تخفیف لوازم جانبی موبایل به کسانی که در یک هفته گذشته از یک فروشگاه آنلاین، گوشی خریده‌اند. این پیام‌ها می‌توانند از کانال‌های متنوع پیامک، ایمیل و پوش نوتیفیکیشن در اپ و وب برای مخاطب ارسال شود.

«مهناز محمدی» مدیر مارکتینگ اینترک از جمله مهم‌ترین اهداف راه‌اندازی این پلتفرم را این گونه تشریح می‌کند:

«هدف ما ارائه راهکارهای جامع مارکتینگ اتومیشن در ایران است که پیش از اینترک وجود نداشته یا در سطح مختصری انجام می‌شده، و به این خاطر نمی‌توانسته در ابعاد گسترده سرویس‌دهی داشته باشد.»

او در ادامه قانونی بودن قراردادها و امکان پیگرد بر بستر این سرویس، قیمت رقابتی، امنیت اطلاعات و پشتیبانی کاملا فارسی را از جمله مزایای اینترک بر می‌شمارد و می‌گوید که کلیه شرکت‌ها و کسب و کارهایی که با مخاطب مستقیم یا مشتری در ارتباط هستند، دیر یا زود به مارکتینگ اتومیشن نیاز پیدا می‌کنند و به همین خاطر ضروری است که زیرساخت‌های لازم برای تأمین نیاز بازار از همین حالا برای این موضوع فراهم شود.

پیش از این در ایران سرویس مارکتینگ اتومیشن توسط دو شرکت وب‌انگیج با بک‌گراند هندی و شرکت اینسایدر با بگ‌گراند ترکیه‌ای ارائه می‌شد اما اینترک قصد دارد که سهم بازار خود را در میان رقیب‌های خارجی خود گسترش دهد.

براساس آمار اعلامی این شرکت، اکنون بیش از ۴۰ میلیون کاربر فعال در اینترک وجود دارد و در ۶ماه گذشته بیش از ۳۳۰ میلیون پیام در این پلتفرم ارسال شده است. همچنین در این زمان بیش از ۲۸۰۰ کمپین تبلیغاتی در اینترک اجرا شده و گفته می‌شود بیش از ۱۰ میلیارد ایونت بر روی این پلتفرم مدیریت شده است.

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۲ دیدگاه
  1. Avatar عباس

    بعد زدن مشتری پاسخگو نبود. بازگشک کالا. من روحم هم خبر از بسته نداره. واقعا فکری واسه مامور تحویل بکنید

  2. Avatar عباس

    عجب اشتباهی کردم از دیجی کالا خریداری کردم ۱۰ روز بستم به دستم نرسیده .هیچ خبری هم ازش ندارم…..

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه